میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در15 جولای 2014 ساعت 3:47 ب.ظ سرویس:فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 935 بازدید

فراخوان/ در نخستین جشنواره استانی خوشنویسی «صلوات» شركت كنيد

فراخوان/ در نخستین جشنواره استانی خوشنویسی «صلوات» شركت كنيد

روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان:  به مناسبت ۲۷ مهر ماه برابر با ۲۴ ذی حجه روز مباهله پیامبر اسلام (ص) نخستین جشنواره  استانی خوشنویسی «صلوات» به میزبانی  شهرستان بوانات برگزار می شود.

این جشنواره با موضوع   مکاتب و حدیث نفس و اشعار و دل نوشته های هنرمندان در حوزه فرهنگ و معارف صلوات ، اندیشه و بیانات اولیاء و بزرگان مرتبط با صلوات برمحمد و آل محمد ، روایات ائمه معصوم (ع) در خصوص معرفی و جایگاه صلوات دررشته های نستعلیق ، شکسته نستعلیق ، نسخ ، ثلث و نقاشی خط  برپا می شود.

شروع ثبت نام و پذیرش تصویر آثارازتاریخ  اول  تا ۲۲ مرداد ماه ۹۳ مشخص شده و در روز ۲۷ مهر ماه همزمان با روز مباهله پیامبر اسلام (ص) با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان خواهد داد .

هنرمندان جهت حضور در جشنواره باید در مرحله نخست ، حداکثر ۳ اثر خود را با فرمت jpg به آدرس الکترونیکی ershadbavanat@gmail.com  ارسال کنند.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند جهت کسب  اطلاعات بیشتر از فراخوان و دریافت فرم جشنواره به دبیرخانه جشنواره به نشانی :  بوانات ، خیابان امام خمینی (ره) ، کوچه فرهنگ ، خانه فرهنگ آفتاب ، دبیرخانه جشنواره استانی خوشنویسی صلوات به شماره  ۰۷۵۲۳۲۲۳۰۴۶ و یا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان مراجعه نمایند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان