میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 106 بازدید

فرماندار لارستان: با ایجاد «نشاط» در جامعه از «اعتیاد» جوانان جلوگیری کنیم

فرماندار لارستان: با ایجاد «نشاط» در جامعه از «اعتیاد» جوانان جلوگیری کنیم

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با تاکید بر اینکه می بایست ایده ها، پیشنهاد ها و تصمیمات مصوب شده در اینچنین جلساتی به عمل تبدیل شود؛ اظهار کرد: تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان می بایست برنامه‌های خود را به عمل تبدیل کنند، چون در رسیدن به اهداف مورد نظر تاثیر گذار است.

وی با بیان اینکه بایستی در خصوص مبارزه با مواد مخدر همه احساس مسئولیت کنند؛ تصریح کرد: بحث مواد مخدر یک مقوله بسیار بسیار پیچیده، حساس و مهم است که می‌تواند زندگی همه انسان‌ها و روح و روان و جسم و تمامی ابعاد شخصیتی و زندگی اجتماعی افراد را تحت تاثیر قرار دهد، لذا  بایستی احساس مسئولیت مان بیشتر شود و با یک نگاه هماهنگ و کامل این مهم را مدیریت کنیم.

فرماندار ویژه لارستان افزود: اگر اعضاء شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان با هم افزایی داشته باشند و آموزش های خود را به موقع ارائه نمایند و این مهم را جدی بگیرند تا به مرحله مقابله نرسد، بسیاری از مشکلات حل می‌شود.

وی ادامه داد: آموزش، پیشگیری و درمان بایستی بدون وقفه و به موقع انجام شود؛ چون اگر شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان به این موضوعات مهم توجه داشته باشد و مدیریت نماید و خوب کار کنند، قطعا با آسیب‌های کمتری در جامعه مواجه خواهیم بود.

حسنی با بیان اینکه بایستی نشاط، شادابی و ورزش جوانان و نوجونان جدی گرفته شود، گفت: برنامه ریزی در قالبهای هنری می تواند تاثیرات خوبی را در جهت مبارزه با مواد مخدر داشته باشد، چرا که وقتی نوجوانان و جوانان یکسری سرگرمی هایی داشته باشند، محال است که به سمت ناهنجاری ها بروند و وقتی یک جوان خدایی نکرده به سمت مواد مخدر کشیده شد، دیگر سخت است که آن جوان را به زندگی اولش برگرداند، پس بایستی ادارات ذیربط با اجرای برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی و غیره اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را پر کنند.

معاون استاندار فارس اضافه کرد: دستگاه‌های متولی همچون آموزش و پرورش، دانشگاه ها، فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، پایگاه های مقاومت بسیج، کانون های فرهنگی و هنری مساجد  و غیره در جهت نشاط و سرگرمی جوانان برنامه‌های خود را ارائه کنند.

وی در پایان سخنانش یادآور شد که نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی همیشه و در هر لحظه بیدارند و منطقه را برای حضور قاچاقچیان مواد مخدر ناامن می کنند.

پیش از این نیز علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری و اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نیز پیشنهادها و راهکارهای خود را در خصوص مبارزه با مواد مخدر ارائه کردند.


1 نظر

  1. لاری گفت:

    0

    0

    جناب فرماندار، نشاط دقیقا یعنی چی؟ یعنی اینکه به هر مناسبت هر چند خیلی کم اهمیت سطح شهر را سیاهپوش نکنیم و عزا راه نندازیم. چرا گاهی اوقات که قرار بر برگزاری کنسرت میشه، گاها با مخالفت بعضی نهادها روبرو میشه و بعضا حتی تا پاره کردن بنر هم پیش میره

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان