میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۴:۲۷ ق.ظ سرویس:شهر و شهروند 5 دیدگاه 1,459 بازدید

عکس نوشت/ گرافیک تماشایی درباره ترافیک در بیلبورد شهر لار

عکس نوشت/ گرافیک تماشایی درباره ترافیک در بیلبورد شهر لار

به تازگی طرحی گرافیکی درباره «پارک دوبل» در بیلبورد فلکه مدرس لار به همت شهرداری، دانشگاه دولتی و پلیس راهور لارستان نقش بسته که توجه غالب عابران را به خود جلب می کند.

در این طرح خلاقانه که بدون درج امضای طراح و ظاهرا به پیشنهاد دانشگاه دولتی لار بوده ساعتی بدلیل پارک دوبل اتومبیل ها از حرکت ایستاده است! در توضیح آن نیز عبارت «با پارک دوبله، زمان را برای دیگران متوقف نکنیم» آمده است.

این طرح زیبا نشان می دهد که نقش بیلبوردهای شهری به مثابه عرصه ای عمومی چقدر می تواند در فرهنگ سازی شهروندان موثر باشد.


5 نظر

 1. ناشناس گفت:

  2

  0

  بسیار جالب

 2. ناشناس گفت:

  1

  0

  ضمن تشکر بابت اشاعه فرهنگ ترافیک و تشکر اصلی از طراح این بنر تبلیغاتی

  اما نکته ای که خیلی تو ذوق میزنه و متاسفانه همیشه تو سطح شهر دیده میشه اینه که واسه رسوندن یک پیام تبلیغاتی و یا مذهبی ساده در انتها اسم ده تا نهاد درج میشه. این کارها خیلی زشت و غیرحرفه ایه. انگار طرف به زور میخواد اسم ارگان خودش یا ده تا ارگان دیگه رو بزنه. به خدا یک جمله ارزش اینهمه اسم نوشتن نداره. اگه واقعا هدف اون نهاد رسوندن پیام و فرهنگ سازیه و سرنوشت شهروندان براش بر هر چیز دیگه اولویت داره اینقدر نباید دنبال اسم و رسم باشه. مثلا ما بارها در سطح شهر دیدیم که تابلوهایی زده شده با مضمون یک حدیث یا یک جمله قصار اونوقت پایین اون جمله اسم دو نهاد مثلا روبط عمومی شهرداری لار و روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار نوشته شده. باید به این بنده خداها گفت که اگه واقعا فرهنگ سازی براتون مهمه اینقدر دنبال اسم و رسم نباشید. واقعا یک جمله کوچک باید اسم شورای شهر با اینهمه عضو پشتش باشد. واقعا شورای یک شهر اینقدر جایگاهش پایین است که باید اسمش پایین هر بنر یک جمله ای بیاید؟؟؟؟!!!!
  بنر بالا هم همینطوره ظاهرا بیش از اینکه هدف فرهنگ سازی و رسوندن پیام به شهروندان باشه هدف نوشتن اسم اینهمه نهاد باشه. چه خبره؟؟؟!!!
  شهرداری لار دانشگاه دولتی راهنمایی رانندگی

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  وقت طلاست ….دریابیم

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  بسیار زیبا و خلاقانه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان