میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در8 دسامبر 2019 ساعت 11:35 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 9 دیدگاه 528 بازدید

علیشیری: «احمدی نژاد» لایق ترین مدیر پس از انقلاب است!/ جناح سیاسی من، مردم هستند/ «پارازیت» روی ماهواره بی احترامی به شعور مردم است

علیشیری: «احمدی نژاد» لایق ترین مدیر پس از انقلاب است!/ جناح سیاسی من، مردم هستند/ «پارازیت» روی ماهواره بی احترامی به شعور مردم است

«محمد حسین علیشیری» سی و سومین داوطلب از ابتدا و چهارمین داوطلب روز پایانی ثبت نام از نامزدهای یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز بود که وارد سالن فرمانداری ویژه لارستان شد و ثبت نام کرد.

وی پس از طی مراحل ثبت نام در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد:

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن معرفی خود اظهار کرد: فرزند شهید حاج محسن علیشیری و متولد یکم تیرماه سال ۱۳۴۵ در شهر لار هستم. تا قبل از انقلاب در شهرهایی همچون میناب و شیراز زندگی می کردیم و از ابتدای انقلاب به لار برگشتیم و تا کنون نیز در این شهر زندگی می کنیم. مدتی در بانک ملی کار کرده ام و از سال ۱۳۷۷ در دانشگاه پیام نور مرکز اوز مشغول به تدریس شدم هم اکنون نیز عضو هیئت علمی این دانشگاه هستم. در دانشگاه هایی همچون دانشگاه آزاد اسلامی لامرد و دانشکده ی فنی و حرفه ای لار تدریس کرده ام. از ابتدای انقلاب در جهاد سازندگی، روابط عمومی سپاه پاسداران و تشکیل بسیج نیز فعالیت داشته ام.

علیشیری در مورد هدف از نام نویسی در انتخابات گفت: در چهار سطح منطقه ای، استانی، ملی و بین المللی مشکلاتی داریم. بعد از ۴۰ سال که از انقلاب می گذرد، مشکلات بسیاری وجود دارد. کارهای زیادی در کشور انجام شده اما در خور و شان مردم بزرگ ایران نیست.

باید جوان ها را وارد کارهای مدیریتی کرد

وی اضافه کرد: کسانی که از ابتدای انقلاب تاکنون در راس کار بودند و الآن میانگین سنی بیشرشان ۷۰ سال به بالاست، کنار بروند و راهنما و هدایت کننده ی جوان تر هایی باشند که با نیرو و فکر جوانی و همچنین تحصیلات به روز بتوانند به صحنه ی مدیریتی کشور بیایند و قانون گذاری کنند.

در این چهل سال، مسئولان تنبل شهرستان نتوانستند حق و حقوق منطقه را بگیرند

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: در سطح منطقه ای، ضعف های بسیاری داریم. ۷۰ درصد کارهایی که در منطقه وجود دارد توسط خیران صورت گرفته است. همیشه در این چهل سال، مسئولان تنبل ما در شهرستان نتوانستند حق و حقوق منطقه را بگیرند؛ البته در دولت نهم و دهم (دوران آقای احمدی نژاد) بودجه به صورت عادلانه تری در کشور توزیع می شد.

محمد حسین علیشیری اضافه کرد: مسئولان منطقه ای، همیشه ضعف شان را با کاسه ی گدایی جلوی خیران دراز کردن، پوشانده اند. شما چند مدرسه، بیمارستان و درمانگاه را در سطح این چهار شهرستان می بینید که توسط دولت ساخته شده باشد؛ حتی فرودگاه نیز توسط مردم ساخته شده است. همیشه به مسئولان گفته ام که شما باید خیران را در راستایی بگذارید که دولت نمی تواند بیاید سرمایه گذاری کند.

این حق جوان ماست که در شهر خودش استخدام شود

وی تصریح کرد: به نمایندگان دوره های مختلف گفته ام که به مدت شش ماه مسئولیت جذب نیروی انسانی ادارات لار را به من تحویل دهید، تمام کارمندان غیر بومی را به بومی تبدیل می کنم. چرا جوان ما باید درس بخواند اما یکی دیگر از شهرهای استان در لار کارمند شود، چند تا لاری داریم که در شهرهای دیگر استان کارمند هستند، این حق جوان ماست که در شهر خودش استخدام شود.

جناح سیاسی من، مردم هستند

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد جناح سیاسی اش گفت: جناح سیاسی من، مردم هستند. مردم اگر اعتراضی دارند باید در نظم و آرامش و با حمایت نیروی انتظامی بتوانند اعتراض شان را بیان کنند. مردم حق دارند چون هشت سال مثل کوه جلوی دنیا ایستادند و الآن نمی توانیم به آن ها بگوییم حرف نزنید.

احمدی نژاد، لایق ترین مدیر پس از انقلاب است

علیشیری در مورد محمود احمدی نژاد اظهار کرد: به نظر من، احمدی نژاد لایق ترین، خادم ترین، متدین ترین و ولایت مدارترین مدیر پس از انقلاب در کشور است.

مجلس روی شانه ی بیست نفر می گردد

وی خاطرنشان کرد: نماینده ی مجلس باید کسی باشد که ریگ در کفشش نباشد و بتواند از حق و حقوق مردم دفاع کند نه اینکه برود روی صندلی اش بازی کند و ببیند در مجلس چه کار می کنند. متاسفانه، مجلس روی شانه ی بیست سی نفر می گردد و بقیه عروسک اند.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» نظر خود را در مورد هریک از موضوعات زیر بیان کرد:

استان لارستان: آرزوی دیرینه ی مردم

جمشید جعفرپور: مدیری همانند نمایندگان گذشته

دولت تدبیر و امید: دولت تزویر و ناامیدی

سید محمد خاتمی: شخصی که جلوی رهبر ایستاد و در همان زمان، آقای خاتمی مرید آقای آیت اللهی که سه بار قبل از انتخابات، در دوران ریاست جمهوری و بعد از ریاست جمهوری اش به لار آمد، کارخانه ی برق هزار مگابایتی ای که مال منطقه ی لارستان و خنج بود را برداشت و به جهرم داد و این یکی از خیانت هایش است.

FATF: مثل این است که زنی راز خلوت خانه اش را به همسایه ها بگوید

اختلاس: مردم از آن رنج می برند و الآن به راحتی آب خوردن صورت می گیرد. البته در این چند ماهه، آقای رئیسی با حمایت مقام معظم رهبری گردن گردن کلفت ها را می گیرند و باریکش می کنند.

فرماندار اهل تسنن: در منطقه ی اهل تسنن، حق شان است

پارازیت ماهواره: بی احترامی به شعور مردم

سایت «آفتاب لارستان»: تا کنون، خیلی مطالبش را نخوانده ام.


9 نظر

 1. سید گفت:

  2

  2

  احسنت درود برمرد عمل حاج حسین علیشیری تبارک الله

 2. حمیدرضامقیم کرمان گفت:

  2

  2

  سلام قولامن رب رحیم

  شمارابه خاطراین حرف حق می ستایم:
  احمدی نژاد، لایق ترین مدیر پس از انقلاب است.

  همیشه موید باشید

 3. ناشناس گفت:

  3

  3

  چه میگی همه میدونن اوشون ناولایتمدارترین رئیس جمبوربوده است.

 4. ناشناس گفت:

  3

  2

  این مرد شگفت انگیزه
  درود خدا بر حسین علیشیری بزرگ

 5. ناشناس گفت:

  3

  2

  بیچاره مردمی که حسین علیشیری نماینده شان باشد .

 6. ناشناس گفت:

  4

  2

  آقای علیشیری واقعا چی در خودت دیدی که کاندید شدی دست بردار بزرگوار از تخریب آرا مردم در مورد احمدی نژاد اتفاقا ایشون ضد ولایت ترین فرد ایرانه موضوع خانه نشینی۱۱ روزه ایشون و انتصاب مشایی در پست معاون اولی در دولت دومشون رو برای شما یادآوری میکنم

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   خدا رو شکر گذر زمان نشون داد ۹۰ درصد حرفهای احمدی نژاد درباره رفسنجانیها و لاریجانیها و…درست بوده.ولی امثال شما هنوز در توهمات و تعصبات و خاطرات خود مانده اید

 7. یاعلی گفت:

  1

  0

  درود بر مردی که حرف و عملش مثل هم هستش .

 8. 9ا مصیبتا گفت:

  0

  1

  اوضاع اینقدر خراب است که بعضی ها ارزوی امدن احمدی نژاد میکنند تا رحم کند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان