میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 فوریه 2020 ساعت 11:30 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 35 دیدگاه 949 بازدید

«عنایت انصاری فرد» طی یک بیانیه چالشی، از «بروجردی» حمایت کرد

«عنایت انصاری فرد» طی یک بیانیه چالشی، از «بروجردی» حمایت کرد

آفتاب لارستان: عنایت الله انصاری فرد مدیرکل سابق فرودگاه لارستان و نامزدی که صلاحیت وی توسط شورای نگهبان احراز نشد، طی یک بیانیه تند و چالشی روند عدم تایید خود را به یکی از نامزدهای انتخابات در منطقه نسبت داده و در ادامه حمایت خود را از «علاالدین بروجردی» اعلام کرده است.

وی همچنین دو نامه را به پیوست این بیانیه ارسال کرده که در آن شرکت فرودگاه های کشور خطاب به شورای نگهبان به صلاحیت کامل وی تاکید کرده است.

متن کامل بیانیه و تصویر دو نامه مذکور در ادامه می آید:

***

با صلوات بر محمد و آل محمد

با درود به روان پاک شهدا و امام شهدا(ره) و آرزوی سلامتی و تندرستی برای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با درود به ارواح پاک و مطهر علمای جلیل القدر لارستان بزرگ آیت الله آیت الهی و آیت الله سید مجتبی موسوی لاری و با سلام و عرض ادب خدمت مردم شریف و فهیم لارستان بزرگ، با تقدیم احترام به استحضار مردم قدرشناس لارستان می رسانم:

اینجانب پس از تایید در مرحله استعلام های چهارگانه متاسفانه با بی تقوایی دشمنان قسم خورده ام که همیشه تلاش می کنند عملکردهای بنده را به نام خودشان بزنند، «عدم احراز» شدم.

این کارزار انتخابات مهمترین محک برای میزان تقوای افراد است که متاسفانه خیلی ها در این امتحان مردود و مطرود می شوند و به خواست خداوند منان روز شکست و نابودی دشمنان قسم خورده بنده هم که با دروغ و بی تقوایی به بنده و خانواده ام و لارستان بزرگ ظلم کردند و با انقلابی قلمداد کردن خودشان همیشه می خواهند عملکردهای بسیار خوب بنده و همکارانم همانند «اداره کل شدن فرودگاه لارستان» را به نام خودشان بزنند و همانند دیگر موارد مانند «استان کردن لارستان» که از طرف تمام مسئولین کشور تکذیب شد، با دغل کاری خود را در دل مردم جای دهند. ولی یقیناً مردم لارستان بزرگ فهیم تر از آن هستند که دروغگویان را انقلابی بدانند.

آیا فردی که علیه یک فرد خدمتگزار به مردم که تمام زندگی اش را وقف خدمت به مردم کرده است و طی ۸سال فرودگاه لارستان را از خاک به افلاک رساند، بی تقوایی می کند و بجای رقابت سالم با وی به فکر حذف او می افتد، انقلابی است؟!

مردم شریف لارستان!!

شما عملکرد من را دیده بودید و هنوز هم می بینید و لمس می کنید! من آمده بودم که به گفته مقام معظم رهبری بصورت «آتش به اختیار» کارهای بر زمین مانده را با کمک نیروهای جوان، انقلابی، متخصص و متعهد به سرانجام برسانم و عقب ماندگی های شهرستان را جبران کنم. اینجانب با کمال افتخار خوشحالم که طی این فرایند ها، شرکت فرودگاه های کشور طی صدور دو نامه به شورای نگهبان، بنده را یکی از مدیران فعال، انقلابی، دست پاک و از سرمایه های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معرفی نمود که به پیوست نامه ها را جهت استحضار مردم فهیم لارستان ارسال می نمایم.

حال مردم شریف و نجیب لارستان بزرگ!

اینجانب با ۲۶ سال سابقه کار اجرایی و مدیریتی و تجارب ارزشمندی که طی این دوران کسب نموده ام اعلام می دارم حضور جناب آقای دکتر علاالدین بروجردی به عنوان یکی از سرمایه های ارجمند ملی و انقلابی در این کارزار در لارستان بزرگ نعمتی گرانقدر می باشد که انشالله با انتخاب ایشان و با میزان رای بالا، شکرگزار این نعمت بزرگ باشیم.

در پایان ضمن دعوت از همه اقشار مردم انقلابی، غیرتمند و همیشه درصحنه لارستان-خنج-گراش-اوز به حضور پرشور و صد درصدی پای صندوق های رای اعلام میدارم پیروز واقعی این کارزار مردم شریف لارستان بزرگ هستند. و مکرو و مکر الله و الله خیر الماکرین.

فرزند کوچک لارستان بزرگ/ عنایت انصاری فرد


35 نظر

 1. ناشناس گفت:

  4

  6

  آب رو بریز همونجایی که میسوزه

  • ۲۸ سوال از اقا بروجردی گفت:

   0

   1

   اقای بروجردی سلام
   این روزها هرجا سخن از انتخابات شود نام شما هم مطرح میشود. البته خوشخیال نباشید که به طرفداری است . خیر
   خیلی ها از منظر و مرآئی دیگر ، سوالاتی مطرح میکنند .
   مثلا
   اول ، علت عدم حضور از بروجرد ؟
   دوم ، علت عدم حضور از تهران؟
   سوم ، عملکرد بیست ساله در بروجرد؟
   چهارم ، نمره مردم بروجرد به کارنامه شما؟
   پنجم ، دوره قبل با چند در صد از آراء مردم بروجرد و اشترینان به مجلس رفتید؟
   ششم، چرا نتوانستید به ریاست کمسیون امنیت برسید؟
   هفتم ، در قضیه ارتقا گراش ، شما بعنوان رییس کمسیون امنیت از ابتدا در جریان بودید یا خیر؟
   هشتم، اگر در جریان ارتقا گراش بودید برای ارتقا همزمان لار چه کردید؟
   نهم ، اگر در جریان نبودید ، آیا در کمسیون تحت اشرافتان و نحوه روابط با وزارت کشور بعنوان وزارت اصلی مرتبط با کمسیون امنیت ، موفق بوده اید یا خیر؟
   دهم ، پس از اعتراض مردم لار ، شما به درخواست چه کسی و به چه هدفی به لار آمده و نتیجه حضورتان چه بود و چه شد؟
   یازدهم به فرض موفقیت تان ، با توجه به هفتاد ساله شدنتان ، آیا توانایی سرکشی به چهار شهرستان حوزه انتخابیه لار و خنج و گراش و اوز با بیش از ۱۲ بخش و سیزده شهر و یکصد و پنجاه روستا را دارید؟
   دوازدهم ، به فرض کسب آرا ا توجه به عدم ثبت نام دوست و همفکرتان یعنی دکتر علی لاریجانی و عدم حضورش در مجلس آینده ، دقیقا شما در کجای مجلس آینده قرار خواهید گرفت؟
   سیزدهم ، آیا استفاده ابزاری از بیت مرحوم ایت اللهی که همیشه متعلق به همه بود را فقط برای خودتان صحیح میدانید؟
   چهاردهم ، در قضیه امیرمنصور آریا ،[…]. علتش را میفرمایید،؟
   پانزدهم ، به فرض موفقیت ، اطرافیان فعلی شما ، اطرافیان آینده اتان خواهند بود؟
   شانزدهم، به فرض کسب اعتماد ، چند درصد از روستاهای منطقه لارستان بزرگ را رفته و میشناسید؟
   هفدهم ، مدرک دکترای شما از کجا و کی و در چه رشته ای اخذ شده ؟ آیا آزمون تافل را گذرانیده اید؟
   هجدهم ، به خِلآ پس از رحلت ابوالزوجه اتان اشاره کرده اید .مگر قرار بوده چه اتفاق شومی برای اخ الزوجه بیفتد که دست پاچه خود را به لار رسانده اید؟
   جایگاه حجت الاسلام نسابه در منزل ابوالزوجه و بین فرزندان ذکور مرحوم اقا کجاست؟
   نوزدهم ، ظاهرا برای تشکر از حضور مردم روستاها در مراسم ختم مادرعیالتان و بهمین بهانه به روستاها سرکشی ( تبلیغات زودهنگام) میکنید.
   آیا پس از رحلت اقا هم برای تشکر به روستاها رفتید؟
   بیستم ، شما دقیقا اصولگرا یید یا اصلاح طلب؟
   هواداران فعلی شما بجز چند فرد متمول نظیر اقایان راستی و استوار و پاسیار ، از گروه های سیاسی ، دقیقا کدام گروه هستند؟ اصولگرایان یا اصلاح طلبان؟

   بیست و یکم، به امید جذب آرای سنتی و غیر سیاسی ، در […] کاندیداهای جوان لار ، ایا نقشی دارید یا خیر؟

   بیست و دوم ، در این سالها و در زمان حیات اقا ، برای توسعه لارستان چه کردید؟
   مثلا در زمان دکتر کشفی یا زمان مرحوم اقای نخبه ، چه همکاری با آنان داشتید؟ مثلا تا چه اندازه مثل آقای جباری نماینده بستک و بندرلنگه و پارسیان ، بدنبال منافع لارستان یا خدمت به لارستان بوده اید؟
   بیست و سوم ، ظاهرا در رفت و آمد به منازل بعضی از شهروندان لار ، تراول ۵۰ هزار تومان را به بچه ها هدیه میدهید . ضمن تشکر از لطف شما در این وانفسای گرانی ، ممکن است بفرمایید از چه محل این مبالغ تامین میشود؟

   بیست و چهارم ، شما یا مبلغین شما، جنابعالی را مشاور مقام معظم رهبری معرفی میکنند . آیا شما مشاور معظم له هستید یا خیر؟

   بیست و پنجم ، با توجه به اقبال مردم به اصولگرایان در انتخابات آینده ریاست جمهوری و با عنایت به عدم پذیرش شما توسط اصولگرایان تهران برای این انتخابات ،در صورت کسب آرای مردم، به چه امید و ظرفیتی میتوانید در دولت آینده با لابی گری یا روابط صحیح ، برای این منطقه وسیع که دارای چهارشهرستان است بودجه بگیرید؟

   بیست و ششم ، در سفر به جویم و دیدار با ثروتمندان جویمی (خوانین روستای کلون) قول ارتقا جویم به شهرستان با الحاق بنارویه به جویم داده اید.
   بنظرتان چقدر میتوان به رضایت اهالی بنارویه نسبت به پیوستن به جویم امیدوار بود؟

   بیست و هفتم ، در سفرتان به سلطان آباد گراش به ساکنین بیست خانواری شهرک سلطان آباد قول گازکشی داده اید.
   آیا مطلع هستید شهرک سلطان آباد بدون مجوز از شهرداری یا بخشداری یا بنیاد مسکن ساخته شده ؟

   بیست و هشتم ، اگر رای نیاورید تکلیف اعتبار اسم و رسم آقا چه میشود؟ و اگر رای آوردید و نتوانستید انتظارات مردم را برآورده کنید تکلیف بازماندگان اقا با مردم چه خواهد شد؟

 2. لاری گفت:

  5

  4

  آفرین بر آقای انصاری فرد.
  بی شک کسانی که این بداخلاقی های انتخاباتی می کنند؛ شایسته نمایندگی مجلس را ندارند و مردم در دوم اسفند پاسخ محکمی به یاوه گویی های آنان خواهند داد. به امید موفقیت بروجردی

  • ناشناس گفت:

   1

   3

   انصاری فرد باز هم دچار اشتباه کردن هست و حتی خانه و کاشانه و باغ شخصی خود را حراج کرده که برای همیشه از لار که نه حتی از یادها و دل ها برود

 3. با انصاف گفت:

  5

  3

  هشت سال برای نشان دادن توانایی بس است اما جعفر پور بدون پاسخگویی زمان بیشتری مطالعه می کند و رفتارهای انتخاباتیش شاهد افتضاح بیشتر است مثلا قدم زدن در بازار میوه با دنبالک ها واقعا مردم شهر لار بعد از هشت سال قیافه شما را نمی شناسند ما به فرموده رهبری به افراد باتقوا رای می دهیم و فریب افراد ظاهر ساز را نمی خوریم رای ما بروجردیلارستانی الاصل به کوری چشم بی تقوایان

 4. ناشناس گفت:

  2

  1

  سلام
  آقای انصاری فرد چه پستی در کشور دارد اگر شما فرودگاه لار رآبه اداره گل رساندید چرا پست بالاتری ندارند چرا مسئولان فرودگاه کشوری به شما پست بالاتری ندادند شاید هم به دلایل مشکلاتی که خودتان اطلاع دارید تایید نشدید هر چند که حمایت شما از ایشان نشان داد که خیلی از مسیر را به مردم

  • ناشناس گفت:

   2

   2

   این آقای بروجردی بیست سال کجا تشریف داشتن که حالا پیداشون شده وشدن دلسوز لار این آقا اگه میخواست واسه لار کاری بکنه تواین مدت انجام میداد حالا که مردم بروجرد ایشون رو نمیخوان شده دلسوز لار […] بر این آدمهای مقام پرست

 5. احمد گفت:

  3

  0

  بسه دیگه هشت سال جولان دادن تو شهر .
  هم از خودت خسته شدیم هم از اطرافیانت که مدام در امور ریز و درشت شهر دخالت می کنند

 6. م گفت:

  2

  1

  […] دزدهای در فرآیند ساخت سالن دوم فرودگاه رو همه یادشون هست جناب مدیرکل
  خرید نشان مدیریت برتر برای خودتون هم مردم شریف لارستان یادشون هست

 7. ناشناس گفت:

  4

  3

  احسنت جناب انصاری فرد.
  خدمات شما وخیانت های بعضی افراد مخالف شما به یادگار میماند هر چند که این نکته را خاطر نشان میکنم که موفقیت شما در فرودگاه الزاماً به معنی توانایی شما در نمایندگی نیست.
  شما به وظیفه خود عمل کردید و تا حدی باید خدا را شاکر باشید که این بار مسئولیت از دوش شما برداشته شد.
  اعلام حمایت شما از جناب دکتر بروجردی حکایت از بصیرت و بینش شما دارد.

 8. لارستانی گفت:

  2

  3

  عاقلانه ترین کار برای رسوایی دروغگویان ‌
  درود بر انصاری فرد

  • خواب گذار اعظم گفت:

   2

   2

   فقط لارستانی
   نه به لرستانی

   معلومه جناب انصاری فرد دوس داره بازخرید بشه

 9. ناشناس گفت:

  2

  1

  تخریب مغرضان و دشمنان جعفرپور رامحبوبتر ومقبول ترمیکند.

 10. ناشناس گفت:

  3

  2

  بروجردی و… که توقبرستان دارالرحمه جدید دنبال جمع رای میگشت . عکساش موجودهست . جعفرپور که نماینده مردم هست وهمیشه مردمی بوده ودرحدوقت وتوان سرمیزده .

 11. حقگو گفت:

  3

  1

  زنده باد مهندس انصاریفرد
  مردی که قلبا به زادگاه خود عشق میورزید و با جان و دل لار و لارستان را دوست داشت. دل در گروه این خاک داشت و با اخلاق و تواضع خودش در قلب مردم عادی و ساده منطقه جا داشت و دارد. همیشه حرمت مردم نگه میداشتی، خدا یارت عنایت اقا، ما لاری ها قدرتو ندونستیم حلالمون کن

 12. ناشناس گفت:

  2

  1

  انصاری فرد منفور! جواب تو وامثال تو فقط سکوت هست . تو وکاندید مورونظرت ازیک قماشید . تووامثال تو هم باید ازبروجردی حمایت کنند. حامیان بروجردی معلوم الحالند . مردم فهیم وبصیر شماهاراشناخته اند. خیلی فرق هست بین شخصیت جعفرپور و بروجردی .

 13. نکته سنج گفت:

  2

  1

  انصاری فرد واقعا انسانی صدیق و مخلصی هست که عملکرد خیلی مطلوبی در فرودگاه داشته با اینکه نمیخواستم در انتخابات شرکت کنم ولی به علت رد صلاحیت انصاری و رحیمی نژاد شرکت میکنم و به بروجردی رای میدهم .

 14. ناشناس گفت:

  2

  2

  آقای انصاریفرد شما کاملا دستت رو شده برای مردم حمایت کنی یا نکنی مهم نیست.

 15. همشهری گفت:

  1

  1

  دقیقا درست می فرمائید.
  پس به آنانی که این همه هزینه کرده اند و از این جا به بروجرد سفر نموده اند برای ساخت فیلم کذایی، بفرمایید تخریب کاندیدا را محبوب تر می نماید

 16. ناشناس گفت:

  1

  1

  درود فراوان جناب مهندس
  نماینده ای که بجای عملکرد بزرگ کار دیگران را بنام خود میزند شایسته نیست اینقدر در عملکرد ایشان کار کوچک گزارش شده گه گاهی در سطح یک کارپردازیک اداره ظاهرشده اند دکتر جعفرپور باندی عمل میکند که جای تاسف دارد مثل پدری که باید سعی خود را در تقویت خانواده نماید لکن چون توانی ندارد و نمیداند چه کند ناتوانی خود را بر سر زن و فرزند خود خالی میکند افسوس که با تخریب اگر برفرض محال هم به جایی برسد در پیش خداوند تبارک شرمنده خواهد بود و معلوم نیست چه سرنوشتی در این دنیا و وان دنیا داشته باشد

 17. لارستانی گفت:

  1

  1

  خسته شدیم از نماینده و اطرافیانش.
  لارستان به یک نفس تازه نیاز داره‌.
  بسه این همه عقبگرد

 18. پارسا عادل گفت:

  3

  2

  درود بردکتر جعفرپور نماینده باتقوی ومومن ومتواضع . صادق وشفاف خادمی پرتلاش خستگی ناپذیر . دارای سعه صدر واهل صبروبصیرت .

  جناب انصاری فرد سخنان جعفرپور حمایت دکترجعفرپور ازخدمات شما قضاوت جعفرپور درمورد شما همه ماندگارهست .
  اگر اسناد مدارک مکانباتی درمورد اتهام و دشمنی وبداخلاقی جعفرپور باشما موجود هست منتشرکنید .

  توهین ها نگاه مغرضانه ودشمنانه شما هم تاکنون ماندگار شده و میشود.
  تا این حد اتهام تا این حد دشمنی تا این حد بغض وکینه . به خودمراجعه کنید ببینید از کدام قلب ازکدام ذهن تراوش کرده؟
  ازحق الناس ازخدا ازقیامت ازعذاب وجدان ازآه ونفرین ولعنت بترسید که دامن خودتان وخانواده تان را دردنیا واخرت میگیرد دیریازود. منتظرباشید
  نه جعفرپور در دار دنیا ابدی است نه شما . نه پست ومقام برای جعفرپورمیماند نه برای شما وبروجردی و…
  آنچه میماند دادگاه وجدان هست و دادگاه قیامت .
  اما عاقبت برای صالحین ومتقین هست
  والعاقبه للمتقین

  • فرودگاه گفت:

   3

   2

   دشمني جعفرپور با انصاريفرد بر همه واضح است و همه ميدانند كه جعفرپور براي به مقام رساندن اطرافيانش دست به حذف انصاريفرد عزيز زده… كه نمونه بارز و واضح ان هم معاون شدن اقاي رويينا هست …
   جعفرپور اگر به فكر شهر خودش بود اجازه نميداد همچين مدير توانمندي از شهرش بيرون بره نه اينكه زيرابشو بزنه
   با يه مقايسه ساده بين انصاريفرد و مديركل فعلي فرودگاه به عظمت و توانمندي انصاريفرد پي ميبري…
   جعفرپور به جاي حمايت از مديران توانمند شهرستان فقط به فكر حذف انان بوده است…و فقط به فكر اداي دينش به افرادي است كه در انتخابات به او در راه رسيدن به اهداف […] كمك ميكنند ميكنن

 19. ناشناس گفت:

  2

  2

  جناب آقای انصاری فرد عزیز

  کارنامه سرشار از خوبی و موفقیت شما بر هر لارستانی فهیم و شریف محرز و قابل دفاع هست . متاسفانه بی خردان دنیا پرست و حسودان تنگ نظر چشم دیدن سربلندی یک لارستانی را ندارند . نیرو سوزی و حذف نیروهای کارآمد لارستانی جز کارنامه دکتر جعفرپور بوده و خواهد بود ایشان هر آنکه را با نظر خود مخالف دبد در طی این ۸ سال یا با وی جنگید یا لج کرد یا حذف نمود مصداق این روش دیکتاتوری هم در لارستان هم در مناطق به عینه وجود دارد . حذف ظاهری افرادی چون حضرتعالی یا مهندس قنبری مدیر عامل برق استان یا حتی مخالفت با ائمه جمعه اعم از شهرستان و مناطق شاهد این ادعاست . نگران نباشید عوام فریبی و ظاهر سازی دوامی ندارد و مردم لارستان بزرگ در انتخابشان آگاه تر و هوشیارترند هر چند ایشان هدف از حضور در این دوره از انتخابات به گفته اطرافیانش آمده برای فقط تسویه حسابهای شخصی. اما خداوند بزرگ با مردم خداباور لارستان هست .

 20. ناشناس گفت:

  2

  2

  باعرض سلام خدمت آقای انصاری فرد
  اینکه فرودگاه لار رو از خاک به افلاک تبدیل کردین وظیفه شما بوده. حالا اگه کسی دیگه غیر شما به این وظیفه عمل نمی‌کرد اون شخص وطیفه نشناس هستش. پس بابت اینکه به وظیفه خود عمل کردید هرچند نیاز به تشکر نیست اما از آنجایی که ما مردم لارستان قدرشناس هستیم از شما تشکر می کنیم. اما این وظیفه شناسی دلیل نمی‌شود که کاندیدی که شما معرفی می کنید را حمایت کنیم. باتشکر

  • لارستانی گفت:

   1

   2

   خدمات آقای انصاری فرد قابل تقدیر است باعث تا سف است که در جامعه ما افرادی هستند که خدمات بزرگ دیگران را نادیده گرفته و ضعف های کوچک را بزرگ می کنند که این نشان از عقده حسادت و بی فرهنگی این اشخاص می باشد تخریب به نا حق نه رقابت سالم اری

  • ناشناس گفت:

   1

   1

   لارستانی عزیز اگر دقت کنید در کامنت نوشته ام که که از ایشان تقدیر میکنیم چون ما لارستانی ها مردم قدرشناسی هستیم اما این نکته را فقط یاداور شدم که اگر ایشان کاری برای فرودگاه کرده اند وظیفه شان بوده چون که مدیر این مرکز بوده اند
   نظر ما باید راجع به همه مسئولین اینطور باشد که اگر کاری میکند وظیفه شان انجام داده اند چون حقوق میگیرند و تقدیر مردم نیازی نیست. باید این دیدگاه در مردم بوجود بیاید که مسئولین نوکر مردم هستند ، نه اینکه مردم نوکر مسئولین

   امام خمینی (ره):
   آقا دولت مال مردم است؛ بودجه مملکت از جیب مردم است؛ شما نوکر مردم هستید؛ دولتها خدمتگزار مردمند. هی لفظاً نگویید من خدمتگزار، و عملاً تو سر مردم بزنید و این اربابهای بیچاره‌تان را پایمال کنید.

 21. ناشناس گفت:

  1

  1

  ✍ *پیامی از بروجرد به لار*
  💢 *برای مردم عزیز لار، خنج و گراش*

  *شما اشتباه ما را تکرار نکنید!*
  🔻🔻🔻

  این روزها نماینده ۲۰ ساله بروجرد، *شهر و دیاری که تا تیرماه سال آینده به مردم آن تعهد دارد* و *حقوقش را از جیب همشهریان ما میگیرد*، اینجا را رها کرده!! و عازم دیار شما شده و *خلاصه فیل قدرت طلبی اش یاد لارستان کرده است!*

  💢اینکه آنجا به شما چه گفته و چه شعارهایی داده و چطور نتیجه بیست سال حضورش را در بروجرد فریاد میزند، شما بهتر می دانید…
  *فقط در فقره آخر*(نتیجه ۲۰ سال) *عرض میکنم اگر حرفها و ادعاهایش اینجا خریدار داشت بساطش را در شهر شما پهن نمی کرد!!*

  💢 *مردم عزیز لارستان!!*
  در روزهای آتی و روی استیجها شما با پدیده ای مواجه خواهید بود که *راحت به چشمانتان نگاه میکند و شعار و وعده و گزارشهای آنچنانی می دهد!*
  مردی که ظاهرا” خوش پرستیژ و خوش صحبت و ظاهرالصلاح است، به خاندان علما وصل است، *چهره ای شناخته شده در سطح ملی بوده و خلاصه برای خودش اسم و رسم و شال و کلاهی گران دارد!!*

  💢 *اما هم وطنان عزیزم در لار و خنج و گراش؛*
  از این پرستیژ و اسم و رسم ها، *آبی برای شهر ما در این بیست سال گرم نشده* و مطمئن باشید برای شما هم گرم نخواهد شد.
  🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳
  *درختی که بیست سال ثمر ندهد دیگر ثمر نخواهد داد.*
  پس فریب این یال و کوپال پوشالی را نخورید و واقع بین باشید.

  💢 بیست سال است این آقا وعده *فرودگاه و راه آهن* به ما می دهد و حالا که نه خبری از باند پرواز است و نه ایستگاه قطار، *منت چهار خطه شدن جاده هایی را سرمان می گذارد* که *اولا”* از نظر کیفیت جزء بدترین جاده های کشور هستند و *ثانیا”* اگر سالی ده کیلومتر هم از آنها بهسازی و افزایش لاین می شد برایشان ده سال هم زیاد بود *چه برسد به ثمره بیست سال* پیگیری یک نماینده پر ادعا!

  💢 *ایشان اگر لالایی بلد بودند برای پروژه ملی آزادراه اراک _خرم آباد می خواندند* که به راحتی آب خوردن از کیلومترها آن طرفتر بروجرد رد شد و *شهر را از یک نعمت بزرگ در حوزه راه محروم کرد!!*

  💢 از فرمانداری ویژه بروجرد با شما می گوید
  بپرسید آیا این ویژه شدن جز یک تابلوی آبکی و اضافه شدن چند درصد به حقوق مدیران ادارات چه سودی برای مردم شهر داشته که هنوز حتی برای یک امضای ساده هم باید *عازم جاده های پر پیچ و خم و پر چاله چوله تا خرم آباد شوند و حتی بودجه اش از شهرهای کوچک استان هم کمتر است!!*

  💢 اگر از *صنعت گفت* حتما” از او بپرسید دهه ۷۰ بروجرد که قطب صنایع متنوع غرب کشور بود *حالا بعد بیست سال چه وضعیتی دارند؟*
  از او بپرسید چند *کارخانه دار ورشکسته دارید!؟*، کارگران و تکنسینهای چند کارخانه الان دست فروشان و رانندگان اسنپ شده اند؟
  🔻🔻🔻🔻
  باز هم با شما سخن خواهیم گفت…

  🇮🇷به کانال سپاه انقلاب بروجرد بپیوندید 👇
  ایتا👇
  http://eitaa.com/joinchat/3020881922C10677cd2e2
  تلگرام👇
  https://t.me/joinchat/AAAAAEo1Ljowgk5alZLA5A

  • لارستانی دلسوز گفت:

   1

   2

   زنده باد مهندس انصاری فرد
   مرد دلسوز و زحمتکش
   نه به جعفرپور
   نه به جعفرپور
   نه به تبعیض و استخدام نورچشمی های نماینده
   نه به مرگ و میر جاده هایی که مسبب اصلی اش فقط نماینده هست و بس
   نه به دخالتهای بی جا نماینده در امور شهرستان
   و نه به ……

 22. لار گفت:

  2

  0

  بدون رو دروایستی محبوبیتی که سردار سلیمانی برای سپاه ایجاد کرده بود مجددا با اشتیاه بعضی افراد که مسئولیتن دیگر را نیز گرفتار کرده است در لار بعد از انتخابات به شدت پایین می آید .
  .
  اختلاف در بروجرد ربطی به لار ندارد اونها باید ۲۰ سال عقل داشتند نه الان
  ما باید فقط منفعت خودمان را ببینیم نماینده هم هر هدفی دارد برای خودش
  .
  بنده بارها گفتم جناب جعفرپور زحمت کشیدند اما اون برش و قدرت نهایی را نداشتند . ببینید منطقه کارهای نکرده
  منطقه ویژه اقتصادی
  اداره کل راهداری
  اداره کل صنعت و معدن
  اداره کل کشاورزی
  بندر خشک
  تاسیس صنعت که هیچ حتی حمایت از کارخانه های شهر
  تبدیل مخابرات به اداره و قضیه ….
  کتابخانه مرکزی
  آثار باستانی که فقط نابود شد
  جاده ها
  و . .
  ببینید ایشون انقدر آدم ندارد که بخواهد مثلا وزیر راه را استیضاح کند . جناب جعفرپور فقط ضعف قدرت دارند .

 23. ناشناس گفت:

  2

  1

  سلام ما همه مدیران بومی ازجعفرپور زخم خوردیم خداوند ازش نگذره درکت میکنم جناب آقای مهندس صبر داشته باش صبح نزدیک است دیگر روی امدن لار و پرواز با خطوطی که شما زحمتش را کشیده ای نخواد داشت مرد روبان چین خواهد رفت

 24. عصر بیداری گفت:

  2

  1

  اگر می خواهید بدانید جبهه خودی کجاست آنجاست که آتش دشمن بیشتر است آنجاست که تخریب و تهدید بیشتر است بیشنرین تخریب توسط تازه به دوران رسیده ها علیه بروجردی انجام می شود به خاطر همین رای ما بروجردی است تا کور شوند

 25. بروجرد گفت:

  0

  0

  محمد پاپی نژاد فرمانده سابق سپاه بروجرد الان در لار است.. اگر جلسه ای با ایشان داشته باشید خوب است

 26. علیرضا گفت:

  0

  0

  با سلام خدمت همه لارستانی های عزیز
  در عین حالی که اینجانب مخالف آقای بروجردی هستم و به دلیل رای مثبت ایشان در قضیه FATF بنا را بر این داشتند که مستقیم یا غیر مستقیم نیروهای نظام را به عنوان ترورسیت طبق مفاد FATF به دشمنان قسم خورده این مرز و بوم تحویل دهند و اگر این اتفاق نمی افتاد ما مجددا تحریم می شدیم از سوی همان دشمنان، لازم است در خصوص عملکرد آقای جعفرپور نیز چند سوالی از شخص ایشان داشته باشیم و ایشان جوابگو باشند:
  هفت سال پیش زمانی که ۲ اداره کل را مطرح کردند، آقای موسوی نماینده لامرد با این کار مخالفت کردند و قول دادند در مصوب شدن منطقه ویژه اقتصادی کمک کنند، آقای جعفر پور چند سال لازمه تا یک قضیه به ثمر برسه، بنظر من تمام عمرتان هم اگر نماینده باشید، نمی توانید منطقه ویژه اقتصادی را به ثمر برسانید.
  ۲- درخصوص طرح مزخرف راه آهن شما که بسیار بچه گانه و بدون فکر هست، این سوال مطرح می باشد که اولا چند نفر این مردم عزیز روزانه عازم تهران، اصفهان، کرمان و مشهد هستند
  و چند نفر به شیراز سفر می کنند. آقای جعفرپور ، مردم لارستان بیشترین کارشان با مرکز استان هستش، در ضمن کلی باید علافی بکشن تا یه موقع برسن به ایستگاه در آن بیایانی با کلی علافی و تاخیر که می خواهند به تهران بروند….
  ۳- در خصوص اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای تمام ادارات کل راه و شهرسازی شهرستانی جدا شدند و به دلیل مخالفت های آقای علوی، وزیر اطلاعات این اتفاق نیافتاده است، تا الان چه اقدامی انجام داده اید، آیا هیچوقت به بهانه طرح سوال این شخص را به مجلس کشاندید، یا اینکه تصمیمی بر استیضاح این شخص را داشتید و یا اینکه شما منتظر هستید دولت عوض بشود سپس که ایشان از هیئت دولت رفتند اقدامی انجام بدهید سپس بگویید نشد
  یک سوال اساسی حقوق و مزایای نمایندگان چقدر هستش؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان