میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 ژانویه 2017 ساعت 3:31 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,374 بازدید

فرماندار لارستان ازسیلوی ۴۵ هزار تنی گندم در جویم بازدید کرد

فرماندار لارستان ازسیلوی ۴۵ هزار تنی گندم در جویم بازدید کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان ازسیلوی ۴۵ هزار تنی فلزی ذخیره سازی گندم در جویم بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان، داود شفیعی بخشدار جویم و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان و بخش، ازسیلوی ۴۵ هزار تنی فلزی ذخیره سازی گندم در شهر جویم بازدید نمودند.

Ne34w-Image

فرماندار ویژه لارستان در حاشیه بازدید از این سیلوها در سخنانی کوتاه اظهار داشت: سیلوی گندم از اصلی‌ترین امکانات زیربنایی در بخش کشاورزی است و احداث آن در شهرجویم باعث رفع بسیاری از مشکلات گندم‌کاران لارستانی در امر ذخیره‌سازی غلات شده است.

حسنی از کشاورزان منطقه خواست تا محصولات خود را به سیلوهای استاندارد تحویل داده و از فروش و تحویل گندم به انبارهای غیراستاندارد خودداری کنند.

گفتنی است سیلوی ۴۵ هزار تنی فلزی ذخیره سازی گندم جویم در سال ۱۳۹۱ به بهره برداری رسیده است که برای احداث این سیلوها مبلغ ۵۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

عباس صلاحی مدیرعامل این سیلو هم تصریح کرد: با بهره ‌برداری از این سیلوی گندم برای ۲۰ نفر به‌صورت مستقیم و ۱۵۰ نفر به‌صورت غیرمستقیم زمینه اشتغال فراهم شده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان