میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 ژوئن 2019 ساعت 6:49 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 193 بازدید

فاز بعدی جاده لار-بستک به طول ۹ کیلومتر در حال دوبانده شدن است

فاز بعدی جاده لار-بستک به طول ۹ کیلومتر در حال دوبانده شدن است

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان مهندس محمدرضا باقری فرد در خصوص دو بانده شدن محور لار- بستک  اظهار داشت: محور لار- بستک  به طول ۱۲۰ کیلومتر است که ۶۵ کیلومتر آن در حوزه این اداره کل واقع شده و به دلیل اینکه این مسیر کوتاهترین مسیر برای دسترسی به شهرستان بستک و بنادر لنگه و آفتاب و چارک و جزیره زیبای کیش است به همین منظور از پروژه های پر اهمیت به حساب می آید.

وی ادامه داد: سه کیلومتر از مسیر سال گذشته دو بانده شده و در ادامه نیز در فاز اول به طول ۹ کیلومتر در حال دو بانده شدن است و تاکنون بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

محمدرضا باقری فرد افزود: در این پروژه بیش از ۲۲۰معکب خاکبرداری و۵۵هزار متر مکعب خاکریزی انجام شده است و ۵ دستگاه ابنیه فنی نیز ساخته شده و ۲۰ دستگاه ابنیه فنی دیگر در حال احداث است.


3 نظر

 1. دغدغه مند گفت:

  0

  0

  سلام
  این که طی دو سال قرار است در مجموع ۱۲ کیلومتر ( بخوانید فقط ۱۲ کیلومتر ) دوبانده شود در مقایسه با چندین شهرستان همجوار کمی دلگزا و …ست .اگر قرار است از برنامه ریزیز و فازبندی دوبانده کردن این مسیر سخن بگوییم لا اقل در حد نام و عنوان اداره کل باشد و طول مسیر را در مقیاس حداقل ۲۰ کیلومتر در هر فاز تعریف کنیم و .

 2. من گفت:

  0

  0

  ۹ کیلومتر وای خدای من یعنی واقعی خدا رو شکر من نه ما چقدر خوشبختیم ما چقدر پیش رفته ایم وای

 3. لاری گفت:

  0

  0

  ۹ کیلومتر؟؟؟؟؟؟وآااای خیلیه بخدا…چقد زحمت کشیدین…
  برید جاهای دیگه ۲۰۰ یا ۳۰۰ کیلومتر دارن می سازن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان