میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 آگوست 2014 ساعت 6:03 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 941 بازدید

فراخوان ثبت نام در آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم

فراخوان ثبت نام در آزمون سراسری حفظ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان: آزمون حفظ ، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، در دو حوزه قرآن و عترت  و در چهار رشته ترجمه و مفاهیم قرآن کریم ، تدبر در قرآن کریم، حفظ قرآن کریم و ترجمه و مفاهیم نهج البلاغه  روزجمعه مورخ ۴ مهرماه ۹۳ به صورت سراسری برگزار می شود.

این آزمون در ۱۵  شاخه حفظ جزء اول  قرآن کریم ، حفظ سه جزء ، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، حفظ ۱۵ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن کریم ، حفظ جزء ۳۰  از  منبع آموزشی مصحف شریف و شرح واژگان استاد بهرام‌ پور،  ترجمه و مفاهیم قرآن کریم و… برگزار خواهد شد.

صرفا آزمون ترجمه و مفاهیم نوجوانان با کد(۱۰۰۷) برای مقطع سنی  زیر ۱۵ سال در نظر گرفته شده و شرکت در مابقی رشته‌های این آزمون برای همه داوطلبان مرد و زن در مقاطع سنی و تحصیلی ‌، آزاد و بدون محدودیت است.

زمان ثبت نام و دریافت کارت شرکت در آزمون از تاریخ ۱۵  تا ۲۵ مرداد ماه سال جاری می باشد.  علاقمندان می‌توانند جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی  www.qia.ir یا موسسه قرآنی بیت الاحزان لارستان  به شماره ۳۳۳۶۱۶۹ و ۰۹۱۷۱۸۲۳۵۷۶ مراجعه و نسبت به  ثبت نام  و دریافت کارت آزمون اقدام نمایند.

داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات آزمون مذکور به پایگاه www.quranedu.ir مراجعه نمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان