میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 سپتامبر 2020 ساعت 5:37 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 8 دیدگاه 250 بازدید

فرماندار لارستان با معیارهای جشنواره شهید رجایی برای بار سوم فرماندار برتر فارس شد

فرماندار لارستان با معیارهای جشنواره شهید رجایی برای بار سوم فرماندار برتر فارس شد

معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان لارستان در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی استان فارس، باز هم فرماندار برتر و نمونه استان فارس شد و از دست دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس لوح تقدیر دریافت کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، هدف جشنواره رجایی شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف و بزرگوار ایران اسلامی ‌و نهادینه کردن ارتقا و بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها در سطوح مختلف از طریق تقدیر و تشویق آنها است.

این جشنواره اختصاص به بررسی و ارزیابی تمامی دستگاه‌ها و نهادهای دولتی و فرمانداری‌های استان فارس در سال ۹۸ دارد و طی شش ماه گذشته مورد ارزیابی عمومی، اختصاصی و عملکردی قرار گرفته است.

استاندار فارس در این جشنواره که معاونین وی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز حضور داشتند؛ ضمن تقدیر از مطلوبیت خدمات ارائه شده به مردم توسط دستگاه‌های اجرایی و فرمانداری ها گفت: در نهایت پس از ارزیابی های صورت گرفته از میان ۳۶ فرماندار استان فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان حائز رتبه برتر و نمونه استان شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، طی ۴ سال مدیریت جلیل حسنی به عنوان معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، به مدت ۳ سال (سال های ۹۵، ۹۷ و ۹۸) به عنوان فرماندار برتر و نمونه در سطح استان فارس معرفی شده است.

همچنین جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، سال ۹۸ نیز بعنوان فرماندار برتر کشور در حوزه اقتصادی معرفی و از ایشان تجلیل شد.


8 نظر

 1. با انصاف گفت:

  3

  1

  آیا با معیار مردمی هم اول می شود؟ آیا مسولین ما قابل قیاس با شهید رجایی یا دیگر شهدا هستند؟ جواب تمام سوالات خیر است خودشان از خودشان تقدیر می کنند وای به حال مردم با چنین مسولین خود شیفته و کم کار.

 2. لارستانی گفت:

  2

  0

  فرمانداری لارستان باید قدردان مدیر فعال روابط عمومیش آقای محسن حجتی باشه

 3. ناشناس گفت:

  4

  0

  نگو تا نخندم.شهید رجایی؟

 4. ما هیچ گفت:

  2

  0

  یعنی خدا وکیلی سر چه چند سال داره اول میشه؟؟؟ هیچ […] نکردن آخه! لامرد و مهر با این همه کار هیچی نشدن اونوقت لار!! من دیگه حرفی ندارم
  یا معیارها زیادی پرت است یا فرمانداری کار و فعالیت‌های پشت پرده دارد که ما نمی بینیم!

 5. ناشناس گفت:

  1

  0

  والا من یه شهروند عادی هستم و از این جشنواره ها سر در نمیارم. فقط یه چیزی ذهنم رو مشغول کرده. اینکه کسیکه ۳ سال متوالی برنده جشنواره است میتونه در انتخاب سرپرست اداره ارشاد اسلامی شهرستانش نقش داشته باشه؟! تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل

 6. استقلالی گفت:

  2

  0

  امیدواریم یک سال دیگر هم تکرار شود تا مانند پرسپولیس پوکر قهرمانی به او بدهند!!!

 7. ناشناس گفت:

  1

  0

  فکر کنم این جشنواره هه یه جوریه که هرکس کاری انجام نده توش اول میشه

 8. امين گفت:

  0

  0

  خوشم اومد از تيتر آفتاب ، دقت كن زده با معيار جشنواره شهيد رجايى !
  خدا كنه با معيار مردمى بتونى موفق بشى كه البته تا الان رفوزه شدى ، بدم رفوزه اى
  ان شا الله دولت عوض بشه شما هم استراحت كنيد
  كسب مداوم سه سال مقام در جشنواره شهيد رجايى ، خيلى سخته ، انصافا خيلى خسته شديد ،

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان