میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 دسامبر 2019 ساعت 6:23 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 350 بازدید

فرج پور: مستقل هستم/ اگر مردم مرا بخواهند تا آخر می مانم

فرج پور: مستقل هستم/ اگر مردم مرا بخواهند تا آخر می مانم

آخرین نامزد چهارمین روز از یازدهمین دوره ی انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز، «حسین فرج پور» بود که در ساعات پایانی برای ثبت نام به ستاد انتخابات کشور مستقر در فرمانداری ویژه لارستان مراجعه کرد.

وی پس از ثبت نام، در بین خبرنگاران و اهالی رسانه حضور یافت و به سوالات آنان پاسخ داد:

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ضمن معرفی خود اظهار کرد: کارمند و مدرس دانشگاه آزاد اسلامی لار هستم؛ از سال ۱۳۷۲ در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان مشغول به کار شدم و همزمان شروع به تحصیل در رشته حقوق در همین دانشگاه کردم. از آنجایی که پدرم در قید حیات نبود همه ی هزینه های خانواده و دانشگاه بر عهده ی خودم بود.

فرج پور اضافه کرد: اوایل در مرکز کامپیوتر دانشگاه کار می کردم و به دلیل اینکه تعداد دانشجویان زیاد بودند دانشگاه خیلی به ما سخت می گرفت. در نهایت، توانستم با موفقیت هم در عرصه ی کار و هم در عرصه ی تحصیل در رشته ی حقوق فارغ التحصیل شوم. در سال ۱۳۸۰، مسئول گروه حقوق قضایی شدم. در سال ۱۳۸۶، در رشته ی حقوق در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شدم. تدریسم را هم در دانشگاه آزاد اسلامی لار و هم در دانشگاه اوز شروع کردم. اکنون نیز در دانشگاه، کارگزینی اساتید را انجام می دهم.

در کارهای اجرایی یا باید سفارش شوید یا اینکه مسئول مربوطه از شما کار بگیرد

وی در مورد هدف از شرکت در انتخابات گفت: زمانی که مسئول گروه حقوق دانشگاه آزاد اسلامی لار بودم یا در مرکز کامپیوتر دانشگاه کار می کردم یا زمانی که کارشناس حقوقی بودم از جان و دل کارم را انجام می دادم. وقتی کاری را به من معرفی می کنند، زمان برایم مهم نیست. در واقع، به دلیل دلسوزی و احساس مسئولیت وارد عرصه ی انتخابات شدم. اگر دوستان در سطح دانشگاهی نخواستند پست های اجرایی را به من بسپارند به خودشان مربوط است و آن ها را زیر سوال نمی برم. اما در خودم می بینم که در عرصه های مدیریتی دانشگاه می توانم مسئولیت قبول کنم و آن را به سرانجام برسانم اما در کارهای اجرایی یا باید سفارش شوید یا اینکه مسئول مربوطه از شما کار بگیرد.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه ی انتخابیه لارستان، خنج، گراش و اوز افزود: در دانشگاه نیز بحث ارتباطات بیشتر جا داشت بنابراین نخواستند و خودشان هم باید در بحث دانشگاه آزاد جواب گوی شهر باشند. اما در این مورد، در خودم دیدم که وارد عرصه ی انتخابات شوم. در سال ۹۲ نامزد شورای اسلامی شهر لار شدم و  ۳۵۰۰ تا رای آوردم و در نهایت عضو علی البدل شدم. در همان دوران، این جرقه در ذهن من خطور کرد که می توانم در انتخابات مجلس نیز وارد شوم و اگر هم شهری ها و هم منطقه ای ها ما را قابل بدانند می توانم در آنجا نیز کار کنم.

فرج پور در مورد برنامه هایش تصریح کرد: در دوره های بسیاری با داوطلبان مختلف به عنوان مدیر برنامه یا مسئول تبلیغات بوده ام. معتقدم که داوطلبان باید مشاوران قوی نیز داشته باشند.

وی اضافه کرد: لار پتانسیل های مختلفی در بخش تجارت دارد. از دیرباز، منطقه ای تجاری بوده است و تجار بزرگی در لار، گراش، اوز و خنج داشتیم. بنابراین باید بتوانیم بحث تجارت و تجارت آزاد را محقق کنیم.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مورد اولویت هایش خاطرنشان کرد: نیاز است که با ریل و راه آهن کشور ارتقا پیدا کنیم. بحث ارتقای لارستان از دغدغه های مردم است. باید به مردم منطقه لارستان، خنج، گراش و اوز آفرین گفت که داوطلبی را انتخاب می کنند و سکوت می کنند. این از نجابت مردم منطقه است. بعد از چهار سال می بینند که کاری نکرده است دوباره باید شخص جدیدی را انتخاب کنند. بنابراین شخصی که می خواهد داوطلب شود باید در خودش ببیند که چهار سال باید به میدان بیاید و رای مردم از نظر زمانی هدر نرود.

فضای مجازی در بحث آگاهی سازی بسیار خوب عمل می کند

حسین فرج پور تصریح کرد: از نظر من، فضای مجازی در بحث آگاهی سازی بسیار خوب عمل می کند. بحث قومیت را هم باید یواش یواش کنار بگذاریم و شخص توانمندی که در منطقه است را انتخاب کنیم و کارهای نشده را به سرانجام برساند.

مستقل هستم

وی در مورد جناح سیاسی اش گفت: هم به جناح اصول گرا و هم اصلاح طلب آگاهی و اشراف دارم اما مستقل هستم.

 

اگر مردم مرا بخواهند تا آخر می مانم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گفت و گوی اختصاصی با سایت «آفتاب لارستان» در مورد ائتلاف در این دوره اظهار کرد: ابتدا باید ببینم نظر مردم در این دوره چیست اگر مردم مرا قبول دارند هستم اما اگر لحظه ای ببینم که مردم مرا نمی خواهند خواه یا ناخواه کنار می روم تا رای مردم به سمت شخصی رود که واقعا او را می خواهند. اما اگر ببینم که مردم واقعا مرا می خواهند تا آخر هستم.

فرج پور در مورد اینکه پس از ورود به مجلس، مردم از چه راه هایی می توانند با وی ارتباط برقرار کنند گفت: باید در هر یک از شهرستان ها، دفتری وجود داشته باشد که مردم هر شهرستانی با نماینده اش ارتباط برقرار کند. همچنین مردم می توانند از طریق گوشی، با نماینده شان در تماس باشند.

وی در پایان، نظر خود را در مورد هر یک از موضوعات زیر بیان کرد:

افزایش قیمت بنزین: کارشناسی نشده است

چند همسری: اسلام آن را پذیرفته اما در مجلس باید بیشتر در مورد آن بحث شود

طرح شفافیت آرای نمایندگان: موافقم

حسن روحانی: ممتنع

جمشید جعفرپور: صداقت داشت

استان لارستان: صد در صد موافقم

سید محمد خاتمی: رئیس جمهور ما بوده است

سایت «آفتاب لارستان»: پرتلاش


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  الحمدالله همه نامزدها مستقل هستند. یکی دوتا مستقل بودن را هم قبول ندارند.
  طبع خاکشیری بیداد میکنه. سردرد دل درد یبوست اسهال و… شفا میده

 2. احسانبخش گفت:

  0

  0

  اقای فرجپور

  امیدوارم کاندیدای پوششی یا سیاهی لشکر کسی نباشی و اگر هم بخاطر لار بعدا تصمیم به انصراف گرفتی بنفع یک لاری ولایتمدار بری کنار نه غریبه ای که جامانده و وامانده از بروجرد و تهران هس و با هزینه از حیثیت و اعتبار اقای گپ میخاد فقط و فقط بخاطر بی اعتنایی مردم بروجرد و اشترینان از اینجا بره مجلس و انگیزه و توان و انرژی و ایده ای هم نداره.

  فقط خدا کنه پای علوی وسط نباشه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان