میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۷ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 293 بازدید

فاز سوم همراه سرای بیمارستان امام رضا(ع) لارستان افتتاح شد

فاز سوم همراه سرای بیمارستان امام رضا(ع) لارستان افتتاح شد

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛ فازسوم همراه سرای حضرت زینب(س) در بیمارستان امام رضا(ع) لارستان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی بمناسبت هفته سلامت با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری، دکتر کریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، معاونین وی، دکتر حامد رجایی رئیس مرکز آموزشی امام رضا(ع) لار، منصور محتاجی رییس هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت و جمعی از معتمدین و خیرین، فاز سوم همراه سرای حضرت زینب(س) در بیمارستان امام رضا(ع) لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

در آیین افتتاح این پروژه، جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن تقدیر از خیر و نماینده وی در ساخت این مجموعه افزود: زیباترین تصمیم در زندگی، گذشتن از مال برای فعالیت‌های انسان دوستانه است که در لارستان نیز افراد نیکوکار بسیار زیاد هستند.

وی ادامه داد: یکی از دغدغه های همیشگی بیماران، نبود مکانی جهت استراحت همراهان آنها بود که خدا را شکر این همراه سرا در راستای افزایش رضایتمندی بیماران و همراهان، توسط خیر عزیز در بیمارستان امام رضا(ع) این شهرستان راه اندازی شد.

گفتنی است همراه سرای حضرت زینب(س) دارای ۴ اتاق است و هریک از اتاق ها به سیستم های گرمایش و سرمایشی مناسب، حمام و سرویس بهداشتی مجهز هستند.

اضافه می گردد که این مجموعه با زیربنای ۱۳۲ مترمربع با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰ میلیون ریال توسط خیر آقای حاج قنبر زرفشان احداث و تجهیز شده است و در محدوده خود بیمارستان امام رضا(ع) لارستان قرار دارد.

در پایان از آقای مصطفی شهلایی نماینده خیر و آقای حاج قنبر زرفشان خیر این همراه سرا با لوح سپاس تجلیل شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان