میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 آوریل 2014 ساعت 5:08 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,149 بازدید

فراخوان جشنواره بيست و پنجم تئاتر فارس منتشر شد

فراخوان جشنواره بيست و پنجم تئاتر فارس منتشر شد

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان: به منظور ارتقای سطح کیفی تئاتر استان فارس و توجه به تولید آثار نمایشی با رویکرد مسائل اجتماعی، بیست و پنجمین جشنواره استانی تئاتر فارس برگزار می شود . در ادامه مي توانيد شرايط و موضوعات اين جشنواره استاني را مطالعه كنيد:

teatr

بخش های این جشنواره شامل:

شرایط  شرکت در در جشنواره :

  1. متقاضیان شرکت در بخش رقابتی جشنواره باید سه نسخه متن تایپ شده از اثر خود راهمراه با فایل word  آن به دبیرخانه جشنواره ارائه نمایند .
  2. نمایش هایی که از آبان ماه سال ۹۲ تا نیمه خرداد ماه سال۹۳ ، حداقل ۱۵  اجرای صحنه ای داشته اند ، نیازی به ارائه متن به دبیرخانه جشنواره ندارند . این گروه ها باید تنها فرم تقاضای شرکت در جشنواره را به همراه مجوز اجرای عمومی خود به دبیرخانه جشنواره ارائه نمایند تا در نوبت بازبینی قرار گیرند .
  3. تمامی آثاری که در مرحله بازبینی پذیرفته می شوند و در جشنواره شرکت می کنند در صورتی که تا نیمه خرداد ماه ۹۳ اجرای عمومی نداشته اند ،باید  تا پیش از برگزاری جشنواره منطقه ای حداقل ۱۵  اجرای عمومی داشته باشند .
  4. در بخش رقابتی که برگزیدگان آن در جشنواره منطقه ای حضور خواهند یافت صرفا متون ایرانی با اولویت متون نویسندگان بومی حق شرکت خواهند داشت .
  5. متون اقتباسی در صورتی مورد پذیرش قرار خواهند گرفت که از سایر گونه های ادبی ( شعر ، داستان ، حکایت و … ) برگرفته شده باشند و اقتباس از نمایشنامه های غیر ایرانی غیر قابل قبول است .
  6. ارائه مجوز کتبی نویسنده برای اجرای نمایش در هر کدام از بخش های جشنواره الزامی است .
  7. آثار متقاضی شرکت در بخش رقابتی نباید پیش از این در هیچ جشنواره ای شرکت نموده باشند .
  8. بازبینی آثار متقاضی شرکت در جشنواره به صورت اجرای زنده خواهد بود .

تقویم جشنواره :


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان