میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در6 مارس 2017 ساعت 10:05 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,249 بازدید

فرماندار خواستار تسریع در احداث پست ۶۶ کیلو ولت لار ۳ و ۴۰۰ لارستان شد

در دیدار با مدیر عامل برق منطقه ای فارس

فرماندار خواستار تسریع در احداث پست ۶۶ کیلو ولت لار ۳ و ۴۰۰ لارستان شد

مدیر عامل برق منطقه ای فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل برق منطقه ای فارس با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار فرماندار لارستان خواستار تسریع در احداث پست ۶۶ کیلو ولت لار ۳ شد.

حسنی افزود: با توجه به نزدیکی به تابستان و گرمای زیاد هوا در شهرستان لارستان، می طلبد که هر چه سریعتر این پست راه اندازی شود تا منطقه دچار خاموشی های مستمر نشود و مردم هم در رفاه و آسایش کامل باشند.

و ی با بیان اینکه احداث پست ۴۰۰ کیلو ولت شهرستان برای اجرای پروژه منطقه ویژه اقتصادی لارستان مصوب سفر مقام معظم رهبری، سالهاست که مسکوت مانده، خواستار تسریع احداث این پست هم شد و از مدیر عامل برق منطقه ای خواست که به این مهم نیز توجه ویژه داشته باشد.

حسنی در ادامه همچنین خواستار تقویت و جابجایی ایستگاه برق ۱۳۲ کیلو ولت عمادشهر شد.

مدیر عامل برق منطقه ای فارس نیز در سخنانی اظهار داشت: احداث پست  ۶۶ لار ۳ هزینه زیادی در بر خواهد داشت لذا در صورت تأمین اعتبار این مهم در اولویت خواهد بود و شروع می شود.

کریمی در خصوص احداث پست ۴۰۰ کیلو ولت هم گفت: برای اجرای این مهم نیز در استان فارس، ۴ پست ۴۰۰ کیلو ولت تعریف شده و یکی از آنها لارستان است، که این نیز از محل بانک توسعه اسلامی به میزان ۱۵۰ میلیون دلار تأمین اعتبار شده که انشاءالله در سال آتی اجرایی خواهد شد.

همچنین علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان و محمد امین دامن کشان مدیریت شرکت توزیع برق شهرستان هم در این دیدار خواستار توجه ویژه مدیر عامل برق منطقه ای فارس به منطقه لارستان شدند.

گفتنی است در این دیدار مهندس غلامرضا نصیری معاون بهره برداری انتقال، مهندس یدالله حقیقی معاون طرح و توسعه برق منطقه ای فارس، مهندس محمدعلی هرمزی مدیر بهره برداری انتقال شرق و جنوب فارس و مهندس یادگاری فرد مدیریت پست ۲۳۰ لارستان هم حضور داشتند.

مدیر عامل برق منطقه ای فارس در ادامه سفرش به منطقه لارستان جهت بررسی مسائل و مشکلات ایستگاه برق ۱۳۲ کیلو ولت عمادشهر به این بخش رفت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان