میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در20 ژانویه 2017 ساعت 2:04 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 643 بازدید

فرماندار: «دانایی» و «اقتدار اساسی» دو ضرورت مهم برای مسئولان اداری است

????????????????????????????????????

فرماندار: «دانایی» و «اقتدار اساسی» دو ضرورت مهم برای مسئولان اداری است

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: آموزش لازمه دانایی است و دانایی برای هر کس که می خواهد در مسئولیت اداری کار کند یک امر ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع بخشداران و کارشناسان انتخابات فرمانداری ها و بخشداری های جنوب فارس با بیان معرفی کوتاهی از این شهرستان، اظهار داشت:شهرستان لارستان وسیع‌ترین شهرستان استان فارس است و به جهت مقیاس از برخی از استان های کشور نیز بزرگتر است.

فرماندار لارستان یکی از موضوعات اساسی و اولویت دار در انقلاب را برگزاری انتخابات عنوان کرد و گفت: اکنون موضوع برگزاری انتخابات به بنده و شما محول شده است و این یک فرصت تاریخی برای ماست که بتوانیم سیستم حکومتی و نظام سیاسی خودمان را در چارچوب تعاملی، همراه با یک زندگی مسالمت آمیز به پیش ببریم و نگذاریم این فرصت به آسیب یا تهدید تبدیل شود.

حسنی ادامه داد: اگر در این خصوص خوب عمل کرده و یا از این ظرفیت ایجاد شده درست استفاده نمودیم، یقیناً آینده ی درخشانی نصیب ما و نسل های آینده خواهد شد و بر عکس اگر خدای ناکرده خوب عمل نکنیم دچار تهدید و آسیب خواهیم شد. معاون استاندار بحث آموزش عوامل اجرایی ستاد انتخابات به‌ویژه فرمانداران، بخشداران و کارشناسان انتخابات فرمانداری ها و بخشداری ها را مهم ارزیابی کرد و آن را در توانمند و کارآمد ساختن انتخابات مؤثر دانست.

وی تصریح کرد: آموزش لازمه دانایی است و دانایی همراه با  اقتدار اساسی، برای هر کسی که می خواهد در مسئولیت اداری کار کند یک امر ضروری است.

حسنی خطاب به بخشداران و کارشناسان انتخابات فرمانداری ها و بخشداری های جنوب فارس خاطر نشان کرد: اگر بنده و شما به قوانین و مقررات و موضوعات مربوط به انتخابات آشنا بوده و اطلاعات کافی داشته باشیم، یقیناً یک توانایی مدیریتی در بدنه دولت ایجاد خواهد شد و قسمت اعظمی از این اقتدار نیز به توانمندی فکری خودمان باز می گردد.

فرماندار ویژه لارستان بار دیگر تأکید کرد: اگر عوامل اجرایی به قوانین و مقررات انتخابات آگاهی و اشرافیت کامل داشته باشند، ایام انتخابات بهتر می توانند با هیئت های اجرایی، نظارتی و بازرسی تعامل داشته باشند و در این خصوص بخش اعظمی از آن به آموزش بر می گردد.

حسنی در پایان سخنانش گفت: آموزش قبل از اینکه به برگزاری صحیح انتخابات منجر شود به ارتقا و توانایی خودمان بر می گردد و آن وقت است که می توانیم به عنوان نماینده دولت در شهرستان یا بخش در مقابل طیف های مختلف که مخاطبان ما هستند خود را نشان داده و از جایگاه انتخابات و دولت و سایر وظایفی که داریم، دفاع کنیم.

گفتنی است کارگاه آموزشی در خصوص آشنایی با قوانین و مقررات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به مدت یک روز، ویژه بخشداران و کارشناسان انتخابات فرمانداری ها و بخشداری های جنوب استان فارس، در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد.

اضافه  می شود که در این کارگاه آموزشی سید یحیی هاشمی مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری فارس به همراه دو نفر از کارشناسان دفتر امور سیاسی استانداری فارس آموزش های لازم را به بخشداران و کارشناسان انتخابات فرمانداری ها و بخشداریهای جنوب استان ارائه نمودند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان