میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 فوریه 2014 ساعت 12:26 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 1,765 بازدید

فرزندان مرتضوي در فرهنگسراي مرتضوي

فرزندان مرتضوي در فرهنگسراي مرتضوي

سه فرزندِ پسرِ مرحوم مرتضوي در خانه پدري خود حاضر شدند. خانه مرتضوي چند سال پيش به وصيت مرحوم مرتضوي براي ساخت فرهنگسرا به شهرداري لار تحويل شد و اين فرهگسرا در زمان تصدي «حسين صبورايي» در شهرداري لار به بهره برداري رسيد.

فرزند ارشد مرتضوي در اين ديدار ضمن تشكر از شهردار لار و مدير فرهنگسرا گفت: من چند فرهنگسرا را در شهرهاي ديگر و از جمله شيراز ديده ام و انصافا فضا و فعاليت هاي فرهنگسراي لار بهتر از آنهاست. وي همچنين در اين ديدار از شهردار لار خواست درصورت امكان سرديسي از مرحوم پدرش در اين فرهنگسرا نصب گردد.

در ادامه جلسه شهردار لار نيز ضمن تشكر از حضور فرزندان مرحوم مرتضوي در فرهنگسرا گفت: به نيت خير مرحوم پدرتان اين مكان اينك در اختيار اقشار مختلف مردم است. قنبرنژاد افزود: فرهنگسراي مرتضوي ازجمله فرهنگسراهاي فعال منطقه محسوب مي شود و اقشار مختلف مردم مي توانند از اين مكان فرهنگي استفاده نمايند. وي همچنين در مورد پيشنهاد نصب سرديس مرحوم مرتضوي در اين فرهنگسرا قول مساعد داد و انجام آن را در آينده اي نزديك عنوان كرد.

پس از آن محسن زارع، مدير فرهنگسرا بخش هاي مختلف اين فرهنگسرا را به فرزندان مرتضوي معرفي كرد و در مورد فعاليتهاي اين نهاد فرهنگي توضيحاتي داد. در اين بين فيلمي نيز از برخي فعاليت ها، دوره هاي آموزشي و ديگر برنامه هاي فرهنگسراي مرتضوي پخش شد.

گفتني است فرزندان مرحوم مرتضوي كه اينك دوران بازنشستگي خود را سپري مي كنند در شهرهاي تهران و شيراز و يكي از آنها نيز در آمريكا زندگي مي كند. از زمان راه اندازي فرهنگسراي مرتضوي اين اولين باري بود كه فرزندان او به اين مكان سر مي زدند.

 7(1) 5(1)


3 نظر

 1. لاری گفت:

  0

  0

  روحش شاد

 2. من هیچ نمیدانم گفت:

  0

  0

  یکی از کارهای نیک، وقف است و این وقف که در آن کار فرهنگی و هنری به نفع همه اقشار مردم باشد دست کمی از وقف مال برای احداث مسجد و.. نیست. خداوند روح مرحوم را شاد گرداند.

 3. 0

  0

  درود بر فرزندان مرتضوی بزرگ

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان