میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 فوریه 2015 ساعت 10:28 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,965 بازدید

فرماندار لارستان از «مسعود شجاعي» تقدير كرد

DSC_0644فرماندار لارستان از «مسعود شجاعي» تقدير كرد

معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان از «مسعود شجاعی» دانشجوی لارستانی رشته اقتصاد تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اکبر نجیب زاده از این دانشجوی خلاق و توانمند اقتصادی، بخاطر ارائه مقاله «تحلیل اقتصادی مسیرهای بازار یابی محصول گوجه فرنگی شهرستان لارستان» در دومین کنفرانس بین المللی «توسعه روستایی» در مشهد مقدس، با اهدا لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود تجلیل نمود واین موفقیت را به وی تبریک گفت.

گفتنی است مسعود شجاعی چند روز قبل، مقاله «تحلیل اقتصادی مسیرهای بازار یابی محصول گوجه فرنگی شهرستان لارستان» به دومین کنفرانس بین المللي «توسعه روستایی» در مشهد مقدس ارائه و خود نیز در این کنفرانس بین المللی شرکت کرد و بعنوان مقاله برتر انتخاب شد. اضافه می گردد که این مقاله همچنین در کتاب این کنفرانس چاپ شده است.

 

مطلب مرتبط:

مقاله «مسعود شجاعي» در يك كنفرانس بين المللي ارائه شد+ چكيده مقاله

 


2 نظر

 1. 0

  0

  چرا از کار پژوهشی ایشان استفاده نمیشود.
  دیروز یک صندوق گوجه درست توی فلکه فرماندری خریدم هفت هزار تومان با وزن به گفته خود فروشنده حدود۲۰ کیلو که میشود هر کیلو سیصدوپنجاه تومان. اما گوجه در ماههای آذر و دی چیزی حدود سه هزار تومان فروخته میشود. بنظر کسی که در این میان کشاورز بیچاره از همه بیشتر ضرر میکند و بعد هم مصرف کننده.
  با توجه به کشت وسیع این محصول در منطقه لارستان و مناطقی چون کهورستان در استان هرمزگان میشود با احداث کارخانه تولید رب گوجه و محصولات تبدیلی مرتبط با آن کمک شایانی به کشاورزان منطقه نمود

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  جهاد کشاورزی باید برای کشاورزان برنامه ریزی کند که متاسفانه برنامه ای وجود ندارد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان