میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در27 نوامبر 2014 ساعت 10:56 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 3,654 بازدید

فرماندار لارستان به روستای دنگز رفت

فرماندار لارستان به روستای دنگز رفت

با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان مسائل و مشکلات روستای دنگز مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان، علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق ماشاالله ثمری بخشدار مرکزی و تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان، با حضور در روستای دنگز، با دهیار، معتمدین و مردم این روستا دیدار کرد و از نزدیک در جریان در خواست ها و مشکلات اهالی این روستا قرار گرفت.

دراین نشست که در محل حسینیه اباالفضل العباس(ع) این روستا صورت پذیرفت؛ دهیار، شورا و مردم از فرماندار و مسئولین شهرستان درخواست هایی را داشتند.

dangz

اهم این نیازمندیها و مشکلات، ایجاد رمپ در ورودی روستا، نبود آموزشگاه راهنمایی و دبیرستان، احداث مسکن مهر روستایی، اختصاص تسهیلات وام روستایی به مردم جهت کشاورزی، خشک شدن چاه های آب کشاورزی، اختصاص زمین جهت ساخت مسکن جوانان، حفر چاه جدید و آزادسازی اراضی ملی به مالکین زمین در روستا و غیره می باشد.

مهندس عسکری مدیر آبفا روستایی لارستان هم در این نشست افزود: با توجه به خشک شدن چاه آب شرب، با تانکر کار آبرسانی برای مردم صورت می گیرد و در آینده نیز  با حفر چاه جدید و نصب آب شیرین کن،این مشکل برای همیشه حل خواهد شد.

وی از تمامی اهالی این روستا خواست که در مصرف آب صرفه جویی نمایند.

در ادامه علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان هم در سخنانی گفت: برای تأمین آب شرب و حفر چاه آب از ماده ۱۸۰ مبلغی را جهت این امر اختصاص خواهیم داد.

وی در خصوص اختصاص زمین به جوانان روستا هم گفت: برای حل این موضوع جلسه تخصصی را با حضور مسئولین منابع طبیعی و بنیاد مسکن شهرستان برگزار خواهیم کرد و زمین را جهت شهرک جدید دنگز اختصاص خواهیم داد.

نجیب زاده از همه مردم روستا خواست که در روستای خود مجمع خیرین تشکیل دهند تا از این طریق بهتر بتوان خدمات را به مردم ارائه کرد. چرا که همیاری و تعامل خیرین با دولت در اجرای بهتر خدمات رسانی کمک می کند.

فرماندار ویژه لارستان خطاب به همه حاضرین گفت: همه با هم در جهت احیاي دوباره روستای دنگز تلاش کنید و جمعیت دنگز را افزایش دهید و عمران و آبادانی را برای روستا به ارمغان بیاورید.

خانم جعفرپور کارشناس مسئول بهداشت و درمان لارستان هم گفت: امسال خانه بهداشت دنگز تجهیز و نوسازی می گردد و امکانات لازم به آن اختصاص داده خواهد شد.

در پایان فرماندار و مسئولین از محل حفر چاه آب مرغ مادر روستا هم بازدید کردند.

 


2 نظر

 1. علیرضا 11دنگز لار فارس گفت:

  0

  0

  من د نگزی یم لطفا سینه زنی و یا زنجیر زنی پر شور دنگز را پخش کنید

 2. ایران گفت:

  0

  0

  شما از شیرازی ها و تهرانی ها بخواهید به جنوب فارس بیایند و در مورد وضعیت روستای شما تصمیم بگیرند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان