میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 فوریه 2017 ساعت 5:51 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 752 بازدید

فرماندار: درود بر عزم راسخ و بصیرتتان که نمایشگاهی از عزت و عظمت می‌آرایید

????????????????????????????????????

 

پیام تقدیر فرماندار از حضور مردم لارستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن؛

درود بر عزم راسخ و بصیرتتان که نمایشگاهی از عزت و عظمت می‌آرایید

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی از حضور پرشور مردم شریف و قدرشناس منطقه لارستان بزرگ در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ متن پیام جلیل حسنی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۲۲ بهمن مظهر لیاقت و رشادت مردم بیداردل سرزمینی است که خواسته های به‌حق آنان و روحیه استقلال طلبی و حریت و عدالت خواهی آنان در لوای افتخار آفرین اسلام و فرامین انسان‌سازش، تبلور یافته است.

حماسه با شکوه حضور مردان و زنان این دیار در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، توجه جهانیان را به این نکته جلب نمود که ایرانی هر جا که لازم باشد با اشارت و راهنمایی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که پرچمدار وحدت و یکرنگی این امت است، به میدان می آید و به فضل پرودگار راه خویش را با اقتدار طی می نماید.

سلام خداوند بر شما مردم ولایی و همیشه در صحنه لارستان بزرگ، الله اکبر از این استواری و ایستادگی، الله اکبر از این همه شکوه و عظمت، الله اکبر از این ایمان الهی و اراده مستحکم.

ملت بزرگ لارستان؛ استواریتان در صراط نورانی اسلام و انقلاب برای سی و هشتمین بار، دنیا را شگفت زده کرد. شما نشان دادید که تحریم و تهدید، ذره ای در سترگی گامهایتان خللی ایجاد نمی کند. آفرین بر شما مردم غیور سرزمین لارستان بزرگ، خسته مباد گام های استوارتان، سربلند باد پرچم همت و آزادگی تان، درود خدا بر عزم راسخ و بصیرت بی همتایتان که همیشه صحنه رویارویی با بددلان و بدخواهان را به عرصه پیروزی حق می رسانید و نمایشگاهی از عزت و عظمت می آرایید.

درود بر شما که به مانند موج سهمگین دریا دیواره ی پوچ و توخالی توهم دشمنان را درهم شکستید و ثابت کردید که:  

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم     موجیم که آسودگی ما عدم ماست

اینجانب به عنوان برادری کوچک، خاضعانه از شما امت قهرمان و پایدار لارستان بزرگ که دوشادوش هم، بیداری و عشق و شور خود را به نظام مقدس جمهوری اسلامی ابراز داشتید و به استکبار و زورمداران ،خصوصاً آمریکا و اسرائیل پاسخ محکم و کوبنده دادید، تشکر و قدردانی نموده و صمیمانه درود و سپاس خویش را تقدیم می دارم.

از خداوند منان آرزومندم کشور عزیزمان ایران را در ظل عنایات خاصه امام زمان (عج) و با رهبری با کفایت مقام عظمای ولایت، تلاش و همت مسئولین و وحدت و همدلی مردم، راه پیشرفت و تعالی را بپیماید. انشاءالله

 

                                                                       والسلام علیکم و رحمه الله

                                                                                  جلیل حسنی/معاون استاندارو فرماندار ویژه لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان