میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 دسامبر 2019 ساعت 12:48 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 19 دیدگاه 1,204 بازدید

علی نخبه: این دفعه مستقل وارد شده ام!/ «جعفرپور» مردی پاک و فرهنگی است

علی نخبه: این دفعه مستقل وارد شده ام!/ «جعفرپور» مردی پاک و فرهنگی است

«علی نخبه الفقهایی»، بیست و هفتمین داوطلبی بود که بعد از ظهر امروز به سالن شهید مسعود امامی فرمانداری ویژه لارستان مراجعه و برای یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز نام نویسی کرد.

وی پس از طی مراحل ثبت نام، در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنان پاسخ داد:

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن معرفی خود اظهار کرد: متولد مرداد ماه سال ۱۳۵۶ هستم؛ از دوران دبیرستان در فعالیت های قرآنی، فرهنگی و اجتماعی فعالیت داشتم و به مسائل سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بسیار اهمیت می دادم. در رشته ی زمین شناسی وارد دانشگاه دولتی شیراز شدم. مدتی دبیر دبیرستان های بخش صحرای باغ بودم و مدتی را هم به عنوان خبرنگار آزاد صدا و سیما کار کرده ام. با رتبه ی ۱۴ کشوری در دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته شدم. سپس با رتبه یک کنکور دکترا در رشته ی زمین شناسی اقتصادی قبول و وارد دانشگاه علوم تحقیقات تهران شدم. مدتی مسئول بسیج هنرمندان بودم، سابقه ی ده سال تدریس در دانشگاه را دارم، چندین معدن بزرگ را در کشور معرفی کرده ام که دو مورد از آن ها در حال فعالیت است.

ذخایر طبیعی و معدنی، جایگزین نفت و گاز شوند

نخبه الفقهایی در مورد هدف از شرکت در انتخابات گفت: از ۱۵ سال گذشته، در حال بررسی پتانسیل های طبیعی، معدنی، آب های زیرزمینی، نفت و گاز و سایر مورادی که در توسعه ی لارستان می تواند نقش ایفا کند بوده و هستم. حتی پروژه ی دکترایم نیز بر روی سه تا از مهم ترین گنبدهای نمکی منطقه بوده است که هم از نظر پتانسیل گازی و نفتی، هم معدنی و هم گردشگری بسیار مهم خواهد بود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه صادرات نفت به دلیل تحریم های ظالمانه ی آمریکا متوقف شده است، نیاز است که جایگزین بسیار خوبی پیدا کنیم و آن جایگزین می تواند ذخایر طبیعی و معدنی باشد.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری بارها و بارها تاکید کردند که جایگزین نفت باید مشخص شود و به هر تلنگری، زمین نخوریم. به عنوان یک جوان، به ندای رهبری لبیک گفتم. می توانم به عنوان بازوی مهم مقام معظم رهبری و دولت کریمه ی جمهوری اسلامی در منطقه نقش ایفا کنم.

می توانیم از ظرفیت بسیج استفاده کنیم

علی نخبه الفقهایی در مورد برنامه هایش اظهار کرد: از نظر نیروی انسانی چیزی کم نداریم، متخصصانی هستند که به دلایل مختلف از منطقه رفته اند. بهترین راه برای برگرداندن آن ها این است که صنایع مادر را ایجاد کنیم.

وی افزود: هر کسی که به ولایت فقیه اعتقاد دارد می تواند وارد این کار شود و جدای از جناح بندی های چپ و راست، نیروهای روشنفکر و بسیج را در کنار هم داشته باشیم و مثل اول انقلاب بسیج را وارد کارها کنیم و کارهای عمرانی را به دست شان بسپاریم.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی که عکس مرحوم محمد حسین نخبه الفقهایی را در دست گرفته بود در مورد دلیل این کارش اظهار کرد: اعتقاد دارم مردمی ترین، خاکی ترین و شاید تاثیرگذارترین نماینده بعد از انقلاب ایشان هستند اما در زمان حیات، قدرشان دانسته نشد. دوست دارم بتوانم ذره ای اخلاق، منش و خاکی بودن ایشان را ادامه دهم علاوه بر اینکه خدمت گذاری ایشان که زبان زد عام و خاص است را سرلوحه ی کار خود قرار دهم.

مستقل هستم

نخبه الفقهایی در مورد جناح سیاسی اش تصریح کرد: ایندفعه مستقل وارد شده ام. با توجه به اینکه سال های زیادی در بسیج فعالیت داشته ام اگر بگویم اصلاح طلب هستم، بچه های بسیج از من رنجیده می شوند. هر کسی دوست دارد از من به عنوان یک جوان حمایت کند؛ من کاملا در مسیر رهبری، ولایت و چیزی که قانون اساسی مشخص کرده است قدم برمی دارم.

وی در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا علیرغم عدم احراز صلاحیت در دوره ی قبل، مجددا برای نام نویسی اقدام کرده است گفت: شرایط دوره ی قبل فرق می کرد. در آن دوره من علنا موضع ام را مشخص کردم. به همین خاطر، در این دوره مستقل آمده ام تا جای حرف و حدیث باقی نماند؛ موضع فکری ام نیز مشخص است، تابع رهبری ام.

نامزد یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز در مورد آخرین کتابی که خوانده است اظهار کرد: بیشتر کتاب های روان شناسی می خوانم و آخرین کتابی هم که خواندم، «زبان بدن» بود.

علی نخبه الفقهایی نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر بیان کرد:

استان لارستان: رویای من

جمشید جعفرپور: مردی پاک و فرهنگی

سید محمد خاتمی: یکی از رئیس جمهورهای خاص

شهید حاجی مسعود امامی: بهترین فرماندار لارستان

حضور زنان در ورزشگاه ها: زنان باید طبق قوانین کشور عمل کنند و اگر حضورشان، در محیطی سالم و کنترل شده باشد، هیچ اشکالی ندارد

FATF: اگر ما را محدود کند، تصویب نشود بهتر است

اختلاس: عمل کثیف

ترامپ: دمدمی مزاج

سایت «آفتاب لارستان»: سایتی تاثیر گذار و ماندگار


19 نظر

 1. اعتلاف نخبه با جعفرپور گفت:

  1

  1

  ????

 2. آشنای غریب گفت:

  1

  0

  دلایل مخالفت من با بروجردی

  لطفا اگر مایلید جواب سوالاتم رو بدین.
  ۱_ این قشر خودشون رو از ما بهترون یا همون ژن برتر میدونند .

  ۲_ این طیف و قبیله عمری زعیم و رییس بوده اند پس ظرفیت نقد پذیری را ندارند.

  ۳_ خدمات و حاصل حضور ۱۰۰ ساله این طایفه ( با حفظ احترام برای مقام روحانیشان) در این منطقه چه بوده است؟

  ۴_ علت عدم ثبت نام و حضور او از بروجرد چیست؟

  ۵_ حال که از حدود یکسال قبل و اخیرا در سه چهار هفته اخیر بحث داوطلبی او از لار مطرح شده چند نفر از معتمدین و بزرگان بروجرد بدنبال او رفتند که مثلا تشریفت رو بیار بروجرد؟

  ۶_ خدمات او به مردم بروجرد چه بوده و در این سالها چه کار اساسی و بزرگی انجام دادند؟

  ۷_ با توجه به اینکه وی با و از اصلاحطلبان نیست و اکنون بدلیل عدم توفیق در راهیابی به لیست اصولگرایان تهران مجبور به ادامه خدمت !!! از بلاد قحط الرجال زده لار شده و باز البته که از حمایت علی لاریجانی بدلیل عدم حضور در مجلس بعدی نیز محروم است ، چگونه و با همراهی و همیاری چه فرد یا جناحی میتواند در مجلس و بده بستان با قوه مجریه به لارستان خدمت کند؟

  ۸_ در صورت حضور و مثلا و بالفرض موفقیت ، آیا منتقدین او از حملات لفظی و احیانا فحاشی […] مصون و در امان خواهند بود یا خیر؟

  ۹_ پس از درج نوشته اولی جناب حجت محبی پور و با توجه به اشاره ضمنی جناب محبی پور در نوشتار دوم ، ظاهرا فرد یا افرادی تلفنا به جناب محبی پور فحاشی و توهین کرده اند.
  ایا جناب بروجردی مطلع هست یا خیر؟
  اگر مطلع هست درصدد دلجویی از فرد توهین شده بوده یا جناب محبی را مستحق ناسزا میداند؟
  اگر مطلع نیست الان مطلع شد پس چه خواهد کرد؟
  سکوت؟ بی خیالی؟ تجاهل؟ دلجویی؟ عذرخواهی؟ مهار اطرافیان؟ اموزش اطرافیان به رعایت ادب ؟

  چه تضمینی نسبت به این قبیل حرکات در اینده خواهد داد؟؟

  البته آن شخص ، نه برای بار اول است که فحاشی و تندی میکند و نه آخرین بار.

  ۱۰_ شناخت جناب بروجردی از منطقه در چه حد است؟

  آیا در پایان چهارساله و در فرض موفقیتش در انتخابات پیش رو ( فرض محال که محال نیست) باعث جذب و جلب اعتماد اهالی شهرستانها و روستاهای حوزه انتخابیه به لار و کاندیدای لاری میشود با باعث دلزدگی و رنجش مردم این سامان نسبت به شهر مرکز یعنی لار؟ با چه تضمینی؟

  ۱۱_ اکنون که فرمایش آقا جوان گرایی است بروجردی در اطاعت از منویات و نظرات حضرت آقا چقدر حرف پذیر و مطیع است؟

  ۱۲_ در مبحث ارتقا گراش ، بروجردی بعنوان رئیس کمسیون امنیت مجلس ، آیا از روند ارتقا گراش مطلع بود یا خیر؟
  اگر مطلع بوده چه اقدامی کرده و اگر بی اطلاع بوده آیا به وظیفه نظارتی خود در مجلس به نحو اکمل عمل مینموده یا خیر؟

  ۱۲_ ظاهرا بواسطه پرونده […]
  آیا بروجردی در این خصوص و رفع اتهام از […] برای مردم لار توضیحی دارد؟ یا حق فضولی نداریم؟

  قضیه چهارشنبه شب و مجادله در بیت مرحوم ایت اللهی و تهیه بلیط برگشت به تهران برای ظهر پنجشنبه و البته تصمیم به انصراف از ثبت نام وبعد تغییر تصمیم و توقف تا روز شنبه جهت ثبت نام را ممکن است بیان کند؟

  و چندین سوال دیگر که بعدا طرح خواهم کرد.

 3. ناشناس گفت:

  0

  1

  داماد شدی با نه ؟؟

 4. ناشناس گفت:

  3

  0

  من همش میگفتم پای ثابت انتخابات چرا ثبت نام نکرده! خدا را شکر نگرانی این برطرف شد 🙂