میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در24 ژانویه 2017 ساعت 12:57 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 9 دیدگاه 882 بازدید

فرماندار خطاب به برخی منتقدان: از سیاه‌نمایی و تخریب دولت به‌خاطر منافع جناحی بپرهیزید

????????????????????????????????????

در مراسم معارفه بخشدار جدید بیرم

فرماندار خطاب به برخی منتقدان: از سیاه‌نمایی و تخریب دولت به‌خاطر منافع جناحی بپرهیزید/اگر دولت موفق شود نظام هم موفق می‌شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تأکید کرد: از سیاه نمایی و تخریب دولت به خاطر منافع جناحی و شخصی بپرهیزیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در مراسم تودیع و معارفه بخشدار بیرم در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و دهه پرفروغ فجر، تصریح کرد: ایام پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر دورانی است که برای همه ما یادآور مبارزه با رژیم ستمشاهی، پیروزی انقلاب و دوران تغییر نظام سیاسی کشورمان بوده است؛ نظام سیاسی که همه ابعاد زندگی ما را دگرگون کرد.

وی دهه فجر را فرصتی مناسب برای بیان دستاوردهای نظام و تبیین عملکرد و اقدامات دولت در عرصه های مختلف برای مردم دانست و افزود: با ارائه اقدامات، عملکردها و فعالیت ها و انتقال آن به نسل جوان و نسل بعدی می توانیم برای آینده نظام اسلامی، ثبات و پایداری ایجاد کنیم.

حسنی به بعضی افراد منتقد و تندرو توصیه کرد از سیاه نمایی و تخریب دولت به خاطر منافع جناحی بپرهیزید، چرا  که تخریب دولت، ناکارآمدی نظام و انقلاب را به همراه دارد.

معاون استاندار فارس با بیان اینکه «اگر دولت موفق شود، نظام هم موفق خواهد شد» اضافه کرد: اگر دولت ناکارآمد جلوه داده شد و سیاه نمایی بر علیه دولت ایجاد و عملکردهای دولت نادیده گرفته شد و یأس و ناامیدی در بین مردم گسترش پیدا کرد، ضربه ی اصلی را نظام خواهد خورد. بنابراین کسانی که فکر کنند که علیه دولت اقدامات تخریبی انجام بدهند، به نظام خدمت کرده اند، یقیناً سخت در اشتباهند، چرا که ضربه آن را نظام می بیند.

حسنی با اشاره به وجود بهترین، منظم ترین و جامع ترین منشور حکومتی در درون اسلام، خاطرنشان کرد: نظام اسلامی ما الگویی از این منشور حکومت اسلامی است، اما اگر کسانی به دلیل منافع جناحی، حزبی، گروهی و شخصی، اقدامات مخربانه را علیه دولت به راه بیندازند  به آن منشور حکومتی اسلام در سطح کلان در عصر کنونی ضربه زده اند.

فرماندار لارستان به نزدیک شدن برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها هم اشاره کرد و گفت: از سال ۵۷ به بعد تاکنون ۳۵ انتخابات در عرصه ی ملی، منطقه ای و استانی برگزار شده است و این انقلاب یکی از نعمت های بزرگ الهی برای ما بوده است و در اولین مرحله آن ایجاد امنیتی پایداری بوده که برای ما به ارمغان آورده است.

وی جابجایی مدیریت و قدرت در ایران را «خیلی خوب و مسالمت آمیز» توصیف کرد و اظهار داشت: اگر بنا باشد این پست و قدرت برای یک نفر ثابت بماند هیچ وقت به من و دیگران نمی رسید، چرا که خیلی ها آمدند و رفتند و آنچه مهم است، عملکرد خوب و ماندگاری است که در طول خدمت برای مردم بجا می گذاریم.

????????????????????????????????????

حسنی در بخش دیگری از سخنانش، از بخشدار جدید بیرم خواست که با امام جمعه، همه احزاب، گروه ها، ادارات، موافقین و مخالفین دولت، شوراهای اسلامی شهر و روستا و بخش، دهیاران، خیرین و معتمدین، نماینده مردم، نیروهای نظامی، امنیتی، انتظامی، قضایی و قشرهای مختلف مردم تعامل داشته باشد و همه توان خود را در راستای رشد و توسعه و پیشرفت بخش بکار بندد. چون تعامل با همه، خدمت به مردم است و این تعامل در کل اقتدار دولت را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه مدیریت در وزارت کشور بخصوص در جایگاه استانداری، فرمانداری و بخشداری با همه مدیریت ها تفاوت اساسی دارد، تأکید کرد: هر گونه مشکلی که در سطح بخش پیش بیاید اولین کسی که باید جوابگو باشد بخشدار است چون در تمامی حوزه های سیاسی، امنیتی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی بخشدار در آن دخیل است.

فرماندار لارستان در پایان سخنانش تأکید کرد: لازم است بخشدار حتی در ایامی که تعطیل رسمی است به صورت مستمر در بخش حضور داشته باشد.

پیش از این نیز بهادر زارعی بخشدار سابق بیرم عملکرد ۹ ساله خود را بیان کرد. همچنین حجت الاسلام و المسلمین زندوی امام جمعه بیرم به ایراد سخن پرداخت. در ادامه حکم روح الله بامداد به عنوان بخشدار جدید بیرم توسط فرماندار و معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان، به وی تقدیم شد و از خدمات نه ساله‌ی زارعی بخشدار سابق با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

گفتنی است روح الله بامداد از اهالی شهرستان لارستان و ساکن روستای دهفیش بنارویه و دارای کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است و پیش از این نیز کارمند بخشداری جویم بوده است.


9 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  آقای فرماندار قطعا می دانند که سیاه نمایی افرادی انجام دادند که حقوق های نجومی گرفتند و آنها در صدد ناکارآمد نشان دادن نظام برآمدند. اینها کیا بودند منتقدین یا خود دولتی ها؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   اون سه هزار میلیارد را هم دولت فعلی اختلاص کرد یا دولت جناب محمود ؟ چرا از اشتباهات دولت قبلی نمی گویید ؟ اصلا مگر در دولت قبل کسی جرات می کرد کوچکترین انتقادی بکنه ؟ برخورد دوگانه ی شما با دولت فعلی و دولت قبلی برای همه روشنه

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   من تعصب جناحی ندارم ولی انصاف رو حداقل رعایت کنید بسیاری از منتقدین این دولت در دولت قبل هم در برابر اشتباهاتش انتقاد می کردند مثل انتقاد به گروههای انحرافی و افرادی مثل آقای مشایی که در اطراف آقای احمدی نژاد بودند

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  میگن دنیا دار عمل و عکس العمل
  هر طور با دیگران برخورد کنی همانطور با شما برخورد میشه
  این دولت چه برخوردی با دولت قبل کرد؟ آیا تونست ذره ای از خدمات دولت قبل رو ببیند؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   بله خوب ماشاالله دولت قبل خیلی خدمت کرد یک قلمش همین بود که به ایرانی های مقیم دوبی گفت شما همه سرباز ما هستید و حالا هم همشهری های ما در اونجا دارن ثمره ی این فرمایشات آقای احمدی نژاد را می بینند اون همه رابطه ی ما را با کشورهای دنیا بهبود بخشید که واقعا جای تشکر و قدردانی داره می گما درباره ی سد گتوند در خوزستان هم یک تحقیقی بکنید بد نیست

 3. لارستانی گفت:

  0

  0

  مردم به دنبال موفقیت نظام هستند به همین خاطر در برابر اشتباه کاری های دولت انتقاد می کنند. میخوایید چشمشون رو ببندند؟

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   البته دولت قبل که اصلا اشتباه نفرمودند و کسانی هم که از اوشون انتقاد می کردند منافق و فتنه گر بودند دیگه ؟ نه ؟

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  مشکل شما برادران اصولگرا این نیست که این دولت یک سری اشتباه کرده و اگر درستش کند شما ساکت می شوید مشکل اساسی شما این است که اصلا چرا چنین دولتی وجود دارد ؟ شما با وجود این دولت مخالف هستید نه اینکه خواهان اصلاح اشتباهات این دولت باشید مردم دارای عقل و گوش و چشم هستند و رفتارهای جناحی شما را با دقت می بینند اگر خیال می کنید با زدن برچسب منافق و فتنه گر به افرادی که طرفدار آبادی ایران هستند و از شما انتقاد می کنند بر عزت و عظمت شما افزوده می شود به این کارتان ادامه بدهید فانتظروا اِنا منتظرون ( پس منتظر باشید که ما هم منتظریم )

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   البته عده ای طرفدار آبادی ایران در سال ۸۸ وقتی نتونستند رای مردم به فرد مخالف خود را ببینند ریختند تو خیابون و سطل آشغالی و موسسات و بانک ها را آتش زدند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان