میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۴۵ ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 440 بازدید

فرماندار لارستان از اختصاص بیش از ۱۸ میلیارد تومان از محل ۳ درصد نفت و گاز خبر داد

در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان با حضور مهندس تاجگردون

فرماندار لارستان از اختصاص بیش از ۱۸ میلیارد تومان از محل ۳ درصد نفت و گاز خبر داد

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان گفت: امسال از محل اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز بیش از ۱۸ میلیارد تومان به لارستان اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، جلسه کمیته برنامه­­ریزی شهرستان لارستان به ریاست جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور مهندس ساسان تاجگردون رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان فارس، علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری، مهندس نجفی پور کشکولی کارشناس معین شهرستان و تمامی دستگاه­های اجرایی عضو کمیته برنامه ریزی شهرستان، در محل فرمانداری ویژه لارستان برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا فرماندار لارستان سرجمع اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز در سال ۱۳۹۶ برای شهرستان لارستان را افزون بر۱۸ میلیارد تومان اعلام نمود و اظهار داشت: براساس مصوبات شورای برنامه­ریزی و توسعه استان این اعتبارات در موضوعاتی همچون اتمام پروژه­های نیمه تمام شهرستان با پیشرفت فیزیکی بالاتر به عنوان یکی از سیاست های مهم دولت، توزیع می شود.

حسنی ادامه داد: این اعتبار نسبت به سال گذشته که ۶ میلیارد و ۸۳۷ میلیون تومان بوده است؛ حدود ۱۶۵ درصد افزایش یافته است.

وی هزینه‌کرد این اعتبارات را در سرفصل های امور عمومی، توسعه خدمات شهری و روستایی، منابع آب، طرح هادی روستایی، راه، پوشش فرستنده­های رادیویی و تلویزیونی، آموزش و پرورش، نوسازی مدارس، فرهنگ و هنر، بهداشت و سلامت، ورزش و تفریحات، کشاورزی و منابع طبیعی، امور قضایی، دفاعی، بهسازی گلزار شهدا، و برای نهادهایی همچون بنیاد شهید، بهزیستی، انرژی، صنعت و معدن، محیط زیست، و حمل و نقل عنوان کرد.

فرماندار ویژه لارستان یادآور شد: در این خصوص امکان تعریف پروژه جدیدی وجود نداشته است و امیدواریم با تخصیص بالای اعتبارات برنامه ریزی دولت تدبیر و امید در استان و شهرستان اجرایی گردد.

در ادامه مهندس سیروس نجفی پور کشکولی کارشناس معین شهرستان در سازمان مدیریت و برنامه‌ریز استان هم گفت: اعتبارات در قالب الزامات خاص و پیشنهادی شورای توسعه و برنامه ریزی استان توزیع شده است.

علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان نیز به ارائه گزارش در خصوص نحوه توزیع سرفصل های اعتباری سال ۱۳۹۶ پرداخت.

وی اولویت اول اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز شهرستان را در بحث آب، راه، صدا و سیما و طرح های هادی و بهسازی روستایی، خشکسالی، آبفاهای روستایی و شهری و صنعت اعلام و تصریح کرد: بر این اساس ۹۰ در صد اعتبارات ۳ درصد نفت و گاز به این موضوعات اختصاص داده شده است. علی پوردر پایان پروژه های مصوب کمیته برنامه ریزی از محل اعتبارات ۳ در صد نفت و گاز سال ۱۳۹۶ شهرستان لارستان را قرائت کرد.


4 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  …..علی پوردر پایان پروژه های مصوب کمیته برنامه ریزی از محل اعتبارات ۳ در صد نفت و گاز سال ۱۳۹۶ شهرستان لارستان را قرائت کرد.

  خب بقیه اش؟؟؟؟؟ به اینجای خبر که رسیدید قطعش کردی. اصل موضوع اینه. بقیه خبر فاقد ارزشه. اصل قضیه اینه که اعلام کنین این پروژه ها دقیقا چیا هستن؟ چه پروژه هایی واسه شهرستان مصوب شده؟
  اون پروژه هایی که علیپور قرائت کرده چه چیزایی بوده؟

  رییس محترم سایت افتاب این رو پیگیری کن و نتیجه اش رو اعلام کن. خیلی مهمه ها . ولش نکنی.
  ما تا چن روز دیگه منتظر خبر و گزارشتیم.

 2. اوزی گفت:

  0

  0

  تمام کردن. باند. دوم. جاده. اوز. گراش. واسفالت. ان. باید. بعد از سالها. به. پایان. برسد. توسعه. متوازن. در همه. مناطق. باعث. عدالت. در جامعه. میشود

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  یه لیست اعلام میشه هیچ اتفاقی هم نمیفته

  نماینده و فرماندار باید برن دنبال بودجه ها که نمیرن.

  تو این دوره اقای حسنی گزارش بدن چه مبالغی برای توسعه شهرستان در امور عمرانی، فرهنگی، ورزشی، اقتصادی و زیرساختهای سرمایه گذاری تزریق شهر و شهرستان شده؟؟؟؟؟

 4. لاری گفت:

  0

  0

  درود بر دکتر روحانی که بودجه نفت و گاز را افزایش دادن و به ۳ در صد رسوندن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان