میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۰۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 3 دیدگاه 500 بازدید

فرماندار خواستار افزایش سهمیه حجاج لارستانی شد

در دیدار با مدیر کل حج و ریارت استان فارس

فرماندار خواستار افزایش سهمیه حجاج لارستانی شد

مدیر حج و زیارت استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ علیرضا زینلی مدیر کل حج و زیارت استان فارس با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار حسنی فرماندار ویژه لارستان در سخنانی با بر شمردن ویژگیهای شهرستان از جمله فعالیت های مذهبی و فرهنگی و حضور گسترده مردم در اینگونه برنامه ها، خواستار افزایش سهمیه حجاج لارستانی شد.

در ادامه علیرضا زینلی مدیر حج و زیارت استان نیز با اشاره به وجود ۴ دفتر فعال زیارتی در شهرستان لارستان، گفت: امسال ۳۲۰ زائر لارستانی در قالب ۲ کاروان به حج تمتع اعزام می شوند.

وی در ادامه سخنانش از زائرین کربلای معلی هم خواست که برای گرفتن ویزا فقط به دفاتر و شرکت های زیارتی مجاز سازمان حج و زیارت مراجعه نمایند.

در این دیدار همچنین علی پور معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، وحید رضا عبداللهی، اکبر یاسایی فرد و رضا یوسفی به ترتیب معاون، رییس حراست و مسئول بازرسی و ارزشیابی کارگزاران حج و زیارت استان فارس و رؤسای دفاتر زیارتی این شهرستان همچون محمد ابراهیم رحیمی نژاد، محمد موغلی، غلام بیغم و مهدی معتقدی حضور داشتند.


3 نظر

 1. دانشجو گفت:

  0

  1

  پس پرواز چطور شد!؟؟؟

 2. مسعود گفت:

  0

  0

  فرماندار محترم ما بيشتر از اينها از جنابعالي انتظار خدمت داريم ،يکي از مهمترين اولويتها بايد برقراري مجدد پرواز حج از اداره کل فرودگاه لارستان باشد

 3. منتظر یارانه گفت:

  0

  0

  روحشان شاد و یادشان گرامی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان