میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در30 نوامبر 2019 ساعت 3:31 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 248 بازدید

فرماندار «اوز» در مراسم معارفه خود بر مشورت با مردم و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید تاکید کرد

فرماندار «اوز» در مراسم معارفه خود بر مشورت با مردم و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید تاکید کرد

با حضور عبدالله رفیعی پور مدیرکل سیاسی امنیتی استانداری فارس، پنجشنب ۷ آذرماه، علی اصغر علی پور به عنوان اولین فرماندار شهرستان اوز معرفی شد.

به گزارش اوز امروز، در این نشست که در تالار فرمانداری اوز برگزار شد امام جمعه اوز، مدیر مجتمع علوم دینی، علی پور فرماندار، آتش فراز بخشدار، فرماندهان نیروی انتظامی منطقه لارستان و اوز، فرمانده ناحیه بسیج اوز، رئیس اداره اطلاعات لارستان، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی اوز، مدیران مسئول پیام اوز و پسین اوز و رئیس اتاق اصناف حضور داشتند.

شیخ عبدالعزیز قاضی زاده امام جمعه اوز ضمن تشکر از حضور میهمانان و تشکر از هیئت دولت و مقامات استانی و شهرستان و نیکوکاران، اظهار امیدواری کرد با مشارکت دولت و مردم شاهد پیشرفت روز افزون شهرستان باشیم.

شیخ محمد صالح انصاری مدیر مجتمع دینی امام شافعی گفت: باید شر و خیر را بشناسیم تا در شرایط خاص منطقه ایفای وظیفه کنیم. تاکنون تضادی بین مردم و مسئولین نبوده و باید این وحدت را تقویت کنیم. ما الزاما نمی توانیم همفکر باشیم اما می توان همدل بود.

عبدالله رفیعی پور مدیر کل سیاسی انتظامی استانداری فارس ضمن تبریک هفته بسیج و ارتقای اوز به مردم نجیب شهرستان گفت: حق هر انسانی است که به خواسته های خود برسد و از این بابت از پیگیری های بخشدار، اعضای شورای شهر و شورای تامین شهرستان و استان، استاندار و هیئت دولت سپاسگزارم که برای اولین بار در کشور، با ارتقای  همزمان ۷ بخش دریک استان موافقت کردند.

وی علی اصغر علی پور فرماندار شهرستان اوز را از نیروهایی دانست که در حوزه عمرانی و برنامه ریزی و سیاسی انتظامی سابقه خوبی داشته است و موفقیت او را در پست جدید نیازمند همراهی و همکاری مردم با وی دانست.

مدیر کل انتظامی امنیتی استانداری بر وحدت و همدلی در منطقه به ویژه پس از ارتقای اوز تاکید کرد. وی ضمن اشاره به این که شورای تامین بالاترین شورای تصمیم گیری است بر بهره گیری از مشورت تاکید داشت و افزود: باید برای توسعه شهرستان نوپای اوز همه با هم آستین بالا زنیم.

در این جلسه ابتدا آتش فراز بخشدار اوز ضمن خیر مقدم به میهمانان و تبریک به علی پور فرماندار شهرستان اوز، این شهرستان  را با جمعیت ۴۲هزار نفر و دارای ۲ بخش مرکزی و بیدشهر و ۱۱ روستا و یک شهر معرفی کرد و افزود: این شهرستان دارای ۴ دهستان است.

محمود محبی رئیس شورای شهر ضمن تبریک انتصاب فرماندار اوز و آشنایی وی با منطقه در حوزه های مختلف اظهار امیدواری کرد با وحدت و همدلی شاهد پیشرفت همه جانبه باشیم.

اسماعیل زاده رئیس اداره اطلاعات لارستان ضمن تشکر از همراهی و همبستگی مردم اوز و همراهی آنان با نظام گفت: با تلاش و پویایی این مردم رونق  و توسعه محقق می شود. وی انتصاب علی پور را به عنوان فرماندار شهرستان اوز زیبنده و شایسته دانست و افزد: برای توسعه شهرستان لازم است دستگاه های انتظامی و امنیتی نیز توسعه یابند.

سرهنگ امجدی فرمانده نیروی انتظامی منطقه لارستان با تبریک ارتقای اوز گفت: با این ارتقا باید پیگیر ستاد انتظامی شهرستان باشیم که برای این ستاد باید مکان برای معاونت عملیات، پیشگیری، اجتماعی، کارگزینی، پلیس های تخصصی آگاهی و اطلاعات و ساختمان راهور در نظر گرفته شود تا پاسگاه های مراکز بخش نیز به فرماندهی ارتقا یابد. سرگرد مجردی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اوز نیز بر ضرورت تامین امکانات و زیرساخت ها تاکید داشت.

در ادامه جلسه احمد خضری و عبدالله معصوم نژاد نیز مطالبی بیان کردند.

علی اصغر علی پور فرماندار شهرستان اوز نیز با گرامیداشت هفته بسیج و تشکر از حسن نیت استاندار، اوز را مستحق ارتقا دانست و گفت: مردم اوز همواره همراه نظام بوده و بیش از ۹۰ درصد آنان به دولت تدبیر و امید رای داده اند. وی با تشکر از خدمات آتش فراز بخشدار اوز گفت: قطعا از وجود ایشان بهره خواهیم گرفت.

وی با اشاره به وظایف فرماندار از آمادگی برای برگزاری مراحل انتخابات خبر داد و افزود: استمرار آرامش و امنیت، بسترسازی برای فعالیت گروه های و احزاب، اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و رهنمودهای مقام معظم رهبری و پیگیری استقرار ادارات از برنامه های وی است. علی پوراز پیگیری های اولیه برای استقرار چند اداره و راه اندازی تا دهه فجر خبر داد. فرماندار اوز ضمن تشکر از خدمات اعضای شورای تامین شهرستان گفت: اهل مشورت بوده و از دیدگاه ها استفاده کرده و نقد پذیر خواهد بود.

در پایان این جلسه حکم انتصاب علی اصغر علی پور به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان از که از سوی عنایت الله رحیمی استاندار فارس صادر شده، توسط مدیر کل امنیت استانداری فارس و امام جمعه اوز به وی تقدیم شد.


1 نظر

  1. اوزی از بندر گفت:

    0

    0

    شهرستان اوز از نظر داشتن ادارات مهم وکلیدی مانند ثبت اسناد واملاک دادگستری شبکه بهداشت ودرمان و ……دارای کمبود ومردم دچار مشکل هستند فرماندار باید این مطالبات را در راس کارها قرار دهند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان