میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱:۲۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 569 بازدید

فرماندار: خدمت‌رسانی مطلوب به خانواده ایثارگران در اولویت کاری مسئولان لارستان است

در دیدار با مدیر کل بنیاد شهید فارس بیان شد

فرماندار: خدمت‌رسانی مطلوب به خانواده ایثارگران در اولویت کاری مسئولان لارستان است/مدیر کل بنیاد شهید: ۹۰ درصد گلزار شهدای لارستان ساماندهی شده است

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با تأکید بر ضرورت تسریع در تعیین وضعیت ایثارگران در کمیسیون ها و افزایش تسهیلات برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان گفت: خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، در اولویت کاری ادارات شهرستان قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، رجبعلی راهی مدیرکل بنیاد شهید فارس به‌همراه امیر فرهنگ  قهرمانی و مجتبی دینی رؤسای ادارات گارگزینی شاهد و روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با حضور در معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان با جلیل حسنی فرماندار این شهرستان و مسعود راسخی معاون سیاسی فرمانداری دیدار و گفتگو کردند.در این دیدار فرماندار ویژه لارستان بر ضرورت تسریع در تعیین وضعیت ایثارگران در کمیسیون ها و افزایش تسهیلات برای خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان تأکید کرد و گفت: خدمت‌رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران، در اولویت کاری ادارات لارستان قرار دارد.

جلیل حسنی با تأکید بر ضرورت تبیین جایگاه والای شهید و شهادت و درک متقابل این جایگاه در جامعه افزود: نهادی چون بنیاد شهید و امور ایثارگران که متولی اصلی توسعه و ترویج فرهنگ شهادت و ایثار است، باید با بسیج امکانات نسبت به این مهم اقدام کرده و در جهت تبیین ارزش‌ها و آرمان‌های شهیدان و انتقال آن‌ها به نسل جوان تلاش کند و فضای شهر را به فرهنگ ایثار و شهادت مزین نماید.

راهی مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران فارس ‌نیز در این دیدار اظهار داشت: ارائه خدمات مطلوب به خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران از وظایف مهم بنیاد شهید است و جلب رضایت آنان بر اساس مبانی ارزشی اسلامی و توسعه و گسترش تعامل با آحاد جامعه به منظور ترویج فرهنگ جهاد، شهادت و ایثار می باشد.

وی ضمن ابراز خرسندی از ساماندهی ۹۰ درصدی گلزار شهدای منطقه لارستان بزرگ؛ تصریح کرد: بر اساس آیتم‌ها و طرح‌های استانی که ابلاغ شده بود اکثر گلزارهای شهدای شهری و روستایی شهرستان لارستان ساماندهی شده است.

در ادامه مدیر کل بنیاد شهید فارس و فرماندار لارستان در خصوص بیمه، درمان، مسکن و ارائه تسهیلات بهتر به خانواده معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان بحث و تبادل نظر کردند.

لازم به ذکر است که در این دیدار همچنین رضا محمدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران لارستان نیز مطالبی را به اختصار بیان کرد.

مدیر کل بنیاد شهید فارس با محمد اسماعیل محسن زاده جانباز ۷۰ درصد کارمند فرمانداری ویژه لارستان نیز دیدار و گفتگو نمود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان