میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 551 بازدید

عملیات گازرسانی به روستاهای دهکویه، کورده و بریز کلنگ‌زنی شد

پس از چندین سال انتظار

عملیات گازرسانی به روستاهای دهکویه، کورده و بریز کلنگ‌زنی شد

با حضور امام جمعه و معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، عملیات گازرسانی به ۳ روستای دهکویه، کورده و بریز لارستان با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد تومان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ به مناسبت هفته دولت و در مراسمی با حضور حجت الاسلام سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، ماشاءالله ثمری بخشدار مرکزی، مهندس اعتمادپور رییس شرکت گاز لارستان، فرماندهان نظامی و انتظامی و رؤسای ادارات و نهادهای شهرستان، اعضای شورای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، کلنگ آغاز عملیات گازرسانی  به ۳ روستای دهکویه، کورده و بریز از توابع بخش مرکزی لارستان به زمین زده شد.

اعتمادپور رییس شرکت گاز لارستان در این خصوص گفت: برای گازرسانی به این ۳ روستا حدود ۱۱ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی و ملی هزینه خواهد شد.

وی همچنین یادآور شد: در این ایام توسعه شبکه گذاری گاز به طول ۱۴۷۰۰ متر و نصب ۱۰۵۴ انشعاب گاز در شهرهای لار، لطیفی و روستاهای براک و بائن نیز با اعتباری افزون بر ۴ میلیارد تومان انجام خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم همچنین امام جمعه لار، فرماندار ویژه لارستان و رنجبری رییس شورای اسلامی دهکویه نیز به ایراد سخن پرداختند.


3 نظر

 1. بریزی بدبخت گفت:

  0

  0

  اقای منشی لطفا این متن منتشر کن. تا فرماندار و مسولین بدانند چرا در روز انتخاب ریس شورا سه نفر در فرمانداری حاضر شدند.(چون برخی افراد […] که در ادارات لار نفوذ دارن تمام کارای بریز به صورت کدخدامنشی انجام میدن و به هیچ جا هم نمیرسن. برخی از اعضای شورا […] هم چون فهمیدن نمیتونن ریس شورا بشن و در لار دارای نفوذ بشن درس و کار بهانه اوردند و در جلسه حاضر نشدند
  پس دهیار بریز کجا بود که سخنی بگه؟
  متاسفانه به دلیل باند بازی برخی بریزی ها دهیاری و شورای بریز طایفه ای شده و برخی افراد […] شورا بدست گرفتند و می خواهند با باندبازی دهیار قبلی که فاقد تحصیلات و کارایی لازم هستش به دهیاری انتخاب کنند یا یکی از اقوام خودشون انتخاب کنند. چند دوره این کار کردند و نتیجش به قهقرا رفتن بودجه بریز بود و بریزی ها در نزد مسولین لار به دیده تحقیر نگاه می کنند. بریز هم از لحاظ موقعیت جغرافیایی و هم از لحاظ های دیگه موقعیت برتری نسبت به روستاهای دیگه داره ولی دهیار […] و شوراهاش کاری نمی کنند چون […] ندارند.

 2. بریزی بدبخت 2 گفت:

  0

  0

  اقای منشی تورو خدا درد دل مردم بریز منتشر کنن. همه دعاگوت میشن
  اقا چه خوب که این متن گذاشتی.متاسفانه ‌‌‌‌به جز دوره چهارم شورا. سه دوره دیگر شورای بریز به همراه دهیار هیچگونه تلاشی برای پیشرفت و ابادی لار انجام ندادند. منتظر بودند که از بالادستی چند قرانی بودجه بیاد و ندانند چطور هزینه کنند. متاسفانه فرمانداری هم هیچ نظارتی نداشت.
  دهیار و شورای سه دوره اول بریز چرا پاسخگو نیستند که طرح خیابانکشی به سمت حرم مطهر امامزاده میراحمد (ع)چون خونه. و زمین خودشان در طرح می افتاد خراب کردند. چرا فلکه وسط روستا طرحش خراب کردند.
  واسه تعمیر کاروانسرا. اب انبار و اثار دیگه حتی یه نامه نگاری با ادرات مسول نکردند. فقط ادعای ریاست کردند. دهیار نتیجه ۱۲سال ریاستت چی شد؟ غیر اینکه بریز از بقیه روستاها عقبتر بردی با این همه پتانسیل.
  متاسفانه شورای دوره پنجم که دیگه کارش ساختس. از ریس شورا گرفته تا بقیش. ببینید کیا عضو شورای این دوره بریز هستند. یکیش که به مدرک دکتریش مینازه که ……….. و نه تخصصی داره نه مدیریت بلده و نه تا الان با مشکلات بریز اشناست. چون فهمید در جلسه انتخاب ریس,رای نداره اصلا شرکت نکرد. یکی دیگش رفته قشم سالی یبار هم بریز نمیاد. اون سه تای دیگه هم که بزنیم به تخته اخرشن.
  چند روز دیگه هم یه دهیار انتخاب می کنند(قوم و خویش)که نمیدونه چی به چیه. از مسولین لار خواهش می کنیم چشماشون رو سوتی های شورای جدید بریز ببندن و یه فکری به حال زار مردم بدبخت بریز کنند.

 3. بریزی بدبخت3 گفت:

  0

  0

  عرض سلام ادب و احترام

  ما بریزی ها واقعا گله مندیم از مسولینمان از تک تکشان چه آنهایی که در گذشته هیچ کاری برای بریز انجام ندادند و چه ضرر هایی که به بریز وارد کردند
  همان هایی که زیر ساخت های مبنایی بریز رو بر حسب قومی قومیتی بر حسب ضرر نخوردن به چند عده ی قلیل ضرر های هنگفتی به یک جامعه وارد کردند همانهایی که پروژه ی خیابان میراحمد را با آن وضع اسفبار و به آن شکل بسیار نامعقول و نا متعارف سرهمبندی کردند تا شانه از بار مسولیت خالی کرده و فقط کاری کرده باشند و هنوز که هنوز است و چه بسی سالهای سال دودش به چشم مردم بدبخت بریز برود
  و پروژه های مختلف عمرانی دیگر که آنها هم به همین منوال پیش رفتند
  البته از دهیاری بریز هم انتقاد داریم و به شدت قلبمان از ایشان رنجیده خاطر است زیرا ایشان پس از گذشت سه دوره و دوازده سال پیاپی مسولیت داشتن هیچ تغییر محسوسی در بریز ایجاد نکردند چه از لحاظ عمرانی و زیر ساختی چه از لحاظ فرهنگی و اجتماعی
  و این هم دردی ست عظیم بر دلِ مردم بریز ما توقع داشتیم در این دوازده سال این روستای بسیار با اهمیت و با موقعیت جغرافیایی استراتژیک و با آن دارایی های ارزشمند و غنی و تمدن و آثار ارزشمندش حدااقل جز روستاهای برتر منطقه محسوب میشد چه اینکه اگر یک چنین روستایی با این پتانسیل در حای دیگر بود انتظار میرفت جز روستاهای برجسته و برتر کشور هم محسوب بشود بواسطه ی کارهایی که میشد در این روستا انجام داد و انجام نشده
  امیدوارم این دوره یک دهیاری انتخاب بشود که لااقل تحولاتی عظیم در بریز ایجاد کند چرا که بریز واقعا پتانسیلش را دارد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان