میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 می 2019 ساعت 1:30 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 178 بازدید

فرماندار در روستای بائن: علیرغم انبساط هزینه ها بودجه ما انقباضی بوده است

فرماندار در روستای بائن: علیرغم انبساط هزینه ها بودجه ما انقباضی بوده است

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جلسه شورای اداری بخش مرکزی این شهرستان که شب گذشته در روستای بائن برگزار شد با بیان اینکه جلسات اینچنینی با حضور مسئولین، دهیاران و شوراها، باعث رفع بیشتر مشکلات شهرها و روستاهای سطح بخش می‌شود؛ تاکید کرد: علی رغم اینکه طی سالیان اخیر، هزینه های زیادی شده است، اما تخصیص بودجه انقباضی بوده است و با محدودیت‌های مالی مواجه شده ایم و سیاست‌های انقباضی مالی بر عکس هزینه‌هایی که چند برابر و انبساطی شده است بر اعتبارات و تخصیص بودجه حاکم بوده است.

وی تصریح کرد: محدودیت‌های مالی در سطح شهرستان داریم و  این موضوع مختص یک بخش و یا یک  روستای خاص نیست.

فرماندار ویژه لارستان اضافه کرد: طی سالیان گذشته شورای برنامه ریزی و بودجه بندی استان، پروژه ها را تعریف کرده است و کمیته برنامه ریزی شهرستان نیز قاعدتاً بایستی در چارچوب قانونی شورای برنامه ریزی و در قالب پروژه های تعریف شده، طرح های نیمه تمام را به اتمام رساند.

نماینده عالی دولت در لارستان اظهار داشت: با همه این اوصاف اقدامات خوبی در سطح شهرستان و در تمامی بخش‌ها و روستاهای منطقه لارستان صورت پذیرفته است و بخشداران، دهیاران و شوراها متناسب با همان اعتبارات محدودی که در اختیار داشته‌اند، خوب کار کرده‌اند و ما نیز قول مساعد می‌دهیم در قالب اعتبارات و منابعی که در اختیار داریم در سال جدید متناسب با طرح ها و پروژه ها، تخصیص اعتبار داشته باشیم و بتوانیم از این حداقل اعتبار و از حداکثر توانمان برای رشد و توسعه بخش‌ها و روستاها استفاده بهینه داشته باشیم.

معاون استاندار فارس ادامه داد: با توجه به تخصیص اعتبارات محدود شهرستان، مسئولین دستگاه های اجرایی موظف هستند که به طور مستمر و از طریق ادارات کل استانی نسبت به جذب بیشتر اعتبارات همت گمارند.

حسنی در پایان سخنانش خواستار همکاری هر چه بیشتر مسئولان با دهیاران و شوراها شد و یادآور شد که این هماهنگی و هم افزایی، موجب بازدهی بهتر و بیشتر اقدامات خواهد شد.

پیش از این نیز علی پیروز بخشدار مرکزی لارستان، دهیاران و تعدادی از روسای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی نیز مسائل و مشکلات سطح بخش را مطرح کردند. همچنین جمعی از مسئولین شهرستان نیز پاسخ مقتضی را ارائه کردند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان