میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۳ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 717 بازدید

فرماندار، نماینده و بخشدار به ۱۶ روستای بخش مرکزی لارستان رفتند+ گزارش تصویری

فرماندار، نماینده و بخشدار به ۱۶ روستای بخش مرکزی لارستان رفتند+ گزارش تصویری

با حضور فرماندارویژه لارستان و نماینده مردم لارستان، خنج و گراش؛ مسائل و مشکلات ۱۶ روستای بخش مرکزی لارستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی پیروز بخشدار مرکزی و جمعی زیادی از مسئولین ادارات شهرستان، مسائل و مشکلات روستاهای بلوچی، کهن برهان، شتوان، سایبان، سردشت، مهر آباد، کهنویه، درز، رمیجان، دولت آباد، بیخویه، زیارت، شاه غیب، چاه نهر، کهنه و علی آباد بخش مرکزی لارستان مورد بررسی قرار گرفت.

مسئولین ابتدا ضمن بازدید میدانی از پروژه‌های انجام شده و نیز در دست اجرای این روستاها، از نزدیک و بصورت چهره به چهره در جریان مشکلات و نیز مطالبات و درخواستهای اهالی این روستاها قرار گرفتند.

فرماندار ویژه لارستان در این دیدارها در سخنانی اظهار داشت: ارتباط نزدیک با اهالی و ساکنان روستاها و آشنا شدن با دغدغه ها و مشکلات مردم، موجب تسریع در حل مشکلات آنان می شود.

حسنی گفت: باتوجه به کمبود اعتبارات، حل مشکلات مذکور بر اساس اولویت بندی در دستور کار قرارمی گیرد.

وی افزود: فلسفه حضوردر روستاها این است که از نزدیک با مردم دیدار و به صورت چهره به چهره به حرف های آنها گوش فرا دهیم تا گره ای از کار مردم روستاها باز شود.

معاون استاندار فارس بیان کرد: برای رفع مشکلات روستاهای این بخش پیگیری لازم صورت خواهد پذیرفت و نگاه ویژه تری به روستاهای محروم منطقه درزو سایبان خواهیم داشت.

حسنی عنوان کرد: مردم مستحق هرگونه ارائه خدمت از سوی مسئولان و دستگاه‌های خدمات رسان هستند و باید مشکلات زیرساختی روستاها اعم از آب، برق و مخابرات و غیره رفع شود.

فرماندار ویژه لارستان با تأکید بر اینکه باید برای پیشرفت روستا، شورا و دهیار نیز فعال و پیگیر مطالبات مردم باشد و مشکلات را منعکس کند، گفت: دولت تدبیر و امید وظیفه خود می داند که به درددل مردم گوش دهد و برای رفع مشکلات مردم قدم بردارد.

پیش از این نیز دهیاران و اعضا شوراهای اسلامی روستاهای مذکور، مسائل و مشکلات و درخواست های اهالی روستا را مطرح و خواستار رفع این موارد شدند.

اجرای طرح هادی، کمبود آب شرب و آب کشاورزی، کمبود و فرسوده بودن فضای آموزشی، مشکلات چاه های کشاورزی، اینترنت و آنتن دهی نامناسب تلفن همراه، جدول گذاری معابر، مشکل سیستم دیجیتال، روکش آسفالت معابر و جاده ها بخصوص جاده اصلی درزو سایبان، ایجاد زمین چمن مصنوعی، برق و روشنایی معابر، بخشش جرائم بانکی، ضمانت بانکی بصورت زنجیره ای، اشتغال پایدار، احداث مجتمع دامداری، نبود ماشین زباله، احداث سد آبخیزداری، احداث جاده بین مزارع، تسهیل درارائه تسهیلات بانکی و غیره از عمده ترین مسائل و مشکلات مطرح شده بود که توسط مسؤولان مربوطه پاسخ و نسبت به رفع برخی از آنها قول مساعد داده شد.

همچنین در این نشست ها نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی پیروز بخشدار مرکزی لارستان و محمد مظفری رییس دفتر نماینده مردم نیز مطالبی را بیان کردند.


1 نظر

  1. مهرداد گفت:

    2

    0

    درنزديکي رودخانه شور روبروي جاده منتهي به شاه غيب و چاه نهر روستايي با منابع غني سنگي و اهن و بسيار محروم و بدبخت بدون راه ارتباطي درست و اب اشاميدني وجود دارد ،روستاي دشت کورون، انها نميدانند زير نظر استان هرمزگان هستند يا لار فقط براي هر روز امدن بسمت لار يا بندر بايستي ازجاده خاکي روستا به راه لار درزوسايبان بيايند تا به شهر برسند،فکر ي به حال غريبشان بکنيد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان