میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۷:۴۵ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 542 بازدید

فرماندار: اصناف و بازاریان مردم را به حضور پرشور در انتخابات ترغیب کنند

فرماندار لارستان در جمع اتحادیه‌های صنفی و بازاریان:

اصناف و بازاریان مردم را به حضور پرشور در انتخابات ترغیب کنند

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تأکید کرد: اصناف و بازاریان، مردم را به حضور پای صندوق‌‏های رأی تشویق و ترغیب کنند.

به گزارش روابط عمومی  معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع رؤسای اتحادیه های صنفی اتاق اصناف و تعدادی از کسبه و بازاریان شهرستان در سخنانی با بیان اینکه بازاریان و کسبه از ابتدای انقلاب تاکنون نقش اجتماعی بسیار مؤثری در جامعه ایفا کرده‌اند، اظهار داشت: در سالهای قبل از انقلاب، زمانی که باید جابجایی قدرت شکل می گرفت کشور سالهای سال دچار خشونت و آشوب و درگیری و غارت بود اما بعد از انقلاب اسلامی یکی از رهاوردهای همین انقلاب برگزاری انتخابات است که جابجایی قدرت در یک محیط مسالمت آمیز صورت می پذیرد و این نعمت بزرگ و خدمت تأثیرگذاری بر روند جامعه دارد.

وی با اذعان به اینکه مشکلاتی در جامعه از نظر اقتصادی و معیشتی وجود دارد؛ افزود: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی و مشارکت حداکثری و برگزاری انتخابات، باعث امنیت پایدار و ثبات در جامعه می شود.

فرماندار ویژه لارستان پیامدهای انتخابات را اقتدار در سطح ملی و بین المللی دانست و تأکید کرد: در این خصوص حضور و مشارکت و حمایت مردم به عنوان یک قدرت نرم و پشتوانه ای در مجامع بین المللی مطرح  است و آن هم درصد مشارکت مردم در انتخابات است.

وی ادامه داد: همانگونه که مقام معظم رهبری می فرمایند همه مردم در انتخابات شرکت کنند حتی کسانی که این نظام را هم  قبول ندارند چرا که این مهم  بخاطر ثبات سیاسی کشور، امنیت پایدار، منافع فردی، منطقه ای و تاریخی  است و شرکت در انتخابات بایستی برای همه ما با اهمیت و با ارزش و حساس باشد.

نماینده عالی دولت در لارستان با تأکید بر اینکه اصناف بایستی همه مردم را به صحنه انتخابات تشویق و ترغیب نمایند؛ خاطرنشان کرد: خوشبختانه در منطقه لارستان حضور و مشارکت مردم در همه عرصه ها چشمگیر است و در سرنوشت شهر، استان و کشور خود دخیل هستند، لذا با فهم و شعور اجتماعی بالایی که در مردم سراغ دارم باید این موضوع مد نظر قرار داده شود  و در راستای حضور حداکثری مردم در انتخابات اقدام کنید.

معاون استاندار فارس تصریح کرد: همه کاندیداها در سطح ملی و منطقه ای برای ما مورد احترام هستند و هرکس از صندوق در آمد برای همه ما محترم است اما این حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات است که از همه چیز مهمتر است.

فرماندار ویژه لارستان وظیفه اصلی داوطلبین ملی و محلی را بیان برنامه ها و اهداف خود و پرهیز از تخریب دیگران و وظیفه مردم و مسئولان را هم جستجوی نامزد اصلح خواند و خاطرنشان کرد: امیدواریم همه با همفکری، همدلی، همزبانی و با همراهی و تعامل با هم انتخابات پیش رو را با شکوه هر چه تمامتر ودر کمال آرامش برگزار کنیم.

وی وظیفه مجریان انتخابات را فراهم کردن بسترهای لازم برای برگزاری یک انتخابات پرشور دانست و افزود: اگر همه جوانب انتخابات در نظر گرفته نشود و بین دست اندرکاران اجرایی، نظارتی و مردم  تعامل و هماهنگی وجود نداشته باشد، همین فرصت ها تبدیل به تهدید خواهد شد.

پیش از این نیز محمد رضا نراقی رییس اتاق اصناف شهرستان از حضور فرماندار و معاون سیاسی وی تقدیر و تشکر کرد. در ادامه تعدادی از رؤسای اتحادیه ها و بازاریان مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند که فرماندار نیز پاسخ مقتضی را ارائه نمود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان