میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۶ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 240 بازدید

عملیات آسفالت قطعه دوم جاده فداغ-بیرم آغاز شد

عملیات آسفالت قطعه دوم جاده فداغ-بیرم آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان مهندس علیرضا راستیار مدیر راهداری این اداره کل در خصوص آسفالت محور فداغ بیرم عنوان داشت: بیرم یکی از دورترین و قدیمی ترین بخشهای لارستان است که طی این مدت از وضعیت راههای خوبی برخوردار نبوده و خوشبختانه از زمان حضور مهندس باقری فرد به عنوان مدیر کل راه و شهرسازی لارستان اقدامات خوبی در خصوص راههای این بخش صورت گرفته است.

وی افزود: محور بیرم- فداغ به دلیل تردد مردم شهرستان لارستان،  گراش، خنج، اوز برای دسترسی به منطقه پارس جنوبی و عسلویه و همچنین دسترسی آسانتر مردم بخش بیرم به مرکز شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین منظور ارتقای این محور از راه فرعی به اصلی در دستور کار این اداره کل قرار گرفته است.

وی افزود: در اواخر سال ۹۶ سه کیلومتر از ورودی بیرم آسفالت شده و ۵ کیلومتر دیگر از مسیر نیز هم اکنون در حال آسفالت است و همچنین عرض جاده از ۷ متر به ۱۱ متر ارتقاء یافته است.

علیرضا راستیار ادامه داد: در این محور بیش از ۲۱۵ هزار و ۸۰۰ متر مکعب خاکبرداری و ۲۰ هزار و ۱۱۳ متر مکعب خاکریزی و تعداد۱۰ دستگاه پل نیز در این محور ساخته شده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان