میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۹:۱۵ ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 566 بازدید

فرماندار خواستار تجهیز امکانات و تأمین نیروی درمانگاه تأمین اجتماعی لارستان شد

در دیدار با مدیر درمان تأمین اجتماعی استان

فرماندار خواستار تجهیز امکانات و تأمین نیروی درمانگاه تأمین اجتماعی لارستان شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان خواستار تأمین امکانات و تجهیز و تکمیل کادر درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی لارستان شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در دیدار با مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از دست اندرکاران امر احداث درمانگاه تخصصی تأمین اجتماعی لارستان بویژه خیّر این پروژه و با بیان اینکه خیرین لارستانی منشأ خیر و برکت هستند؛ خاطر نشان کرد: انشاءالله بعد از ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی توسط خیر عزیز آقای حاج عبدالرسول وطن پرست، با توجه به گستردگی منطقه لارستان و جمعیت بیش از ۶۰ هزار بیمه شده‌ی تأمین اجتماعی و فاصله زیاد تا مرکز استان، انتظار است که مدیریت درمان تأمین اجتماعی استان در سریع ترین زمان ممکن نسبت به تأمین امکانات و تجهیز و استخدام نیروی انسانی برای این درمانگاه اقدام کنند تا چند ماه آینده به بهره برداری برسد.

دکتر اکبر امیری مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس هم گفت: در حال حاضر مجوز برگزاری آزمون استخدامی برای درمانگاه تأمین اجتماعی از تهران گرفته شده است که انشاءالله بعد از ساخت درمانگاه اقدام به تأمین نیروی انسانی و تجهیزات آن خواهیم کرد.

مسئولین حاضر در ادامه در مورد فراهم نمودن دیگر زیرساخت های این درمانگاه همچون آب، برق، گاز، و تلفن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است در این جلسه همچنین علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، دکتر محمد افشاری‌فر معاون درمان تأمین اجتماعی استان، مهندس علی چابکرو مدیر خانه سازی، مهندس احسان جعفری کارشناس شرکت خانه سازی استان، مهندس علیرضا حسن شاهی کارشناس فنی و مهندسی مدیریت درمان تأمین اجتماعی، حمیدرضا اسدی از دفتر نماینده مردم، دکتر هوشنگ جعفرپور معاون غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی لارستان، شهردار و رییس شورای اسلامی شهر لار و رییس تأمین اجتماعی شهرستان نیز حضور داشتند و هر کدام جداگانه نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.

لازم به یادآوری است که ساختمان درمانگاه تأمین اجتماعی لارستان در زمینی به مساحت ۱۳۵۰۰ متر مربع با زیربنای ۲۲۰۰ متر توسط آقای حاج عبدالرسول وطن پرست در حال احداث است که در حال حاضر ۱۵ میلیارد ریال برای آن هزینه شده است و بیش از ۵۰ در صد پیشرفت فیزیکی را به همراه دارد که امسال این پروژه به بهره برداری خواهد رسید.


2 نظر

 1. جوان بيکار گفت:

  0

  0

  تجهيز درمانگاه توسط چه ارگاني ،ارگان خيرين منظوره يا بودجه ي دولتي همانند شهرستانهاي ديگر

 2. لاری گفت:

  0

  0

  برای هر کدام از دوستان در شهرهای دیگر تعریف میکنم تعجب میکنند که لار درمانگاه تامین اجتماعی هم ندارد . حتی شهرهای بسیار کوچکی که شاید اسمش را نشنیده ایم درمانگاه تامین اجتماعی دارند و از پزشک دندانپزشک و ازمایشگاه بطور رایگان استفاده میکنند . شهرهایی مثل نهبندان در خراسان جنوبی ،ابرکوه در یزد ،کوهدشت در لرستان .حالا ببینید که امکانات شهر ما حتی در حد شهرهای به این کوچکی هم نیست ولی ادعای استان شدن داریم !ایا حق بیمه ای که یک لاری میپردازد از حق بیمه سایر هموطنان کم تر است ؟ استخدامی تامین اجتماعی آمد اما هیچ نیرویی برای لار جذب نشد و همه مردم لار برای کوچکترین کار درمانی روانه مطب و ازمایشگاه خصوصی با تعرفه های نجومی میشوند . واقعا انصاف نیست . قبول کنیم فقط خانواده های خاصی در لار از ثروت های نجومی در کشورهای خلیج بهره مند هست و بسیاری از افراد غرق در بیکاری و کاهش درامد ناشی از رکود . اما همه این افراد برای بازگشت سلامتی خود ملزم به پرداخت هزینه های سنگین مطب های خصوصی هستند . چرا هزینه درمان یک لارستانی از هزینه درمان سایر هموطنان بالاتر است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان