میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 فوریه 2015 ساعت 2:43 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 678 بازدید

فرماندار از مردم انقلابي لارستان تشكر كرد

پس از برگزاري باشكوه راهپيمايي ۲۲ بهمن

فرماندار از مردم انقلابي لارستان تشكر كرد

روابط عمومي فرمانداري ويژه لارستان: علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان به جهت خلق حماسه حضور مردم شریف و قدرشناس منطقه لارستان بزرگ در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن پیام تشکر و قدردانی خود راصادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

farmandare-larestan7یوم الله ۲۲ بهمن مظهر لیاقت و رشادت مردم بیداردل سرزمینی است که خواسته های به حق آنان و روحیه استقلال طلبی و حریت و عدالت خواهی آنان در لوای افتخار آفرین اسلام و فرامین انسان سازش، تبلور یافته است.

 حماسه با شکوه حضور مردان، زنان، جوانان و پیران این دیار در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، توجه جهانیان را به این نکته جلب نمود که ایرانی هر جا که لازم باشد با اشارت و راهنمایی ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا… العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) که پرچمدار وحدت و یکرنگی این امت است، به میدان می آید و به فضل پرودگار راه خویش را با اقتدار طی می نماید.

 سلام خداوند بر شما مردم ولایی و همیشه در صحنه لارستان بزرگ، الله اکبر از این استواری و ایستادگی، الله اکبر از این همه شکوه و عظمت، الله اکبر از این ایمان الهی و اراده مستحکم.

 ملت بزرگ لارستان؛ استواریتان در صراط نورانی اسلام و انقلاب برای سی و ششمین بار، دنیا را شگفت زده کرد، شما نشان دادید که تحریم و تهدید، ذره ای در سترگی گامهایتان خللی ایجاد نمی کند. آفرین بر شما مردم غیور سرزمین لارستان بزرگ، خسته مباد گام های استوارتان، سربلند باد پرچم همت و آزادگی تان، درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی همتایتان که همیشه صحنه رویارویی با بد دلان و بدخواهان را به عرصه پیروزی حق می رسانید و نمایشگاهی از عزت و عظمت می آرایید.

درود بر شما که به مانند موج سهمگین دریا دیواره ی پوچ و توخالی توهم دشمنان را درهم شکستید و ثابت کردید که :  

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم/ موجیم که آسودگی ما عدم ماست

اینجانب به عنوان برادری کوچک، خاضعانه از شما امت قهرمان و پایدار لارستان بزرگ که دوشادوش هم، بیداری و عشق و شور خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز داشتید و به استکبار و زورمداران، خصوصاً آمریکا و اسرائیل پاسخ محکم و کوبنده دادید تشکر و قدردانی نموده و صمیمانه درود و سپاس خویش را تقدیم می دارم.

 از خداوند منان آرزومندم کشور عزیزمان ایران را در ظل عنایات خاصه امام زمان (عج) و با رهبری با کفایت مقام عظمای ولایت، تلاش و همت مسئولین و وحدت و همدلی مردم، راه پیشرفت و تعالی را بپیماید. انشاءا…

والسلام علیکم و رحمه ا…

علی اکبر نجیب زاده/ معاون استاندارو فرماندار ویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان