میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۶:۴۲ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 230 بازدید

فرماندار لارستان از نیازمندی های ورزشکاران به مدیرکل ورزش فارس گفت

فرماندار لارستان از نیازمندی های ورزشکاران به مدیرکل ورزش فارس گفت

نشست مشترک فرماندار ویژه لارستان و نماینده مردم با مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لارستان خنج و گراش، نشست مشترکی را با مهندس حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش وجوانان استان فارس در جهت تقویت زیرساخت های ورزشی شهرستان در محل فرمانداری ویژه لارستان ترتیب دادند.

در این نشست در خصوص مسائل و مشکلات ورزش  شهرستان در موضوعات مختلف از جمله احداث مجموعه های ورزشی، چمن مصنوعی و اتمام طرح های نیمه تمام ورزشی و غیره بحث و بررسی گردید.

فرماندار ویژه لارستان با تاکید به حضور زیاد ورزشکاران لارستانی در میادین مختلف ورزشی  در سطح بین المللی، کشوری و استانی در سخنانی تصریح کرد: پیگیری برای جذب بوجه دولتی برای احداث و تکمیل طرح های ورزشی و استخر شنا برای این منطقه باید در اولویت قرار گیرد.

حسنی با اشاره به وضعیت آب و هوایی شهرستان و گرمی هوا و نبود مناظر طبیعی و افزایش خواسته های مردم بخصوص مطالبات تعداد زیادی از ورزشکاران شهرستان در خصوص ایجاد محل های ورزشی، اداره کل ورزش و جوانان  نیز باید نسبت به گسترش و توسعه فضاهای ورزشی شهرها و روستاهای کل منطقه لارستان بزرگ، اقدامات لازم را انجام دهد.

وی باز هم تاکید کرد: با توجه به وسعت و پراکندگی شهرستان لارستان و با وجود شهرها و روستاهای زیاد در این خطه پهناور، می طلبد که توجه بیشتری به این شهرستان بشود و احداث زمین های چمن مصنوعی، ساخت سالن های ورزشی ، استخر و دیگر مجموعه های ورزشی در شهرها و روستاهای این شهرستان در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان استان فارس قرار بگیرد.

اتمام زمین چمن مصنوعی استادیوم شهید دانشیار لار، ساخت خانه جوان، اتمام خوابگاه ورزشکاران، تکمیل خانه تنیس روی میز لارستان، سالن چند منظوره فیشور، تکمیل سالن ورزشی بیدشهر، نصب کف پوش سالن تنیس روی میز اوز، اختصاص تجهیزات ورزشی به سالن خیرساز روستای احمدمحمودی و دیگر سالن های خیّرساز در سطح شهرستان، ساخت زمین چمن مصنوعی استادیوم شهر بیرم و کد دار کردن استخر شهر قدیم لار و غیره از مواردی بود که توسط مسئولین مطرح و خواستار تسریع در اتمام این طرح ها شدند که مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس هم قول مساعد داد که در سریع ترین زمان ممکن و بطور جد این موارد را پیگیری و اجرایی نماید.

همچنین در این جلسه مقرر گردید که تا پایان سال تعدادی زمین چمن مصنوعی فوتسال به شهرها و روستاهای لارستان بصورت مشارکتی و نیز صد در صد دولتی اختصاص یابد.

اضافه می گردد که امسال نیز طرح هایی همچون زمین چمن مصنوعی شهر جویم و روستاهای محلچه، هیرم، بالاده، درز، چاه نهر، دهکویه، شرفویه، لاغران و دشتی – زروان، همگی بصورت مشارکتی و صد در صد دولتی افتتاح و به بهره برداری می رسد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان