میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 نوامبر 2014 ساعت 1:34 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 749 بازدید

فرماندار لارستان به سراي جهانديدگان رفت

فرماندار  لارستان به سراي جهانديدگان رفت

معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان با سالمندان سرای جهاندیدگان مهر شهرستان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ علی اکبر نجیب زاده معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به اتفاق الهام بدیعی سرپرست اداره بهزیستی این شهرستان، با حضور در سرای جهاندیدگان مهر لارستان با سالمندان، اعضا هیئت مدیره، مدیر عامل و پرسنل این مرکز دیدار و به پدران و مادران ساکن این کوی مهر، ادای احترام کرد.

salmandan

 

در این دیدار صمیمانه شادی و خرسندی پدران و مادران سالخورده از دلجویی دیدارکنندگان در چهره ی آنان هویدا بود.

زین العابدین فروتن مدیر عامل سرای جهاندیدگان مهر سالمندان لارستان هم طی سخنانی گفت: این مرکز در زمینی به مساحت ۱۳ هزار متر مربع با زیربنای ۴ هزار متر مربع توسط چهره ماندگار عرصه ی خیر اندیشی مرحوم حاج سید عبدالرحیم هاشمی زاده ساخته شده است که شامل ۳ فاز مجزا هرکدام دارای ۸ اتاق، سلف سرویس، آشپزخانه، فیزیوتراپی، اتاق ورزش، نمازخانه،۳ انباری، اتاق مدیریت، موتورخانه و فضای سبز می باشد.

وی افزود: در حال حاضر در سرای جهاندیدگان مهر لارستان ۷۰ سالمند از استانهای تهران، فارس، هرمزگان، کهگیلویه بویراحمد، آذربایجان، بوشهر و… که بیشترین آنها از استان فارس هستند، حضوردارند.

اضافه می گردد تعدادی از سالمندان لارستانی نیز در این مرکز نگهداری می شوند.

از نکات جالب توجه این دیدار این بود که هرکدام از این سالمندان به نوعی استعدادهای خود را بروز می دادند یکی خیلی زیبا نی و فلوت می زد، یکی آواز می خواند، یکی خیلی زیبا به مسئولین خیر مقدم می گفت و دیگری هم با زبانهای مختلف دنیا از جمله انگلیسی، عربی، آلمانیو… حرف می زد و دیگری قرآن را زیبا تلاوت می کرد و یکی شعر می خواند و دیگری خیلی زیبا نقاشی می کشید و یکی هم خطاطی می کرد.

گفتنی است این عزیزان با سرمایه عظیمی از تجارب ارزنده خود پشتوانه محکمی برای جوانان امروز هستند که می توانند از چراغ هدایت آنان در مسیر دشوار زندگی بهره ها ببرند و ما می دانیم که جوانان دیروز در قبال این ثروت که بهای طراوت دوران شبابشان است،چیزی جز محبت مطالبه نمی کنند.

نجیب زاده فرماندارویژه لارستان هم در سخنانی ازخانواده محترم زنده یاد سید عبدالرحیم هاشمی زاده، اعضاي هیئت مدیره، مدیر عامل و پرسنل زحمت کش این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.

وی خطاب به پرسنل این مرکز گفت: کار شما کار سختی است که قطعا اجر و ثوابتان پیش خداوند تبارک و تعالی محفوظ است. در پایان این بازدید، همگان برای شادی روح مرحوم سید عبدالرحیم هاشمی زاده ضمن قرائت فاتحه،سلام و صلوات فرستادند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان