میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۷ ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 259 بازدید

«فدامی» به لارستان نزدیک تر شد/ لزوم توجه داراب به تکمیل ادامه مسیر

«فدامی» به لارستان نزدیک تر شد/ لزوم توجه داراب به تکمیل ادامه مسیر

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان از احداث جاده جدید در محور چاه نهر– فدامی خبر داد.

وی با بیان اینکه شبکه حمل و نقل مناسب یکی از شاخص‌های مهم توسعه یافتگی است و با توجه به اینکه نیاز کشور در زمینه توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل در روستاها و مناطق محروم بسیار ضروری به نظر می رسد، افزود: این رویکرد و اولویت بندی که در سال جدید جهت توسعه مناطق محروم در این اداره کل ترسیم کرده ایم می‌تواند در بازگشت به روستاها و شکوفایی اقتصاد ملی نقش‌آفرین باشد و اساسا با توجه به اهیمت راه ها، در این عرصه بدون شک می تواند ابعاد مختلف پیشرفت را در برگیرد.

وی اظهار داشت: احداث جاده جدید چاه نهر– فدامی، دسترسی شهرستان لارستان به داراب و همچنین دسترسی مردم داراب، زرین دشت و فدامی به شرق کشور از طریق جاده ی لار– درزوسایبان را فراهم و زمینه ساز توسعه کریدور های موازی در منطقه لار می باشد.

باقری فرد افزود: درصددیم با برگزاری مراحل مناقصه ۸ کیلومتر از ۱۵ کیلومتر واقع در حوزه استحفاظی این اداره کل که با مشخصه راه فرعی است، بتوانیم سهمی در آبادانی این منطقه داشته باشیم.

وی با اشاره بر اینکه کل طول این مسیر ۳۵ کیلومتر است، افزود: برای تکمیل آن می بایست ۲۰ کیلومتر موجود در حوزه شهرستان داراب نیز به مرحله عملیاتی برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خاطرنشان کرد: چندی پیش نیز با بهسازی مسیر دهکویه – گلکویه به طول ۴۵ کیلومتر، راه دسترسی مردم لارستان به شهرستان زرین دشت و داراب هموار و کاهش مسیر چشمگیری برای تردد مردم این دو شهرستان فراهم شد تا بحمدلله لارستان نقطه اتصال مناسبی به شهرستان های همجوار خود داشته باشد.


1 نظر

  1. باشی گفت:

    1

    0

    با سلام خدمت همه بزرگواران و دلسوزان خودمو :
    این امر باید بعنوان یک خواسته عمومی از مسئولین محترم تقاضا شود . چون شاه کلید اقتصاد لار می باشد . فورگ و فدامی سی هزار نفر جمعیت دارد . در مرحله دوم حاجی اباد بندر عباس نیز حدود سی هزار نفر جمعیت دارد لذا بازار خرید این جمعیت ناب لارستان است . بجاست که همشهریان محترم توجه و عنایت ویژه داشته باشند و با حساسیت بیشتر این خواسته ی بحق را پیگیری نمایند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان