میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 مارس 2017 ساعت 10:10 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 866 بازدید

فرماندار لارستان از آمادگی کامل شهرستان برای پذیرایی از مهمانان نوروزی خبر داد

فرماندار لارستان از آمادگی کامل شهرستان برای پذیرایی از مهمانان نوروزی خبر داد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: شهرستان بزرگ لارستان آماده پذیرایی و استقبال از مهمانان نوروزی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در سخنانی خاطر نشان کرد: براساس دستورالعمل هیأت دولت در تشکیل ستاد ساماندهی و ارتقای خدمات ویژه نوروزی، فرمانداری ویژه لارستان نیز جلسات ستاد ساماندهی خدمات سفرهای دائمی شهرستان را  بصورت ۱۵ روز یکبار و با حضور کلیه اعضای ستاد و کمیته های ۱۰ گانه زیر مجموعه تشکیل داد.

فرماندار ویژه لارستان گفت: با توجه به شرح وظایف ابلاغی به کمیته ها، دستگاهای اجرایی مکلف به اتخاذ تمهیدات لازم جهت بسط، توسعه گردشگری، ایجاد هماهنگی و انسجام در ارائه خدمات مناسب برای رفاه حال مسافران و گردشگران در حوزه لارستان بزرگ و همچنین مدیریت یکپارچه، سیاست گذاری، برنامه ریزی، ساماندهی و نظارت بر انجام فعالیت های سفر شدند.

وی با بیان اینکه اقداماتی در جهت رفاه حال مسافران و گردشگران و در راستای تأمین محل های اسکان، کمپ های انتظامی، امدادی و خدماتی در ورودی شهرها صورت گرفته است؛ افزود: در این خصوص در لارستان ۳۴ مدرسه، ۸ سالن ورزشی در موقع بارندگی، ۱۲ پارک و بوستان به منظور اسکان مسافرین در نظر گرفته شده است.

فرماندار ویژه لارستان همچنین از اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله برپایی نمایشگاه صنایع دستی، نمایشگاه عکس، برپایی جنگ شادی، اجرای برنامه موسیقی و تئاترهای خیابانی، اجرای برنامه نقاشی همگانی، غبارروبی گلزار شهدا، برگزای مراسم تحویل سال در گلزار شهدا و امامزاده ها، اجرای برنامه های شاد و فرهنگی و هنری در باغ نشاط، و نیز برپایی جشن استقبال از بهار در سطح شهرستان خبر داد.

وی با اشاره به آمادگی شهرستان از جهت امدادی و درمانی، اظهار داشت: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی، همچنین پایگاه امداد و  نجات در چهار برکه، پایگاه کوهستانی در کوه شب، ۱۷ پایگاه امدادی اورژانس و پایگاه امداد هوایی توسط یک بالگرد از طریق اورژانس هوایی لارستان هم پیش بینی کرده است و تمامی بیمارستانها، درمانگاهها و مراکز درمانی، بهداشتی و اورژانس های دهکویه، هرمود مهرخویی و بریز و در مرکز شهر و بخش های منطقه هم در آمادگی کامل به سر می برند.

معاون استاندار فارس اضافه کرد: علاوه بر اینکه ماشین های آتشنشانی در کمپ ورودی جویم، محور لطیفی و شهر خور هم مستقر خواهند بود، یک پایگاه امداد خودرویی دیگر هم جهت کمک به مسافران عزیز استقرار می یابد.

حسنی با تأکید بر معرفی شایسته شهرستان به مسافران در این ایام خاطرنشان کرد: در این مدت بروشورهایی با موضوع معرفی شهرستان به مهمانان تقدیم می شود و  بنرهای راهنمای مسافران، همراه با شماره تلفن های ضروری نیز در سطح شهرستان نصب شده است.

فرماندار ویژه لارستان تأکید کرد: شهرستان لارستان یکی از شهرهایی است که دارای جاذبه‌های دیدنی، طبیعی و گردشگری بسیاری بوده و این شهرستان در ایام نوروز پذیرای گردشگران بسیاری است.

وی ادامه داد: با توجه به وجود جاذبه‌های دیدنی و تاریخی در این شهرستان و قرار گرفتن در مسیر اصلی بنادر و جزایر توریستی و تجاری جنوب سبب شده که در ایام نوروز مسافران بسیاری از اقصی نقاط کشور به این شهرستان سفر کنند.

حسنی در پایان سخنانش خاطر نشان کرد: در این راستا ستادهای بخشی نیز به ریاست بخشداران تابعه فعال شده‌اند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان