میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در28 دسامبر 2016 ساعت 11:07 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 782 بازدید

فرماندار لارستان از رایزنی با سرمایه‌گذاران شهرهای همجوار و خارج‌نشین خبر داد/تأکید مجدد بر جلب اعتماد سرمایه‌گذاران منطقه

img_9899در دیدار با اعضای «میز سرمایه‌گذاری» شهرستان

فرماندار لارستان از رایزنی با سرمایه‌گذاران شهرهای همجوار و خارج‌نشین خبر داد/تأکید مجدد بر جلب اعتماد سرمایه‌گذاران منطقه

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تأکید کرد: باید اعتماد سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به سرمایه‌گذاری در لارستان جلب شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جمع اعضای میز سرمایه‌گذاری شهرستان اظهار داشت: آنچه که باید امروز به آن توجه شود، جلب اعتماد سرمایه‌گذاران است که در این راستا همه مسئولین، مردم و رسانه‌ها باید برای این مهم تلاش کنند.

وی با اشاره به وجود سرمایه‌های سرگردان زیاد در بانک‌ها گفت: با توجه به این همه پتانسیل و ظرفیت‌های موجود در شهرستان، این سرمایه‌ها نمودی در عرصه میدانی و سرمایه‌گذاری در منطقه ندارد.

فرماندار ضمن ستودن اقدامات  و کارهای خیرین در منطقه، افزود: این عزیزان با دلسوزی تمام کارها را به پیش برده‌اند، ولی در این خصوص متناسب سازی ایجاد نشده است.

وی تصریح کرد: مهم این است که اقدامات و فعالیت‌ها- چه در عرصه فعالیت خیرین و چه در عرصه سرمایه‌گذاری- باید به نوعی ساماندهی شود و هدف  ما در خصوص سرمایه‌گذاری در منطقه صرفاً برگزاری همایش نیست، بلکه همایش خودش یک وسیله برای انجام سرمایه‌گذاری است.

حسنی به برگزاری جلسه‌ی چندی پیش با حضور چند سرمایه‌گذار و مسئولین اتاق بازرگانی اشاره کرد و افزود: در این جلسه قرار شد که بین ظرفیت‌ها، تقاضاها و توانمندی‌هایی که داریم و بین توان سرمایه‌گذاران و حوزه‌ای که این سرمایه‌گذاران نسبت به آن تمایل دارند هماهنگی کامل ایجاد شود.

معاون استاندار فارس در ادامه راه‌اندازی مرکز حمایت و تشویق سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در فرمانداری را در همین راستا توصیف کرد و از رایزنی چند جانبه با سرمایه‌گذاران شهرستان‌های همجوار و خارج از کشور خبر داد.

وی با بیان اینکه اهتمام مجموعه فرمانداری و دستگاه‌های اجرایی شهرستان، تسهیل کارهای مربوط به سرمایه‌گذاری  بوده تأکید کرد: در این خصوص نظرات و پیشنهادهای رؤسای ادارات، اساتید دانشگاه‌ها، بخشداران و شهرداران و همه سرمایه‌گذاران را دریافت و نتیجه این پیشنهادها را در جلسه‌ای تخصصی‌تر با هماهنگی مسئولین امر در شهرستان به سرمایه‌گذاران منعکس می‌کنیم. حسنی ابراز امیدواری کرد بتوان براساس هماهنگی‌ها و همدلی‌ها و ارائه راهکارهایی که ارائه می‌شود، نتیجه خوبی به‌دست آید و سرمایه‌های سرگردانی که در شهرستان وجود دارد به سمت سرمایه‌گذاری مولد و اشتغال‌زا سوق پیدا کند.

فرماندار لارستان در پایان سخنانش تأکید کرد: اگر سرمایه‌گذار این اعتماد برایش ایجاد شود که سرمایه‌ای که در بانک دارد، در مسیر تولید، اشتغال و رونق اقتصادی می‌افتد و دستگاه‌های دولتی هم حمایتش می‌کنند، یقیناً‌ سرمایه‌اش را در این راستا قرار می‌دهد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان