میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 8 دیدگاه 851 بازدید

فرماندار: رئیس جدید آموزش و پرورش لارستان با همراهی و همدلی همه جریانات معرفی شد

فرماندار: رئیس جدید آموزش و پرورش لارستان با همراهی و همدلی همه جریانات معرفی شد

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در مراسم معارفه معاون اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان ضمن تقدیر و تشکر از علی فولادی سرپرست سابق آموزش و پرورش و آرزوی موفقیت برای مهدی اسماعیلی رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان در سخنانی اظهار داشت: یکی از اولویت ها و یکی از راه های موفقیت جامعه کنونی، مدیریت زمان است، چرا که اگر ما نتوانیم مدیریت زمان را در برنامه ها، اقدامات و فعالیت های خودمان لحاظ کنیم، یقیناً در بقیة موضوعات هم با مشکل مواجه خواهیم شد.

وی ادامه داد: امروزه اگر هنرمدیریتی ما این باشد که در کنار تعلیم و تربیت و قبل از آنکه نسل جدید جوان و نوجوان ما از تکنولوژی و از ره آوردهای غربی نابجا استفاده کند و با تکنولوژی غربی آشنا شود، زودتر وارد شویم و جلوی این استفاده غیر صحیح را بگیریم و تکنولوژی جدید را در راستای ارزشهای علمی، اعتقادی، قرآنی، مذهبی و غیره ارائه دهیم، مطمئناً تا سالیان سال دیگر افسوس آن را نخواهیم نخورد.

فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه بایستی از دوران کودکی، دانش آموزان را با تکنولوژی ایرانی اسلامی آشنا نماییم تا آینده سازان ما رشد کنند؛ افزود: خدا را شکر با همدلی و همراهی و فهم مشترک و با حمایت همه لایه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جهت معرفی رئیس جدید آموزش و پرورش در شهرستان تلاش شد که در نهایت آقای مهدی اسماعیلی انتخاب گردید.

حسنی از رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان خواست که تحت هیچ شرایطی نگذارد اصالت سازمانی، ماهیت شغلی و وجدان کاری اش بخصوص در حوزة فرهنگی آموزشی تحت تأثیر جریان های سیاسی قرار گیرد، البته یکی از جلوه های زیبایی که در منطقه لارستان بزرگ مشاهده می کنیم همین است که همه کسانی که با نگرش های مختلف در پست های مدیریتی شهرستان بوده اند به این موضوع توجه بیشتر داشته اند و ماهیت شغلی، وجدان کاری و اصالت سازمانی شان را فدای جریان های سیاسی نمی کنند.

معاون استاندار فارس تصریح کرد: یقیناً آموزش و پرورش هم همینطور خواهد بود، چون آموزش و پرورش، نماینده دولت و نظام در حوزه آموزشی و پرورشی است که بستر ساز تعلیم و تربیت  برای آینده سازان این مملکت است، که امیدواریم نقش خودشان را خوب ایفا نمایند که باعث رونق، توسعه و بهینه سازی فرهنگ ارزشی ما را در عرصه های مختلف آموزشی بخصوص در مقاطع دوران ابتدایی و متوسطه اول شوند.

بیش از این نیز حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نمایندة مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، جمشیدی معاون ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس، علی فولادی سرپرست سابق آموزش و پرورش و مهدی اسماعیلی رئیس جدید آموزش و پرورش لارستان نیز به ایراد سخن و گروه دانش آموزی  نیز به اجرای سرود پرداختند.

در پایان حکم دکتر مهدی اسماعیلی بعنوان رئیس جدید آموزش و پرورش لارستان به وی تقدیم و از زحمات علی فولادی سرپرست آموزش و پرورش لارستان با لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

مهدی اسماعیلی پیش از این رئیس مرکز جامع آموزش علمی کاربردی لارستان را به عهده داشت.


8 نظر

 1. عاطفه گفت:

  3

  0

  متاسفم با این انتخاب

  • معلم گفت:

   0

   2

   ابراز تاسف صرف کار انسان های ضعیفه! آقای اسماعیلی رو خیلی وقت است می شناسم. توانمندی های زیادی دارند اما از طرف دیگر محافظه کاری های رایج بین مسئولان را هم دارند که عملا مانع ایجاد تحول در تمام سیستم هاست.
   به هرحال باید از این انتصاب به هر شکلی که اتفاق افتاده است استقبال کرد و لازم تر اینکه رفتارمدیریتی ایشان مداوم تحت کنترل باشد و فرهنگیان دلسوز کاستی ها را به ایشان منتقل کنند و بخواهند ترتیب اثر دهند.

 2. فرهنگی گفت:

  0

  0

  سلام.اگرمنظور از همدلی و همراهی همه جریانات،فقط شخص نماینده باشد،قبوله،واین تاخیرو….خودش برای هرصاحب خردی گویاست که حضورایشون واقعا مطلوب همه جریانات نبود،باز هم مثل همیشه صبر میکنیم تا عملکرد ایشان گواه ومعرف شأن باشد.

 3. ناشناس گفت:

  2

  0

  آقایان فیاض پور و اسماعیلی هر دو خوب هستند اما لابد نظر اسماعیلی به نماینده مجلس نزدیک تر بوده است

 4. فرهنگی بازنشسته گفت:

  0

  0

  ماباید یاد بگیریم که در انتصاب مدیران شهرستان عاشق طرز فکر آدم ها نشویم.
  آدم ها زیبا فکر می کنند،
  زیبا حرف می زنند.
  اما متاسفانه بخاطر برخی وام‌های انتصاباتی خود و…منفعلانه وضعیف عمل میکنند.وغالبا اندک توانمندی و ابتکار عمل آنها نیز بجای خدمت به اقشار مختلف مردم ،خرج حفظ پست و مقام خودمیکنند.خداعاقبت ما ختم به خیر کند.

 5. ناشناس گفت:

  0

  1

  انتخاب عالی هست.احسنت

 6. فرهنگیان لار گفت:

  0

  0

  ضمن تبریک به آقای اسماعیلی تقاضای اکثر فرهنگیان این است که آقای اسماعیلی سیاست مدارا و تسامح را در پیش نگیرد و نسبت به تغییر بعضی از پست های کلیدی اداره مانند بعضی معاونت ها و یا کارشناسی ها در همین ابتدای تصدی قاطعانه عمل کند. اکثر فرهنگیان از پست های یاد شده در جمع های دوستانه شدیدا گلایه دارند.

 7. نیکبخت مسعود گفت:

  0

  0

  همکلاسی قدیمی تبریک میگم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان