میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 326 بازدید

فارغ التحصیلان هفت رشته مهندسی ساختمان در لارستان رقابت می کنند

فارغ التحصیلان هفت رشته مهندسی ساختمان در لارستان رقابت می کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، علی منصوری رییس اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی لارستان از برگزاری  ششمین دوره آزمون ورود به حرفه مهندسین ، کاردانهای فنی ساختمان و تعیین صلاحیت معماران تجربی، روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۰ و ۲۱ مهر ماه سال جاری در لارستان همزمان با سراسر کشور خبر داد.

علی منصوری افزود: این اولین آزمونی است که در سال ۹۶ برگزار خواهد شد و ۷۶۴ نفر شرکت کننده در هفت رشته اصلی ساختمان شامل: عمران، معماری، شهرسازی، ‌تاسیسات مکانیکی و برقی، نقشه برداری و ترافیک با هم به رقابت خواهند پرداخت.

وی در ادامه تصریح کرد: ۵۹۱ نفر در روز اول و ۱۷۳ نفر در روز دوم در آزمون شرکت خواهند کرد و سهم خواهران از این تعداد ۶۸ نفر و برادران ۶۹۶ نفر می باشد.

شایان ذکر است متقاضیان می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه از روز دوشنبه ۱۷ مهر ماه ۹۶ به سامانه آزمون در سایت دفتر مقررات ملی ساختمان به نشانیwww.inbr.ir   مراجعه نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره تلفن ۰۷۱۵۲۲۴۱۱۶۰  ،اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان اداره کل راه و شهرسازی لارستان تماس حاصل فرمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان