میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 ژانویه 2015 ساعت 10:53 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 1,854 بازدید

فراخوان يازدهمين جشنواره استاني فيلم كوتاه «كل» گراش منتشر شد

Poster-5070رویکرد جشنواره یازدهم کل به فیلم‌های میراث فرهنگی

فراخوان يازدهمين جشنواره استاني فيلم كوتاه «كل» گراش منتشر شد

روابط عمومي جشنواره فيلم كوتاه كل: در یازدهمین دوره جشنواره استانی فیلم کوتاه کل گراش که از بیستم تا بیست و دوم اسفندماه برگزار خواهد شد، توجه به فیلم‌های میراث فرهنگی پررنگ‌تر از سال‌های قبل خواهد شد. می‌توان این توجه ویژه را تلاشی در جهت متمایز نمودن جشنواره کل از جشنواره‌های دیگر، و ارتقای آن به سطح جشنواره‌ای کشوری قلمداد کرد.

آن‌چنان که در فرم فراخوان جشنواره نوشته شده است: «انباشت یک دهه تجربه، دانش و هنر اساتید، فیلمسازان، داوران و برگزارکنندگانی که در ده دوره جشنواره استانی فیلم کوتاه کل حضور پیدا کرده‌اند، جشنواره را به مرحله‌ای از بلوغ رسانده است که بخواهد هدف اولیه خود را به صورت جدی‌تر دنبال کند. در این راستا با تقویت بخش میراث فرهنگی و در نظر گرفتن جوایز ارزنده‌تری برای برترین‌های این بخش، امیدوار است بتواند در آینده‌ای نه چندان دور ضمن ارتقاء جشنواره به سطح کشوری، پایه‌گذار جشنواره‌ای اختصاصی در زمینه میراث فرهنگی کشور عزیزمان ایران گردد.»

هیات برگزارکننده جشنواره، که امسال نیز علی فخری در راس آن قرار گرفته است، تصمیم گرفته است تعداد جوایز بخش میراث فرهنگی را به ۳ جایزه در زمینه‌های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بهترین تحقیق و پژوهش افزایش دهند. بدین ترتیب، تعداد جوایز اصلی نیز به ۱۴ جایزه افزایش یافته است.

سه بخش اصلی جشنواره همچنان مثل سال قبل هستند: بخش‌های اصلی (داستانی، مستند، تجربی)؛ بخش ویژه میراث فرهنگی؛ و بخش ویژه گراش، که به فیلم‌هایی که از یک فیلمساز گراشی باشد و یا مربوط به گراش باشد، اهدا می‌شود.

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره تا ۲۵ دی‌ماه تعیین شده است. ۱۵ بهمن‌ماه با اعلام نتایج بازبینی، آثار راه یافته به بخش‌های اصلی جشنواره مشخص خواهد شد. تعداد روزهای برگزاری جشنواره نیز به سه روز، یعنی ۲۰، ۲۱ و ۲۲ اسفندماه افزایش یافته است.

در ادامه مي توانيد تصوير فراخوان جشنواره يازدهم را ببينيد. براي ديدن اندازه واقعي تصوير، روي آن كليك كنيد.

Kal11-Farakhan (1) Farakhan01-Kal-11 (1) Farakhan02-Kal-11

 


 

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان