میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 فوریه 2015 ساعت 2:13 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 695 بازدید

فدراسیون هاي ۱۱ هیأت ورزشی لارستان زیرمجموعه معاونت ورزش همگانی قرار گرفتند

معاون اداره ورزش و جوانان لارستان:

فدراسیون هاي ۱۱ هیأت ورزشی لارستان زیرمجموعه معاونت ورزش همگانی قرار گرفتند

معاون اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: فدراسیون های ۱۱ هیأت ورزشی لارستان زیر مجموعه معاونت وزرش همگانی وزارت ورزش و جوانان قرار گرفتند.

داود عسکرپور روز چهارشنبه در گفتگو با روابط عمومی ورزش و جوانان این شهرستان اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری در زمینه توسعه ورزش های همگانی و همچنین اقداماتی که تاکنون در وزارت ورزش و جوانان در این زمینه صورت گرفته است مقرر شد از ابتدای سال ۹۴ فدراسیون هایی که کار ورزش های همگانی به عهده آنهاست و در حوزه قهرمانی فعالیتی ندارند یا در بازی های آسیایی و المپیک شرکت نمی کنند زیر نظر معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان فعالیت کنند.

وی فدراسیون های کوهنوردی، ورزشهای همگانی، ورزش روستایی و بازیهای بومی و و محلی، باستانی، گونگ فو و هنرهای رزمی، نجات غریق، بدنسازی، ورزشهای رزمی، کارگری، دانشگاهی و دانش آموزی را ۱۱ فدراسیونی اعلام کرد که از سال آینده زیر مجموعه مدیریت معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان فعالیت خواهند کرد.

عسکرپور در پایان خاطرنشان کرد: در بهمن و اسفند ماه امسال نظام ساختاری این فدراسیون ها در معاونت ورزش همگانی انجام خواهد شد تا از این پس با مدیریت این معاونت شاهد توسعه ورزش های همگانی در کشور باشیم.

گفتنی است هم اکنون تمامی ۵۰ فدراسیون ورزشی زیر نظر معاونت ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان فعالیت می کنند.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان