میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 دسامبر 2019 ساعت 5:58 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 294 بازدید

فرماندار سابق لارستان به عضویت هیئت اجرایی انتخابات در شیراز درآمد

فرماندار سابق لارستان به عضویت هیئت اجرایی انتخابات در شیراز درآمد

علی اکبر نجیب زاده، فرماندار سابق لارستان که دوران بازنشستگی خود را در شیراز می گذراند به جمع هشت نفر هیئت اجرایی انتخابات در این شهر وارد شد.

اعضای هیات اجرایی یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و نخستین انتخابات میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان در شیراز انتخاب شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی انتخابات شهرستان شیراز، جلسه انتخاب معتمدین هیئت اجرایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

در این جلسه که با حضور اعضای هیئت نظارت مرکزی و اعضای اداری و تعداد ۲۴ نفر از معتمدین شهرستان شیراز برگزار شد، فرماندار شیراز با اشاره به اهمیت انتخابات، اظهار داشت: یکی از افتخارات جمهوری اسلامی برگزاری انتخابات با اتکا به آرای عمومی است که شاهد برگزاری انتخابات های مختلف بودیم و انتخابات پیش رو از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که اولین انتخابات در گام دوم و آغاز دهه پنجم انقلاب است.

محمدرضا امیری همچنین با بیان اینکه در معرض تهدیدات دشمنان و معاندین قرار داریم و همبستگی ملی ضرورت دارد، افزود: انتخابات این دوره با مجلس خبرگان رهبری همزمان است و بر اساس تبصره ذیل ماده ۳۱ قانون انتخابات مجلس در چنین مواردی یک هیات اجرایی تشکیل می شود که همان هیئت اجرایی خبرگان خواهد بود بر همین مبنا بر اساس آیین‌نامه اجرایی قانون خبرگان این هیئت شکل خواهد گرفت و باید هشت نفر اصلی و ۵ نفر علی البدل تعیین شود.

وی ادامه داد: لطف‌الله شیبانی، سید ابوالحسن ذوالانواری، محمد مهدی جاوید، سید معصومه دستغیب، علیرضا سیاهپور، محمد وحید ذاکری‌نیا، اکبر نجیب‌زاده و ساسان مبینی دهکردی به‌عنوان ۸ معتمد اصلی و اعضای اداری هیات اجرایی و محمد خلیل ترابی، ابراهیم کشاورز، علی بوستانی، لیلا نورافشان و محمد حسین گلریز خاتمی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب و معرفی شدند.

لازم به ذکر است از وظایف هیئت اجرایی در این دوره اقدام جهت تعیین تعداد و محل شعب اخذ رای و همچنین بررسی اولیه صلاحیت داوطلبین است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان