میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,001 بازدید

«فرزاد قناعت پور» طی بیانیه ای از انتخابات شورای شهر لار کناره گیری کرد

«فرزاد قناعت پور» طی بیانیه ای از انتخابات شورای شهر لار کناره گیری کرد

مهندس فرزاد قناعت پور نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر لار ساعتی پیش با انتشار بیانیه ای اعلام کناره گیری کرد. طبق شنیده ها غیر او سه نامزد دیگر یعنی یعقوب موحدی رئیس فعلی شورای اسلامی شهرستان لارستان و آقایان علی اصغر سحرخیر و علی اصغر کارگر نیز از ادامه کاندیداتوری خود انصراف داده اند.

در ادامه بیانیه کناره گیری فرزاد قناعت پور رئیس مرکز رشد واحدهای فن آوری لارستان را بخوانید:

***
بسم الله الرحمن الرحیم

آنچه حاصل شد فرصت مکرر خدمت گزاری به شهر و مردمی بود که در این دنیا بیش از هر چیز دیگری دوستشان دارم و عزت و سربلندی شان، سرفصل آرزوهای من بوده و هست. اما مضیق زمان و فرصت برای ارائه ی بهتر خدمت در این روزها و آنچه پیش روی ما خواهد بود مرا بر آن داشت تا ضمن انصراف، تلاش و دغدغه ی خویش را به توسعه ی مرکز رشد واحدهای فناور لارستان و کمک به توسعه ی کارآفرینی جوانان دانشمند شهرم بگذارم و در صورت درخواست و نیاز، از مشاوره به عزیزان برگزیده کوتاهی نکنم.

امید داریم شورای پیش رو شورایی باشد که در آن، جوانان متخصص در کنار ظرفیت های تجربی و تجربه دار منطقه باشد، شورایی که در آن زنان و مردان در کنار هم نمایندگانی داشته باشند و حتی اقلیت های قومی و مذهبی بتوانند حضوری موثر نشان دهند و همه ی اینها در سایه سار صداقت و شفافیت اطلاعات، پاکدستی و پیگیری باشد آنگاه آن شورا تنها شورای شهرداری نخواهد بود که شورای سرنوشت است. شورای چشم اندازهاست. شورایی که با فعالسازی مناسبات نظارتی و هدایتی خویش، تجربه و الگوی درخشانی از مطالبه گری برای عموم باشد،شورایی که به شعار ” زیبایی برای همه ” باور داشته باشد و به بازگشت الگوهای زیبای جغرافیایی و اجتماعی، به عدالت، برای تمام نقاط این سامان بکوشد و شورایی که از “فردیت اشخاص” برگذرد به “جمعیت افراد” آگاه و مفتخر باشد و بداند، جز با همه، هیچ چیز درست نخواهد شد.

بدین وسیله از همه ی عزیزانی که در حمایت و دلگرمی اینجانب نقشی داشتند سپاسگزارم و آرزوی موفقیت دارم. و با چشمی به افق های پیش رو و قلبی برای دوست داشتن، آواز روزهای روشن فردا را در گوش این کهن دیار، سرزمینم لارستان، زمزمه خواهیم کرد. با تشکر

فرزاد قناعت پور/ لار، ۲۸ اردیبهشت ماه ۹۶


2 نظر

 1. علی گفت:

  0

  0

  برو گنار بیانه چیه؟ فکر کردی کی هستی؟!

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  انشاءالله سالم ودر همه امورات زندگی موفق باشی و برای سربلندی لار و لارستان آنچنان که در دل داری از هیچ کوششی دریغ نفرمائید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان