میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 می 2019 ساعت 4:21 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 171 بازدید

فرماندار: ثواب کمک به زندانیان کمتر از ساخت بناهای عام المنفعه نیست

فرماندار: ثواب کمک به زندانیان کمتر از ساخت بناهای عام المنفعه نیست

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جشن گلریزان با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی پور معاون سیاسی فرمانداری، حجت الاسلام محمد رمضانی امام جمعه موقت لار، مرتضوی رئیس دادگستری لارستان، رنجبر دادستان شهرستان، بهزادی رئیس اداره زندان شهرستان، قنبرنژاد شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر لار، روشن ضمیر مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان، جمعی از مسئولین، معتمدین و خیرین در سالن مهمانسرای جهانگردی شهر لار برگزار گردید.

در این مراسم جلیل حسنی در سخنانی با بیان اینکه خیرین لارستانی همیشه در انجام کارهای خیر پیشتاز بوده اند گفت: در راستای نهادینه کردن سنت حسنه و کارهای خیرخواهانه از جمله آزادی زندانیان جرایم غیرعمد فعالیت های گسترده ای در لارستان صورت پذیرفته است که امیدواریم در ادامه نیز با هماهنگی و همدلی هم بتوانیم این عمل خیر نه در شهرستان، بلکه در اقصی نقاط میهن عزیز اسلامی مان ایران به پیش ببریم.

وی تصریح کرد: انجام کارهای خیر از قدیم الایام در فرهنگ غنی مردم ما وجود داشته است و همچنان این سنت حسنه ادامه دارد و امروزه هم می‌بینیم که در فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی کارهای نیک و خدا پسندانه از اولویت خاصی برخوردار است و در این خصوص لارستان به عنوان اولین خاستگاه حکومت اسلامی، جزو نخستین شهرستانهایی است که از نام و عزت بالایی برخوردار است که می بایست به خیرین این منطقه افتخار کرد که نام آنها زینت‌بخش همه محافل و همه مجالس، نه در ایران اسلامی، حتی در خارج از کشور است.

فرماندار ویژه لارستان با اشاره به اینکه کمک به خانواده‌های دردمند و ایجاد امید به خانواده‌های ناامید و روشن کردن چراغ خانواده‌هایی که به دلیل مشکلاتی در زندگی شان، هم اکنون در بند هستند، یکی از اولویت‌های اساسی جامعه ماست، افزود: احساس ما بر این است که کمک به خانواده هایی که سرپرست آنها بخاطر جرائم غیر عمد در زندان به سر می‌برند، از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و ثواب آن از ساخت دیگر بناهای عام المنفعه کمتر نیست.

حسنی در ادامه خاطر نشان کرد: نونهالان و فرزندان معصوم زندانیان ممکن است شب ها به خاطر نبود پدرشان خواب نروند، چون محبت پدرانه بالای سرشان نیست. این نونهالان عزیز نه از جرم می دانند و نه از مشکلات زندگی انسانی، که فقط و فقط توجه آنها به محبت والدین شان است، بنابراین رهایی زندانیان جرائم غیر عمد و برای اینکه دل خانواده آنها شاد گردد، نیازمند همت والای خیرین منطقه هستیم.

معاون استاندار فارس تاکید کرد: خیرین همیشه جلوتر از دیگر افراد جامعه حرکت کرده اند، چرا که کارهای اجرایی زیادی انجام داده اند و همچنان حس نوع دوستی و مشارکت جویی آنها در منطقه لارستان هویداست که امیدواریم این حس روز به روز بیشتر از گذشته در شهرستان پویا تر شود و بتوانیم این عمل خداپسندانه نه درشهرستان بلکه در کشور ایران اسلامی بیش از پیش بگسترانیم و بتوانیم به کمک نیازمندان بشتابیم.

حسنی در پایان سخنانش از خیرین نوع‌دوست و نیکوکار شهرستان خواست همچون گذشته برای رضای خدا و آرامش و شادی دل خانواده زندانیان جرائم غیرعمد، بکوشند تا با آزادی آنان از زندان، شاهد گل لبخند بر لبان فرزندان آنان باشیم.

پیش از این نیز حجت الاسلام رمضانی امام جمعه موقت لارستان، مرتضوی رئیس دادگستری شهرستان، بهزادی رئیس اداره زندان و محمد ابراهیم روشن ضمیر مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نیز به ایراد سخن پرداختند.

تجلیل از حاج اسماعیل محمدی به جهت ساخت مسجد اداره زندان به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان، هدایت عباس علی پور سفیر آزادی زندانیان جرائم غیر عمد استان فارس و  اجرای گروه سرود و مداحی و قصیده خوانی از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در پایان نیز مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد توسط خیرین در جشن گلریزان شهر لار جمع آوری گردید.

لازم به ذکر است در سال قبل نیز تعداد ۲۷ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان لارستان با همت خیرین از بند رهایی یافتند.

مطلب مرتبط:

گزارش تصویری جشن گلریزان در لارستان


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    مهم ثوابه دیگه.حالا یکی دو تا حوری کمتر یا بیشتر خیلی توفیقی نداره

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان