میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 نوامبر 2020 ساعت 2:43 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 168 بازدید

فرماندار:‌ مشارکت و همدلی مردم لارستان با ستاد مقابله با کرونا قابل تقدیر است

فرماندار:‌ مشارکت و همدلی مردم لارستان با ستاد مقابله با کرونا قابل تقدیر است

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به منظور بازرسی و نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی از تعدادی ادارات شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، فرماندار ویژه لارستان، به همراه احمد دلاور جانشین ستاد مقابله با کرونا شهرستان به منظور بررسی و نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی از برخی ادارات شهرستان بازدید کرد.

فرماندار ویژه لارستان در حاشیه این بازدیدها خاطرنشان کرد: بازدیدهای سرزده از ادارات در راستای ارتقای سلامت کارکنان، صیانت از حقوق شهروندی و رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی کرونا در دستور کار خود قرار داده است.

جلیل حسنی با تاکید بر اینکه کارکنان دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و نهادهای شهرستان موظف به استفاده از ماسک در زمان حضور در محل کار هستند؛ گفت: به منظور سلامت همگان، از ورود ارباب رجوع، بدون ماسک به ادارات جلوگیری به عمل می‌آید و شایسته است همشهریان عزیز، در این امر بسیار مهم ما را یاری کنند.

معاون استاندار فارس خاطر نشان کرد: در صورتی که ارگانی دستورالعمل‌‌های ستاد مقابله با کرونا را رعایت نکند، تذکرات لازم داده خواهد شد تا روند اصلاح شود و دستورالعمل‌‌ها براساس مصوبات ستاد ملی کرونا اجرایی شود.

وی با تاکید بر اینکه همه ادارات با توجه به شیوع کرونا ویروس موظف به رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی هستند؛ تصریح کرد: این بازدیدها ادامه دارد و مدیران دستگاه‌های اجرایی مسئول رعایت کلیه دستور العمل‌های بهداشتی در دستگاه ذیربط خواهند بود.

حسنی ادامه داد: مشارکت و همدلی مردم در تعطیلی بازار در ساعت‌های تعیین شده از سوی ستاد مقابله با کرونا شهرستان و مخصوصا عدم ترددهای غیر ضرور قابل تقدیر است.

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه پیرو مصوبات ستاد ملی کرونا از ورود پلاک‌های غیربومی به داخل شهر در مبادی ورودی جلوگیری می‌شود؛ از شهروندان عزیز خواست تا به توصیه‌‌های ستاد ملی کرونا عمل کنند، فاصله‌های اجتماعی را جدی بگیرند و از شرکت در اجتماعات و ایجاد ازدحام در شهر و بازار خودداری کنند.

فرماندار ویژه لارستان در پایان اظهار کرد: امیدواریم طرح محدودیت‌های کرونایی با همکاری و مشارکت مردم همراه شود تا بتوانیم با سرعت بیشتری زنجیره انتقال این بیماری منحوس قطع شود.

گفتنی است فرماندار از بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیریت آبفا شهرستان بازدید به عمل آورد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان