میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۱۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 944 بازدید

فرماندار لارستان به دیدار آیت الله نسابه رفت

فرماندار لارستان به دیدار آیت الله نسابه رفت

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با دانشمند فرزانه حضرت آیت الله سید محمد حسین نسابه دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق مسعود راسخی و علی اصغر علی پور معاونین سیاسی و برنامه ریزی و جمعی از کارمندان و کارشناسان فرمانداری با دانشمند فرزانه حضرت آیت الله سید حسین نسابه دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار صمیمانه، معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان حال جسمی حضرت آیت الله سید حسین نسابه را جویا شد و سلامتی کامل این عالم ربانی را از خداوند تبارک وتعالی مسئلت نمود.

در ادامه این دیدار همچنین در خصوص مسائل و مشکلات شهرستان نیز بحث و تبادل نظر گردید.

حضرت آیت الله سید حسین نسابه نیز از حضور فرماندار و هیئت همراه تقدیر و تشکر کرد و برای وی و همه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

گفتنی است شب گذشته  حضرت آیت الله سید محمدحسین نسابه پس از چند سال دوری از لارستان در میان استقبال چشمگیر مردم وارد لارستان شد. وی چندین سال است که به دلیل کسالت در شیراز اقامت دارد.

اضافه می گردد که آیت الله نسابه از جمله محبوب ترین روحانیون جنوب کشور محسوب می شود که در زمان حیات آیت الله العظمی آیت اللهی امام جمعه موقت لارستان بود و سخنرانی های روشنگرانه او در ایام انقلاب در حسینیه حاج تقی لار در ذهن همه انقلابی ها همچنان مانده است.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    قربونش/همیشه سالم باشن

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان