میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در23 دسامبر 2016 ساعت 11:34 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,860 بازدید

عکس نوشت/ قطع روزانه «درختان» در شهر لار

عکس نوشت/ قطع روزانه «درختان» در شهر لار

آفتاب لارستان: چند مدتی است که بطور مرتب خبر قطع درختان را در شهر لار می شنویم و می خوانیم. این روند با قطع درختان گز شهرک امام خمینی(ره) و بوستان ظاهرا آغاز شد و در ادامه به پیاده روهای شهرقدیم و حتی اطراف امامزاده این شهر رسید. البته شکی نیست این کار در برخی مواقع می تواند دلایلی منطقی و اجتناب ناپذیر داشته باشد اما از سوی دیگر عدم اطلاع رسانی مناسب درباره دلایل این امر، همچنین قطع این همه درخت در مدت زمانی کوتاه باعث شده تا تعداد زیادی از شهروندان خصوصا افراد دوستدار محیط زیست نگران و ناراحت شوند.

حالا اما یکی از مخاطبان این سایت خبر از قطع درختان گز و نخل بین دو شهر (نرسیده به مصلی) می دهد. با این امید که مسئولان و متولیان این امر حداقل در این مورد پاسخگو بوده و چرایی آن را برای شهروندان توضیح دهند.

در ادامه تعدادی از عکس های این اتفاق را ببینید:

2 3 4 1


3 نظر

 1. همشهری گفت:

  0

  0

  بله مجتمع ایمان هم حدود ۲۰ درخت رو هیئت امناء قطع کرده ،خیابان هم جوار خوابگاه دانشگاه آزاد،و….. مثل اینکه کارمندای شهرداری به حقوق آخر ماه خیالشون راحته و تو خواب خرگوشی به سر میبرن ، اگه مجوزی هم صادر شده باید بزرگ نصب بشه ،هرچند این قد این شهر خشکه که تا ۲۰ سال هم درخت کاری بشه کمه ،اون از مجوز بی رویه ی ساختمانهای بلند در شهر زلزله خیز ، وضعیت آسفالتهای دوازده متری، جوبهای کثیف که موقع بارندگی وضعیت و آب گرفتگیش پیدا میشه ،و…،اینم از وضعیت فضای سبز

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  دلیلش مشخصه دادن مجوز به ساختمان سازها و پیمانکارهای سود جو برای ساخت و سازی بی دلیل که حتی توجیه اقتصادی هم نداره ،اینهمه ساختمان و برج و هتل و مجتمع تجاری ساختن ،دریغ از یک خریدار و رونق اقتصادی ،انقد هم […] و اندیشه و فکر ندارن که با یه راهکار کوچیک حداقل مسافران نوروزی رو از راه قشم منحرف کنن سمت بازار لار که عید نوروز کاسبهای بیچاره پشه نزنن و روزی طلب نکنن .هیهات از دست مسئولین بی فکر

 3. علي لاري گفت:

  0

  0

  باسلام واقعاجاي تاسف داره براشهرمون بخاطرمسولين بي كفايتش اين شهرباسابقه تاصدسال ديگه هم چيزي نميشه بخاطراينكه دلسوزنداره همه توفكرجيب خودشونن ماكه هروقت ازاون سردنياميايم شهرمون هيچ پيشرفتي برعكس شهرهاي ديگه نميبينيم .

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان