میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۸:۴۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 332 بازدید

فرماندار: از تمامی ظرفیت های لارستان برای ارتقای وضعیت معلولین استفاده شود

فرماندار: از تمامی ظرفیت های لارستان برای ارتقای وضعیت معلولین استفاده شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با تاکید بر اینکه به نیازها و مشکلات معلولین آگاهیم و می دانیم که مشکلات و محدودیت های معلولین زیاد است؛ گفت: از تمامی ظرفیت های شهرستان برای ارتقاء وضعیت معلولین استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع معلولان شهرستان ضمن تبریک هفته  معلولین در سخنانی اظهار داشت: معلولین علی رغم همه محدودیت هایی که دارند، اما با توکل بر خداوند متعال و با انگیزه و توان و پشتکار خوبشان در حال فعالیت هستند و در میادین مختلف می درخشند.

وی افزود: ما تمامی مشکلات معلولین را می دانیم و با جان و دل انتقادات آنها  را می پذیریم اما با محدودیت هایی هم مواجه هستیم، لذا تلاشمان بر این است که با کمک خیرین  سخاوتمند شهرستان که تاکنون نیز در این جهت کارهای  خیلی خوبی انجام داده اند، بتوانیم قدمهایی هر چند کوچک در جهت رفع مشکلات معلولین بر داریم.

فرماندار ویژه لارستان تصریح کرد:  همه می دانیم که معلولین ممکن است یک نقص جسمی یا یک محدودیت جسمی داشته باشند، اما دارای روح بلند و همت بالایی هستند و می توانند تمامی اشکالات جسمی و فیزیکی خود را جبران کنند. چه بسا انسان های سالمی باشند که در جامعه هیچ هنری نداشته باشند، اما معلولینی هستند که از تمام وجودشان هنر می بارد و  توانمند هستند.

حسنی خاطر نشان کرد: الحمدا…  جامعه معلولین شهرستان لارستان نسبت به شهرستان های دیگر فعال تر هستند و در بخش های مختلف می درخشند.  اما هنوز جای کار دارد و مسئولین بهزیستی شهرستان بایستی شبانه روزی تلاش  کنند و  از تمام توانمندیها و امکانات و ظرفیت های شهرستان در جهت خدمت به معلولین استفاده کنند و موارد و مشکلات معلولین را رفع نمایند.

وی بیان کرد: به نیازها و مشکلات معلولین آگاهیم و می دانیم که مشکلات و محدودیت های معلولین زیاد است که امیدواریم با همیاری و همکاری و پتانسیل هایی که در  شهرستان وجود دارد و با وجود خیرین و انسان محور و جامعه محور که فعالیت و توانمندی اقتصادی و انسانی خودشان را در راستای انسان دوستی و هم نوعان خودشان معطوف کرده اند، بتوانیم هماهنگی ایجاد کنیم که این موارد و مشکلات مربوط به معلولین مرتفع گردد.

معاون استاندار فارس ادامه داد: اگر همه امکانات شهرستان هم بسیج شوند، نمی شود تمام مشکلات را حل کرد  امّا از تمامی ظرفیت ها استفاده می کنیم که  بتوانیم در جهت کاهش آسیب ها و ارتقاء سطح سلامت روانی و جسمی معلولین بکوشیم.

حسنی در پایان سخنانش تاکید کرد: معلولین ما اگر از نظر جسمی مشکل دارند زبانش گویاست و اگر از نظر زبان نارسایی دارند چشم و گوششان توانا است و اگر از نظر چشم و گوش و زبانشان نارسا باشد ذهن و جسمی توانمند دارند و یقیناً در تمامی کارهای خداوند حکمتی است که ذهن و فکر ما به آن نخواهد رسید و این قسمت ها عاقبت همه معلولین و جامعه ما را ختم بخیر خواهد کرد.

پیش از این نیز علیرضا بال افکن رئیس بهزیستی لارستان هم مطالبی را مطرح کرد. همچنین تعدادی از معلولین نیز به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. پایان بخش برنامه نیز از تعدادی از معلولین نمونه و هنرمند شهرستان با لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان