میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 ژانویه 2017 ساعت 1:53 ب.ظ سرویس:اجتماعی 4 دیدگاه 1,607 بازدید

فاز دوم بیمارستان سرطانی و مرکز پرتونگاری مرحوم «صالح پور» کلید خورد

فاز دوم بیمارستان سرطانی و مرکز پرتونگاری مرحوم «صالح پور» کلید خورد

با حضور نماینده مردم در مجلس، معاونین فرمانداری و دانشکده علوم پزشکی لارستان و جمعی از خیرین، ساخت فاز دوم مرکز ویژه بیماران سرطانی و مرکز رادیوتراپی (پرتودرمانی) حاج محمدعلی صالح پور در لارستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی‌پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، دکتر اقتداری قائم مقام دانشکده علوم پزشکی لارستان، معاونین دانشکده، دکتر مدرسی مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان، اعضای این انجمن، خانواده مرحوم صالح پور، رییس و نایب رییس شورای اسلامی شهر لار، جمعی از پزشکان، خیرین، نیک اندیشان و معتمدین این شهرستان، کلنگ آغاز ساخت فاز دوم مرکز ویژه بیماران سرطانی و مرکز رادیوتراپی مرحوم حاج محمد علی صالح پور در لارستان به زمین زده شد.

????????????????????????????????????

این مرکز قرار است در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع با زیربنای ۲۲۵۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال توسط ورثه مرحوم صالح پور ساخته شود. همچنین قرار است یک دستگاه رادیوتراپی نیز با هزینه ای بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال به‌صورت مشارکتی توسط خیرین مؤسسه پیمان لارستان و وزارت بهداشت برای این مرکز خریداری شود.

گفتنی است در این مراسم جمشید جعفرپور، اقتداری قائم مقام دانشکده علوم پزشکی، مدرسی مدیر عامل مجمع خیرین سلامت شهرستان و حسین داداللهی پیمانکار این پروژه نیز به سخنانی بیان کردند.

یادآور می شود که فاز اول این مرکز نیز که شامل ۷ اتاق پیوند، ۲ اتاق عمل، ۱۶ تخت در بخش بیماران شیمی درمانی ویژه بزرگسالان، ۱۲ تخت در بخش شیمی درمانی ویژه کودکان، آزمایشگاه، اتاق پزشک و داروخانه می باشد، در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع در دو طبقه با اعتباری حدود ۶۰ میلیارد ریال توسط مرحوم حاج محمدعلی صالح پور در حال ساخت است که تاکنون بیش از ۸۵ در صد پیشرفت فیزیکی داشته است.


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  خداوند انشاءالله به باعث و بانیان این کار خیر عنایت فرماید

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  ادم با دیدن چهره بعضی ها به یاد ابوموسی اشعری میفته!!!

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  چرا بعضی ها در هر مراسمی که کمی نام دارد و اوازه، […] بر تن می کنند و خود را به صف اول می رسانند در حالی که اخلاقیات فردی را رعایت نمی کنند و مدام در حال تهمت زدن به این و انند

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   چه نام و آوازه ای دارد وقتی کس دیگری زحمت کشیده و خرج کرده به جای اینکه حجم کاری که صورت گرفته و خدمتی که انجام شده ببینید چرا همیشه به دنبال تخریب افراد هستید ؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان