میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 جولای 2014 ساعت 1:32 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,521 بازدید

فرماندار خنج: اگر دستي بخواهد در وحدت شيعه و سني منطقه شكاف ايجاد كند، شكسته مي شود

فرماندار خنج در استقبال از امام جمعه شيعيان اين شهرستان:

اگر دستي بخواهد در وحدت شيعه و سني منطقه شكاف ايجاد كند، شكسته مي شود

 روابط عمومي فرمانداري خنج: امام جمعه شيعيان خنج به اتفاق حجت الاسلام حسین ملک مکان رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه فارس و حجت الاسلام محمد حسن مرادی مشاور استاندار فارس در امور روحانیت وارد خنج شد و مورد استقبال مردم ومسئولین شهرستان قرار گرفت.

esteghbal2

امام جمعه شيعيان خنج باتفاق حجت الاسلام حسین  ملک مکان رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه فارس وحجت الاسلام محمد حسن  مرادی مشاور استاندار فارس در امور روحانیت وارد خنج شد و با حضور برمزار دوتن از شهدای گمنام با عطر افشانی وقرائت فاتحه بر مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

عباسی دراین جلسه با تأكيد برحضور مردم در نماز های جمعه، بر نقش وحدت آفرين نماز جمعه تأكيد كرد و اظهار داشت: نماز جمعه یکی از مهم ترین و با شکوه ترین فریضه های عبادی سیاسی اسلام است که از ابعاد گوناگون فرهنگی، سیاسی، اطلاع رسانی و غیره برخوردار است.

 فرماندار شهرستان خنج با تأكيد بر لزوم حفظ و استمرار وحدت در شهرستان اشاره کرد وگفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله) وحدت را یکی از اهداف استراتژیک انقلاب اسلامی دانسته‌اند. وحدت و همبستگی شيعه و سني این شهرستان نيز ریشه در تاریخ دارد و این وحدت و همبستگی باید حفظ شود و اگر دست های تفرقه افکنانه ای بخواهد میان صفوف مسلمین شکاف ایجاد کند قطعاً این دست ها شکسته و با کسانی که بخواهند تفرقه ایجاد کنند صراحتاً برخورد خواهد شد.

  وي با ذكر نام و ياد از مرحوم شیخ عبدالرزاق ابونجمی مفتی اعظم فارس و شیخ عبدالله شریعتی امام جمعه فقید خنج و حضرات آیات عظام سید مجتبی موسوی لاری نماینده ولی فقیه در لارستان و سید عبدالعلی آیت الهی امام جمعه فقید لار گفت: اینان منادیان وحدت در جنوب فارس بودند و وحدت و همبستگی که در میان مردم لارستان و خنج وجود دارد ثمره سالها زحمت و تلاش و ارشاد آن به حق پیوستگان است وحقیتاً در این میان حضرت ایت الله سید عبدالعلی آیت الهی (ره) امام جمعه فقید لار گل سرسبد منادیان وحدت در میان علمای شيعه و سني جنوب فارس بود. می بایست مسوولان و مردم  برای حفظ و تحکیم این اخوت و برادری که با مجاهدت آنها به وجود آمده بیش از پیش تلاش کنند.
وی در ادامه همچنین با اشاره به هفته مبارزه با مواد مخدر در رابطه با این بلای خانمان سوز  تذکراتی داد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان