میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 نوامبر 2014 ساعت 1:39 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 2,763 بازدید

فرماندار لارستان به «دهكويه» رفت

فرماندار لارستان به «دهكويه» رفت

مسایل و مشکلات مردم روستای دهکویه از بخش مرکزی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، بخشدار و تعدادی از مسئولین شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار فرمانداري ویژه لارستان به اتفاق ماشاءاله ثمری بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، در ادامه سفرهای خود به روستاها، اینبار به روستای دهکویه از بخش مرکزی لارستان سفر کردند و از نزدیک با مسائل و مشکلات مردم این روستا آشنا شدند.

dahkoye

فرماندار و مسئولین ابتدا با حضور در محل دهیاری این روستا به بررسی مسائل و مشکلات مردم پرداختند.

در این نشست ابتدا علی اصغر رنجبری رئیس شورای اسلامی روستای دهکویه به نمایندگی از اهالی و مردم این روستا، اهم مشکلات و درخواست های اهالی را کمبود آب آشامیدنی، فرسوده بودن شبکه داخلی و لوله های آب شرب، شوری زیاد آب، گازرسانی، کمبود امکانات ورزشی، تأمین اعتبار جهت اتمام مجموعه ورزشی، فرسودگی مدارس روستا، اتمام ساختمان کانون قرآن روستا، بهسازی و تعریض جاده ورودی روستا از مسیر زیارتگاه شاه عبدالله، استفاده از وجود نیروهای پراستعداد و تحصیل کرده روستا در عرصه مدیریتی شهرستان، راه اندازی ۱۱۶ بازار قدیمی روستا، لایه روبی و ترمیم رودخانه وسط روستا و افت ولتاژ برق در برخی از مناطق روستا را بیان کرد.

در ادامه این نشست، مهندس رسول عسکری مدیر آبفا روستایی لارستان در سخنانی اظهار داشت: در صورت تأمین اعتبار جهت آبرسانی و تعویض شبکه داخلی آب این مهم انجام خواهد شد و در این خصوص پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.

سپس علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان هم در خصوص مشکلات مطرح شده افزود: مشکلات بیان شده را از طریق مدیران کل استانی مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص افت ولتاژ برق در این روستا هم گفت: امیدوارم با نصب ترانس برق،این مشکل حل شود و برق مطمئنی در روستا حاصل شود.

فرماندار ویژه لارستان در رابطه با قدیمی بودن مدارس این روستا نیز گفت: با مدیرکل نوسازی مدارس استان فارس هم بصورت حضوری و هم به صورت کتبی موارد را مطرح و پیگیری می نمایم.

نجیب زاده خاطر نشان کرد: بخش مرکزی لارستان مظلوم واقع شده است که بایستی به آن توجه ویژه شود و آنرا از محرومیت درآورد و مشکلات را به حداقل رساند و در خصوص گازرسانی نیز با مدیرکل گاز استان مکاتبه خواهد شد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان